VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové výsledky z víkendu 24. a 25. března

Střední Čechy – Fotbalové soutěže už nabraly svoji pravidelnost. Česká fotbalová liga, všechny divizní skupiny, Krajský přebor i obě I. A třídy už odehrály třetí jarní kolo. K nim si poprvé přidalo i všech pět skupin I. B třídy.

25.3.2012
SDÍLEJ:

Neratovice - ŽatecFoto: Martin Bouška

 ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA

20. kolo: FK Kunice – FK Mladá Boleslav B 2:2 (0:1), Sokol Ovčáry – Domažlice 2:0 (1:0), Hlavice – SK Kladno 1:0 (1:0), FK Králův Dvůr –  Chomutov, Letohrad – Česká Lípa 4:1 (2:1), Liberec B – Roudnice 2:3 (1:0),  Karlovy Vary – Chrudim 3:2 (2:1), Plzeň B – Vltavín 2:1 (2:0),  Pardubice – Písek 2:0 (0:0).

 1. Chrudim  20 14 4  2 36:16 46

 2. Pardubice  20 12 4  4 41:21 40

 3. Ovčáry  20 11 2  7 40:28 35

 4. Kunice  19  8 8  3 32:18 32

 5. Roudnice  20  9 3  8 40:35 30

 6. Ml. Boleslav B  20  8 5  7 41:31 29

 7. Vltavín  20  8 5  7 29:29 29

 8. Karlovy Vary  20  8 5  7 24:30 29

 9. Domažlice  20  8 3  9 43:37 27

10. Plzeň B  20  8 3  9 37:41 27

11. Hlavice  20  7 4  9 25:29 25

12. Liberec B  20  8 1 11 29:36 25

13. Česká Lípa  20  8 1 11 22:31 25

14. Kladno  20  7 3 10 37:39 24

15. Králův Dvůr  19  6 5  8 17:31 23

16. Písek  20  5 4 11 23:36 19

17. Letohrad  20  3 8  9 25:33 17

18. Chomutov  18  5 2 11 24:44 17

DIVIZE
Skupina A

18. kolo: Bohemians 1905 B – FC Marila Votice 1:2 (0:1), FK Hořovicko – Strakonice 1:0 (0:0), Čížová – SK Benešov 1:1 (0:1), TJ Štěchovice – Milevsko 1:2 (0:1), Slavia Praha B – Rokycany 0:1 (0:0), Koloveč – Český Krumlov 1:2 (1:1), Horní Měcholupy – Tachov 6:0 (3:0), Táborsko –  Dukla Praha B 4:0 (2:0).

 1. Benešov  18 12 3  3 31:14 39

 2. H. Měcholupy  18 11 5  2 46:17 38

 3. Tábor  18  9 5  4 28:18 32

 4. Slavia Praha B  18  8 7  3 45:28 31

 5. Votice  17 10 1  6 35:20 31

 6. Strakonice  18  9 4  5 33:18 31

 7. Hořovicko  18  8 5  5 22:15 29

 8. Dukla Praha B  18  7 4  7 33:28 25

 9. Štěchovice  18  7 4  7 27:25 25

10. Čížová  17  6 5  6 21:30 23

11. Milevsko  18  6 2 10 15:27 20

12. Rokycany  18  5 3 10 23:32 18

13. Tachov  18  4 4 10 19:37 16

14. Koloveč  18  3 5 10 19:33 14

15. Bohemians 05 B   18  4 2 12 17:41 14

16. Český Krumlov  18  3 3 12 16:47 12

Skupina B
18. kolo: TJ Litol – Teplice B 3:1 (2:1), Union Čelákovice –  SK  Zápy 0:3 (0:2), SK Viktorie Jirny – FK Neratovice /Byškovice 3:0 (2:0), Vilémov – Český Dub 2:0 (1:0),  Motorlet – Přední Kopanina 3:0 (1:0), Vyšehrad – Souš 3:2,   Brozany – Meteor Praha 2:0 (0:0), Žatec – Blšany nehráno, Blšany k utkání opět nenastoupily.

