SK Benešov – Admira Praha 1:2

Domácí se nepředstavili v tom nejlepším světle a po zásluze odevzdali důležité body soupeři. V prvním poločase stojí za zmínku snad jen břevno domácího Turka a dvě nedotažené šance hostů.
Po změně stran se hra domácího celku trochu zlepšila, ale bez gólového efektu. To se podařilo na druhé straně po brejku a tečované střele Kubicemu. Benešov kontroval Stoszkem, který svým důrazem vyrovnal podél vybíhajícího brankáře. Konečnou podobu skóre udělal po nedorozumění domácí obrany Vnouček neslanou, nemastnou střelou k tyči.
„Očekávali jsme, že soupeř bude ze zabezpečené obrany chodit do brejků, jenže jsme se s tím nedokázali vypořádat. Těžko jsme se prosazovali a dělali chyby, které soupeř potrestal. Tři důležité body jsou v háji. Zklamání, ale musíme bojovat dál,“ byl rozčarován po zápase sportovní ředitel SK Benešov Ladislav Fiala.
Branky: 75. Stoszek – 67. Kubice, 84. Vnouček. Rozhodčí: Novotný. ŽK: Turek, Štěpán – Šimáček, Majer, Kolín. Diváci: 280. Poločas: 0:0. SK Benešov: Capouch – Křivohlavý, Doseděl, Žák – Zelenka (58. Braný), Hanousek (79. Šindelář), Bárta, Chomát, Štěpán – Turek (75. Doležal), Stoszek.