SK Benešov - Libuš Praha 4:0

Základ k prvnímu vítězství v zimní přípravě položil ve druhé minutě Veinlich, jenž pohotově zakončil hlavou první domácí útok na 1:0. Do konce poločasu se hrál vyrovnaný fotbal, kde přesto mohl Benešov své vedení navýšit, ale Veinlich v dobré pozici přestřelil.

Ve druhé půli docházely hostům síly a domácí získávali výraznou převahu, kterou dokázali oproti minulým zápasům i gólově vyjádřit. V 63. minutě po dlouhém pasu utekl obraně Vrňák a prostřelil hostujícího gólmana. V 79. minutě Prikner technickou střelou do levého vinglu přidal třetí branku a konečný výsledek stanovil v samém závěru dorážkou Veinlich po akci Vrňáka.

"Určitě máme radost z výrazného výsledku a také, že jsme neinkasovali. Na klukách bylo vidět, že únava po obecné vytrvalosti pomalu odchází, a že to jde do rychlosti. Brzy jsme vstřelili gól, což nám pomohlo. Ve druhé části se nám podařilo po pěkných akcích přidat další branky. Soupeře jsme do ničeho nepustili, což také potěšilo. Samozřejmě, některé chyby tam ještě byly, ale je stále dost času na jejich odstranění," pochválil své hráče benešovský asistent trenéra Martin Bárta.

Branky: 2. a 88. Veinlich, 63. Vrňák, 79. Prikner. Poločas: 1:0. SK Benešov: Capouch - Chomát, Hrubý, Zoubek, Křivohlavý - Kučaba (46. Podhorský), Šefrna (46. Šmejkal), Bredler (Prikner), O. Štěpán - Veinlich, Turek (46. Vrňák).