Benešov - Malše Roudné 2:2

Poslední zápas Benešova v letošní sezóně v domácím prostředí a zároveň poslední zápas v barvách Benešova asistenta trenéra Martina Bártu. Slavnostní náladu pokazil domácím zkrat v závěru, když během minuty dvakrát inkasovali a ztratili vyhrané utkání.
Do první šance se dostal domácí Štěpán, jenže gólman Kerl ho vychytal. Na druhé straně se otevřela obrana Havelkovi, ten však udělal kličku navíc a o míč přišel. Neúspěšná byla i hlavička benešovského Petličky po centru Žáka. Ve 26. minutě se domácím nepodařilo vystavit do ofsajdu Havelku. Ještě že Benešov má v brance Capoucha, ten zachoval chladnou hlavu a skvěle vytěsnil největší šanci hostů v prvním poločase, ve kterém domácí měli více okének v obraně. Ty však hosté nevyužili a tak domácí trestali. Ve 32. minutě se vydal na výlet kapitán Doseděl a po přiťuknutí Žáka chladnokrevně placírkou poslal domácí do vedení.
Po změně stran se nejprve s diváky rozloučil Bárta a krátce nato si po centru Žáka pohrál s gólmanem Štěpán a s rutinou přidal druhou branku. Za dvě minuty Capouch opět zazářil a včasným vyběhnutím a pádem pod nohy Růžičkovi uhasil požár. V 63. minutě se domácí blýskli krásnou kombinací na jejímž konci byl Knotek, ale v jasné tutovce netrefil branku. Agilní Štěpán připravil pro Žáka další příležitost, jenže ten v pádu branku přestřelil. Na druhé straně Gondek zacinkal na tyč. V závěru měla obě mužstva několik příležitostí ke skórování. Branky však padaly pouze do domácí sítě. Nejprve Záveský sám před Capouchem nedosáhl na centr a v 84. minutě už ale udeřilo. Po rychlém brejku a vyšachování obrany snížil do odkryté brány Gondek a za minutu jako přes kopírák vyrovnal Růžička. V samém závěru domácí Čáp ani Doseděl nepřekonali již překonaného gólmana, na brankové čáře ho zastoupil Matoušek.
„Hráči si mysleli, že zápas už je rozhodnutý, přestali hrát tak, jak by měli. Každý si hrál co chtěl a tak nás soupeř potrestal. Hráči si musí uvědomit, že co si řekneme v kabině, to platí devadesát minut,“ zlobil se trenér Benešova Jaroslav Tesař.
Branky: 32. Doseděl, 52. Štěpán – 84. Gondek, 85. Růžička. Rozhodčí: Paták. ŽK: Žák (BN). Diváci: 180. Poločas: 1:0. SK Benešov: Capouch – Chomát, Zoubek, Doseděl, Křivohlavý – Braný, Havlíček, Bárta (49. Knotek), O. Štěpán – Petlička (75. Bohata), Žák (83. Čáp).