 1. Jirny  17 14 1  2 55:18 43

 2. Zápy  17 13 2  2 41:15 41

 3. Motorlet  18 12 2  4 42:25 38

 4. Vyšehrad  18 11 1  6 39:25 34

 5. Vilémov  18 10 2  6 33:23 32

 6. Souš  18  8 4  6 49:38 28

 7. Žatec  17  9 1  7 28:26 28

 8. Meteor Praha  18  8 3  7 35:30 27

 9. Litol  18  8 2  8 27:42 26

10. Brozany  18  8 1  9 40:31 25

11. Neratovice/Byšk.  18  6 4  8 22:29 22

12. Čelákovice  18  6 3  9 21:34 21

13. Teplice B  18  4 4 10 30:41 16

14. Př. Kopanina  18  4 2 12 14:36 14

15. Český Dub  18  2 3 13 20:51  9

16. Blšany  17  0 3 14 14:46  3

Skupina C
18. kolo: FC Velim – Převýšov 1:0 (0:0), Pardubice B – FK Kolín 2:2 (1:1), TJ Polepy – Dvůr Králové 3:2 (1:1), Hr. Králové B – Pěnčín/Turnov 1:0 (0:0), Nová Paka – Mšeno 1:1 (0:0), Nový Bydžov – Náchod 0:0 (0:0), Jablonec B – Ústí n. Orl. 1:5 (1:1), Admira Praha-Trutnov 3:1 (2:1).

 1. Kolín  18 12 3  3 41:14 39

 2. Převýšov  18 12 0  6 44:21 36

 3. Velim  18 11 2  5 33:25 35

 4. Ústí n. Orl.  18  9 4  5 31:24 31

 5. Hr. Králové B  18  7 6  5 25:22 27

 6. Dvůr Králové  18  7 5  6 36:23 26

 7. Pěnčín/Turnov  18  7 5  6 24:26 26

 8. Admira Praha  18  8 2  8 23:30 26

 9. Polepy  18  8 2  8 31:40 26

10. Mšeno  18  7 4  7 30:31 25

11. Náchod  18  4 8  6 18:25 20

12. Pardubice   18  5 4  9 30:33 19

13. Jablonec B  18  6 1 11 29:44 19

14. Nová Paka  18  4 6  8 22:25 18

15. Nový Bydžov  18  5 3 10 18:33 18

16. Trutnov  18  1 7 10 14:33 10

KRAJSKÝ PŘEBOR
18. kolo: SK Rakovník – Český Brod 0:2 (0:0, Louňovice – Libiš 1:1 (0:1), Benátky n. J. – Mn. Hradiště 1:0 (0:0), Sedlčany – Beroun 5:2 (2:1), Úvaly – Tn. Rakovník 2:1 (1:0), Dobřichovice – Kutná Hora 0:0, Čáslav B – Nymburk 3:1 (1:0), Dobrovice – Nové Strašecí 5:1 (1:1)..

 1. Kutná Hora  18 14 2  2 33:12 44

 2. Český Brod  18 11 4  3 32:20 37

 3. Dobrovice  18 11 3  4 44:15 36

 4. Úvaly  18 11 1  6 27:22 34

 5. Libiš  18  9 5  4 30:21 32

 6. Beroun  18  8 3  7 24:28 27

 7. Benátky n. J.  18  7 5  6 31:30 26

 8. Nové Strašecí  18  8 1  9 31:26 25

 9. Louňovice  18  6 5  7 23:25 23

10. Tn. Rakovník  18  7 1 10 27:31 22

11. Sedlčany  18  6 2 10 31:46 20

12. Čáslav B  18  6 1 11 26:33 19

13. Dobřichovice  18  5 3 10 32:43 18

14. Nymburk  18  5 2 11 28:44 17

15. Mn. Hradiště  18  4 4 10 21:34 16

16. SK Rakovník  18  4 2 12 24:34 14

I. A TŘÍDA
Skupina A
18. kolo: Petrovice – Sp. Příbram 1:4 (1:1), Černolice – Hradištko 6:0 (5:0), Nová Ves – Slaný 6:0 (2:0), Všenory – Hřebeč 5:1 (2:0),  Lhota – Dobříš 2:1 (2:1), Vraný – Hvozdnice 7:1 (4:0), Tuchlovice – Hostouň 3:3 (1:0), Nový Knín – Velká Dobrá 2:0 (1:0) Foltýn 2.

 1. Nová Ves  18 16 1  1 61:12 49

 2. Všenory  18 14 1  3 48:24 43

 3. Sp. Příbram  18 11 2  5 43:21 35

 4. Černolice  18 11 2  5 40:25 35

 5. Vraný  18 10 3  5 55:32 33

 6. Lhota  18  9 5  4 38:27 32

 7. Hvozdnice  18  8 5  5 39:40 29

 8. Hostouň  18  7 3  8 32:40 24

 9. Tuchlovice  18  6 3  9 36:33 21

10. Dobříš  18  4 7  7 26:28 19

11. Slaný  18  5 3 10 27:35 18

12. Petrovice  18  4 4 10 27:38 16

13. Nový Knín  18  4 4 10 26:37 16

14. Velká Dobrá  18  5 1 12 25:45 16

15. Hřebeč  18  2 5 11 24:53 11

16. Hradištko  18  3 1 14 16:73 10

Skupina B
18. kolo: Radim – Brandýs/ Boleslav 3:1 (1:0), Uhl. Janovice – Dlouhá Lhota 0:1 (0:0), Týnec n. S. – Zásmuky 0:1 (0:0), Bakov n. J. – Kostelec u Kř. 1:1 (1:1), Benešov B – Červené Pečky 2:2 (1:1), Poděbrady – Velim B 1:0 (0:0), Jílové – Semice 3:2 (1:2), Zeleneč – Klecany 0:1 (0:1).

