SK BENEŠOV 1

SK Černolice 0

Po celý zápas měli domácí neplodnou převahu, hosté tahali čas, hráli na jistotu, což jim málem přineslo bod.
Hned ve druhé minutě se dostal domácí Štěpán k brankové čáře, ale soupeřův obránce na poslední chvíli zažehnal nebezpečí. Ve 31. minutě Turek bombou z třiceti metrů zatřásl břevnem a odražený míč poslal Prikner vedle. Ve velké šanci se v 72. minutě ocitl Čáp, ale černolický obránce pohotově odvrátil na roh. Na druhé straně hlavičkoval Máchal k tyči, Soukup v bráně míč vytěsnil do bezpečí. V 82. minutě se domácí přeci jen dočkali. Po centru Křivohlavého zamířila hlavička Žáka na vzdálenější tyč – 1:0. V 86. minutě ještě Čáp orazítkoval tyč černolické branky.

„Soupeř velmi dobře a pozorně bránil, my jsme se jen těžko prosazovali. Navíc se nám nedařila kombinace, hráči zbytečně dlouho drželi míč. Gól jsme dali až v samém závěru. Byl to náročný zápas, důležitý jsou tři body,“ dodal po utkání kouč Benešova Ladislav Fiala.

Branka:
82. Žák. Rozhodčí: Košťálek. ŽK: 2/2. Diváci: 250. Poločas: 0:0. SK Benešov: Plachý – Křivohlavý, Chomát, Holub, Koblasa – Žák, Pěknic (70. Drahota), Čáp, O. Štěpán – Turek (89. Král), Prikner (60. Bubeník). ⋌