Spartak Příbram – SK Benešov 0:3

V prvním poločase se hrál nezáživný fotbal. Domácí se zakopali na svojí polovině a hosté se přes obrannou hráz nemohli prosadit. Za zaznamenání stály jen dvě střely Turka, poprvé vedle a podruhé slabě zakončil a Žák po centru ze strany mířil do boční sítě. Na domácí straně jen Havrlík pálil z trestného kopu vysoko nad.

Po přestávce se již hrálo podle benešovských not. Nejprve skončil zblokovaný centr Křivohlavého na břevně Solnařovy branky a Turek po kombinaci trefil míč do rukavic gólmana. V 74. minutě již udeřilo. Míč po rohu vyrazil Solnař k Čápovi, který propálil hradbu těl. V závěru nejprve Štěpán vyzpovídal tři hráče a jeho centr zakončil Žák z malého vápna těsně vedle vzdálenější tyče. Vzápětí si Čáp narazil míč s Žákem a uklidil balón podél Solnaře do sítě. Konečný stav určil v 84. minutě Chomát z pěkně kopnutého trestného kopu.

„Od začátku jsme měli převahu, ale dlouho jsme se nemohli prosadit. Ve druhém poločase jsme zpřesnili hru a bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme branky. Po přestávce se hrálo jen na jednu branku a soupeř nás ohrozil jen jedenkrát,“ dodal po vítězném zápase trenér Benešova Ladislav Fiala.

Branky: 74., 81. Čáp, 84. Chomát. Rozhodčí: Chaloupka. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 0:0.

SK Benešov: Franěk – Křivohlavý, Chomát, Holub, Braný (84. Drahota) – Žák, Pěknic (57. Bubeník), Koblasa, O. Štěpán – Turek (75. Prikner), Čáp.