SK Benešov – Bohemians 1905 B 2:0

V domácím družstvu se poprvé představil mladý gólman Fillip, který musel nahradit nemocného Capoucha. A vedl si na výbornou. Dvakrát svůj tým podržel a měl lví podíl na zisku důležitých bodů.

Po vyrovnaném poločase se domácím podařil vstřelit gól z penalty za ruku v pokutovém území. Poté se Benešov soustředil na uhájení čistého konta a čekal na brejky. Z jednoho usměrnil Veselý patičkou dráhu míče – 2:0.

„Kluci si zaslouží absolutorium za kvalitní, kolektivní výkon, ale musíme zůstat nohama na zemi. K zápasu přistoupili opravdu zodpovědně, plnili taktické pokyny až do konce. Bohemka je kvalitní soupeř s několika ligovými hráči. Skvěle si počínal gólman Fillip, který poprvé nastoupil v divizi,“ uvedl trenér Benešova Jaroslav Tesař.

Branky: 67. Chomát (PK), 78. Veselý. Rozhodčí: Vídeňský. ŽK: Žák, Turek (BN). Diváci: 200. Poločas: 0:0. SK Benešov: Fillip - Braný, Chomát, Žák, Křivohlavý – Bubeník (63. Prikner), Havlíček, Doseděl (87. Knotek), O. Štěpán – Veselý, Turek (70. Čáp).