Radim - Benešov B 2:0

První poločas moc vzruchu nepřinesl. Za zmínku stojí průnik Páva, ale před gólmanem si míč předkopl příliš daleko a ten skončil za brankou. Na druhé straně ve 24. minutě benešovská obrana zaváhala, když nechala za sebou domácího útočníka a ten technicky prostřelil gólmana Tlamichu. Vyrovnat mohl Kondáš, ale jeho hlavička po rohu šla do gólmana. Druhou benešovskou hrubku vytvořil Hanousek při zpracování míče ve vápně. míč odskočil k protihráči, ale jeho střela skončila nad. Ve druhé části měla benešovská rezerva trvalou až místy drtivou převahu, ale střeleckou mušku zřejmě nechala doma.

Největší šanci spálil Benák, který ze tří metrů nastřelil již bezmocného strážce radimské svatyně. Další dvě měl Páv, ale jeho sóla gólman vychytal. Druhou branku vstřelili domácí v 77. minutě. Trestný kop z třiceti metrů propadl před Tlamichu, když se obrana nedomluvila a zcela volný domácí útočník pohodlně skóroval - 2:0.

"První poločas naprosto vyrovnaný, ve druhém se hrálo na jednu bránu, místy jsme měli až drtivý tlak. Nemůžeme pomýšlet na body, když jsme pětkrát před gólmanem a branku nedáme, což je dlouhodobější problém. Z postupových míst se pomalu dostáváme do středu, což mě mrzí. Dlouho jsmee nehráli tak dobře směrem dopředu na cizím hřišti," uvedl lodivod benešovské rezervy Zdeněk Machač.

Rozhodčí: Vlk. Poločas: 1:0. Diváci: 90. Benešov B: Tlamicha - Přibyl, Kondáš, Křivohlavý, Fuksa (75. J. Páv) - Kačírek (62. Moravec), Hanousek (56. Benák), Zoubek, Štěpán - O. Páv, Bohata.