 1. Klecany  18 15 1  2 46:18 46

 2. Poděbrady  18 11 5  2 34:12 38

 3. Dlouhá Lhota  18 10 2  6 33:27 32

 4. Velim B  18  8 5  5 37:24 29

 5. Zásmuky  18  9 2  7 27:18 29

 6. Benešov B  18  8 5  5 31:24 29

 7. Kostelec u K.  18  8 2  8 36:39 26

 8. Bakov n. J  18  7 3  8 19:21 24

 9. Semice  18  7 2  9 38:38 23

10. Červ. Pečky  18  5 7  6 37:33 22

11. Radim  18  6 4  8 34:30 22

12. Jílové  18  7 1 10 26:35 22

13. Týnec n. S 18  7 0 11 32:48 21

14. Brandýs/Bol  18  5 3 10 33:40 18

15. Uhl. Janovice  18  3 4 11 22:50 13

16. Zeleneč  18  3 4 11 20:48 13

I. B TŘÍDA
Skupina A
14. kolo: Doksy – Loděnice 1:4 (0:1), Stochov – Velvary 1:2 (0:1), Branov – Braškov 1:3 (1:2), Lány – Jeneč 1:2 (0:2), Novo Kladno – Mutějovice 6:0 (2:0), Tuchoměřice – Lidice 5:1 (3:1), Hýskov – Lužec 2:0 (1:0).

 1. Velvary  14 12 1  1 47:14 37

 2. Loděnice  14 10 1  3 45:20 31

 3. Hýskov  14  9 1  4 23:20 28

 4. Lidice  14  7 2  5 39:33 23

 5. Novo Kladno  14  7 2  5 37:32 23

 6. Doksy  14  6 5  3 29:24 23

 7. Tuchoměřice  14  5 4  5 35:30 19

 8. Jeneč  14  5 2  7 28:32 17

 9. Braškov  14  5 1  8 23:34 16

10. Mutějovice  14  5 0  9 32:42 15

11. Lány  14  4 3  7 23:33 15

12. Lužec  14  4 2  8 29:33 14

13. Stochov  14  3 1 10 20:39 10

14. Branov  14  3 1 10 26:50 10

Skupina B
14. kolo: Rejšice – Kosořice 3:0 (1:0), Řepín – Vysoká 0:3 (0:2), Luštěnice – Lab. Kostelec 2:0 (0:0), Byšice – Pš. Mělník 5:1 (0:0), Dol. Bousov – Kosmonosy 1:0 (1:0), Záryby - Bělá p. B. 1:3 (0:0), FC Mělník – Pěčice 4:1 (1:1).

 1. Rejšice  14 8 2  4 26:13 26

 2. Pš. Mělník  14 7 4  3 28:21 25

    Pěčice  14 8 1  5 28:21 25

 4. Bělá p. B.  14 7 4  3 25:18 25

 5. Luštěnice  14 7 3  4 24:13 24

 6. Řepín  14 6 5  3 20:19 23

 7. FC Mělník  14 6 4  4 27:22 22

 8. Vysoká  14 6 3  5 28:31 21

 9. Dol. Bousov  14 5 4  5 22:19 19

10. Lab. Kostelec  14 5 2  7 19:23 17

11. Kosořice  14 4 3  7 19:28 15

12. Kosmonosy  14 4 0 10 19:31 12

13. Byšice  14 3 2  9 21:28 11

14. Záryby  14 3 1 10 18:37 10

Skupina C
14. kolo: Třebovle – Jirny B 2:2 (0:2), Brandýs/Boleslav B – Lysá n. L. 2:1 (1:0), Radonice – Sokoleč 0:3 (0:1), Tuchoraz – Milovice 1:1 (1:1), Městec Králové – Sadská 1:2 (1:1), Říčany – Ostrá 2:0 (0:0), Poříčany – Rožďalovice 2:0 (0:0).

