PYŠELY 1
TÝNEC NAD SÁZAVOU 2

Ve vyrovnaném prvním poločase se vedení ujaly Pyšely po hlavičce Vilímka, který si nejvýše naskočil na rohový kop. Po změně stran měli navrch Týnečtí. Nejprve vyrovnal Žížala, také po rohu, druhou branku připojil Skála, když technickou střelou přehodil gólmana Tlamichu.

"Chybělo nám šest hráčů. Ve druhém poločase nás soupeř přehrál," řekl trenér Pyšel Petr Vorlíček. "Jde stále o přípravu. Po vyrovnaném poločase se druhá část hrála v naší režii," zhodnotil utkání týnecký lodivod Jaroslav Žížala.

Branky: Vilímek - Žížala, Skála. Rozhodčí: Šípek. Poločas: 1:0. SK Pyšely: Tlamicha - Kaloš, P. Štěpán, Fuksa, Zahradník - Kučera, Vilímek, Turek, K. Kulhavý, V. Kulhavý - Sisel. Jawa Týnec: Kumšta - Stibůrek, Michal Dvořák, Mach, Berka (50. Kouřil) - Pohunek, Vavrek, Hlaváček, Jelluš (46. Skála) - Žížala, Moravec.