Benešov - Hořovicko 1:0

Utkání, které se hrálo na umělé trávě, svou úrovní nepřekročilo průměr a jeho průběh dlouho odpovídal dělbě bodů.

Hned ve třetí minutě se po dlouhém pasu dostal do brejku domácí Veselý, ale tísněn třemi hořovickými zadáky nedokázal zakončit. V 17. minutě posadil Doseděl z přímého kopu míč na hlavu Knotka, ale ten z malého vápna mířil pouze do náruče hostujícího brankáře Nováka. Ve 23. minutě vykopávala hostující obrana z brankové čáry Dosedělovu hlavičku.

Ve druhém poločase Benešov přitlačil a už v 51. minutě střílel z přímého kopu těsně nad Knotek. V 68. minutě to zkusil z dálky Večera a hostující brankář měl co dělat, aby vytáhnul jeho ránu z horního vinglu. Rozuzlení padlo v 81. minutě. Hosté ztratili za půlkou míč, dostal ho do běhu rychlík Veselý a podél vybíhajícího brankáře s pomocí tyče zavěsil. Hosté v posledních minutách poslali do pole i brankáře. Už v nastavení se řítil na jejich prázdnou bránu Knotek, byl však zezadu stažen Zítkem, za což uviděl červenou kartu.

„Zápas byl o tom, kdo dá první gól. Měli jsme starosti se sestavou. Žák s Turkem mi ráno volali, že mají čtyřicítky horečky a navíc ve 20. minutě se obnovilo Dosedělovi zranění, takže jsme byli dost oslabení. Bojovností jsme zápas nakonec šťastně vyhráli. Chtěl bych poděkovat hráčům a všem lidem, kteří se točí kolem fotbalu za výborný přístup,“ uvedl trenér Benešova Jaroslav Tesař.

Branka: 81. Veselý. Rozhodčí: Richtár. ŽK: Štěpán – Kaufman. ČK: 93. Zítek. Diváci: 210. Poločas: 0:0. Benešov: Capouch - Křivohlavý, Chomát, Doseděl (27. Štěpán), Večera – Bubeník, Havlíček, Braný, Knotek – Veselý, Čáp.