 1. Říčany  14 12 0  2 46:17 36

 2. Sadská  14  8 5  1 26:9  29

 3. Lysá n. L.  14  9 1  4 35:23 28

 4. Poříčany  14  7 3  4 32:25 24

 5. Sokoleč  14  7 2  5 36:22 23

 6. Jirny B  14  7 2  5 31:27 23

 7. Rožďalovice  14  6 4  4 27:17 22

 8. Milovice  14  5 4  5 29:31 19

 9. Tuchoraz  14  5 2  7 23:32 17

10. Brandýs/Bol. B  14  4 4  6 23:32 16

11. Třebovle  14  3 3  8 20:36 12

12. Radonice  14  3 1 10 28:46 10

13. Ostrá  14  2 3  9 20:38  9

14. M. Králové  14  3 0 11 18:39  9

Skupina D
14. kolo: Sázava – Poříčí n. S. 0:2 (0:1), Nespeky – Slavie Jesenice 0:0, Bílé Podolí – Kondrac 2:1 (1:1), Tupadly – Chocerady 3:3 (1:0), Votice B – Teplýšovice 3:3 (2:0),  Zdislavice – Sedlec/Prčice 2:1 (1:1), Zbraslavice – Chotýšany 4:2 (3:1).

 1. Poříčí n.S.   14 10 1  3 35:13 31

 2. Nespeky  14  9 2  3 28:17 29

 3. Sázava  14  8 2  4 35:24 26

 4. Kondrac  14  8 1  5 40:24 25

 5. Teplýšovice  14  7 3  4 27:28 24

 6. Votice B  14  6 3  5 35:19 21

 7. Sedlec/Prčice  14  6 2  6 30:23 20

 8. Zbraslavice  14  6 2  6 29:28 20

 9. Chocerady  14  5 2  7 17:23 17

10. B. Podolí  14  4 4  6 21:27 16

11. Chotýšany  14  5 1  8 18:25 16

12. Zdislavice  14  5 0  9 17:40 15

13. Tupadly  14  3 2  9 23:41 11

14. Jesenice  14  3 1 10 21:44 10

Skupina E
14. kolo: Cerhovice – Mníšek p. B.  4:1 (2:1), Jíloviště – Hostomice 4:1 (1:0), Komárov – Březnice 1:3 (0:2), Hořovicko B – Lety 1:1 (1:1), Podlesí – Dublovice 5:1 (3:1), Vonoklasy – Rožmitál 3:1 (0:0), Nečín – Tochovice 0:3 (0:2).

 1. Vonoklasy  14 11 1  2 52:23 34

 2. Jíloviště  14 10 3  1 59:22 33

 3. Cerhovice  14  9 2  3 50:31 29

 4. Březnice  14  9 1  4 27:16 28

 5. Podlesí  14  8 3  3 40:29 27

 6. Rožmitál  14  6 3  5 41:30 21

 7. Lety  14  6 1  7 26:35 19

 8. Hostomice  14  5 2  7 25:25 17

 9. Hořovicko B   14  4 4  6 33:39 16

10. Tochovice  14  5 1  8 29:42 16

11. Nečín  14  4 2   8 15:36 14

12. Mníšek p.B.   14  3 4  7 24:34 13

13. Komárov  14  2 2 10 21:43  8

14. Dublovice  14  1 1 12 15:52  4

Autor: Vlastimil Dudáček

25.3.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nový projekt pro sociálně potřebné zahájila vlašimská farní charita v Benešově.

Charitní šatník slouží sociálně potřebným

Dráhy zkouší, zda se City Elefant osvědčí i na dálkových tratích.
4

V okolí Prahy mají vyjet nové vlaky. Budou mít jedno, nebo dvě patra?

KRÁTCE: České Vánoce představí na výstavě

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

Kácení stromu pro Prahu se u Berounky chystá už na víkend

Roztoky – Velkou slávu ohlašující blížící se vánoční trhy v centru hlavního města zažijí v neděli dopoledne Roztoky nedaleko Křivoklátu. U Berounky na pomezí Rakovnicka a Berounska se bude kácet vánoční strom pro Staroměstské náměstí v Praze.

Při svatokateřinské akci hledali cizince i v Benešově

Benešovsko – Desítky cizinců a jejich povolení k pobytu v Česku prověřovali v úterý 21. listopadu policisté také na Benešovsku. Akci dali krycí jméno „Svatokateřinská.“ „Provedl ji Odbor cizinecké policie Krajského ředitelství policie Středočeského kraje,“ potvrdila Michaela Nováková, kladenská mluvčí Policie ČR s tím, že úspěšná akce se soustředila zejména na aktuální migrační a bezpečnostní situaci v kraji.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ a MŠ Chocerady a ZŠ a MŠ Křečovice

Benešovsko - Představujeme vám školáky ze ZŠ a MŠ Chocerady a ZŠ a MŠ Křečovice.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT