Dařilo se Středočechům i v divizi. Venku vyhrály Votice i Velim a doma Štěchovice, Čelákovice, Jirny, Zápy, Neratovice i Kolín. V krajském přeboru se zase zrodila překvapení. Vedoucí Kutná Hora nestačila doma na Beroun a Sedlčany doslova vykradly Úvaly. Zajímavé výsledky ovšem byly k vidění i v I. A a I. B třídách.

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA
11. kolo
FK Kunice – Liberec B 2:0
Domácí na soupeře vlétli a už v 6. minutě zařídilo Engelmann vedení. Domácí soupeře zatlačili před domácí branku a ve 31. minutě přidal Tafat druhý gól na 2:0. Ve druhém poločase se už nikdo neprosadil, a tak stav utkání se už nezměnil.
Branky: 6. Engelmann, 31. Tafat. Rozhodčí: Grim. Diváci: 120. Poločas: 2:0.
FK Kunice: Šilhavý – Veselý, Kopta, Havlíček, Hyský – Kordiak, Engelmann (46. Dvořák), Brabec, Tafat (Lička) – Marek, Koubek (87. Rejhon).

FK Ml. Boleslav B – Č. Lípa 1:0
Utkání v sobotním dopoledni rozhodl jediný gól Marka Sedláčka po hodině hry a vynikající zákroky brankáře Knoblocha v závěrečných minutách. Boleslavští vyhráli počtvrté za sebou a drží se na pěkném třetím místě v pořadí třetí nejvyšší tuzemské ligy.
Branka: 66. Sedláček. Rozhodčí: Šedivý. Diváci: 112. Poločas: 0:0.
FK Ml. Boleslav B: Knobloch – Tvaroha, Neuwirth, Janíček (46. Zbrožek), Dimitrovski – Sedláček, Štohanzl (76. Honc), Dudka – Synek (84. Čech), Schubert, Volf.

So Ovčáry – Plzeň B 2:1
Fotbalisté Ovčár v souboji dvou celků z opačných konců tabulky porazili plzeňskou rezervu 2:1, ale mladí Plzeňané předvedli jeden ze svých lepších výkonů sezony. Dokonce do poločasu vyrovnali. Nakonec oba týmy dohrávaly v deseti. Po druhé žluté byl nejdříve vyloučen hostující Mudra, po pěti minutách ho ale následoval i domácí Matějček.
Branky: 10. Róth z PK, 62. Hašler – 40. Krmenčík. Rozhodčí: Langer. ŽK: 19. Mudra, 39. Hoffmann, 44. Dvořák, 84. Beránek. ČK: 55. Matějček – 50. Mudra. Diváci: 130. Poločas: 1:1.
So Ovčáry: Pávek – Chalupa, Ondrák, Studený, Horák – Matějček, Svoboda, Cigánek (57. Martínek), Maršner (88. Müller) – Róth, Cousenc (46. Hašler).

Chomutov – SK Kladno 3:2
Kladno venku stále nebodovalo. Nedokázalo to ani na hřišti posledního Chomutova, kde po zásluze podlehlo. Sice dvěma hlavičkami dokázalo zvrátit nepříznivý stav. Ještě do přestávky ale domácí určili konečný výsledek. Jejich výhra mohl být výraznější.
Branky: 5. Černý, 30. T. Smola, 41. Pavlíček – 16. Vodička, 19. Holub. Rozhodčí: Svatík. ŽK: Čurda. Diváků: 170. Poločas: 3:2.
SK Kladno: Tesař – Roubal, Rendla, Samek, Hajník - Rada – Čížek, Čurda (70. J. Rouček), Holub, Tóth – Vodička.

FK Králův Dvůr – K. Vary 1:1
Domácí začali impozantně, už v 1. minutě šli do vedení. Ale dál se hrálo nahoru, dolu, šance nechyběly, ale o vyrovnání se postarali hosté v úvodu druhé části z penalty. Dokonce pět minut před koncem nastřelili tyč a mohli vyhrát.
Branky: 1. Fulín – 52. Kura (pen.). Rozhodčí: Janíček. ŽK: Fulín, Kudrna, M. Novák – Šilhan, Vu, Javorský. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
FK Králův Dvůr: Kudrna – Procházka, Šilhavý, Kratochvíl, J. Novák (85. Bláha) – Petr, Pavlík, Frydrych (77. Tlustý), Květoň (68. Sabou) – Fulín, Novák.

Ostatní výsledky 11. kola: Vltavín – Letohrad 3:1 (3:1), Pardubice – Hlavice 1:0 (0:0), Domažlice – Chrudim 1:2 (1:1), Písek – Roudnice 4:4 (2:1).

11. kolo:
Čížová – Hořovicko 1:1 (0:1), Benešov – Slavia Praha B 1:2 (0:0), Štěchovice – Koloveč 3:1 (1:1), Milevsko – Votice 0:3 (0:1), Tábor – Rokycany 5:0 (1:0), Dukla Praha – Č. Krumlov 5:0 (3:0), Tachov – Strakonice 2:2 (2:0), Měcholupy – Bohemians 1905 B 5:0 (1:0).
11. kolo:
Čelákovice – Litol 4:2 (0:0), Jirny – Blšany 3:1 (1:1), Neratovice – Český Dub 1:0 (1:0), Zápy – Př. Kopanina 6:0 (2:0), Souš – Žatec 3:0 (1:0), Meteor Praha – Teplice B 4:1 (1:1), Vyšehrad – Motorlet 3:3 (2:0), Brozany – Vilémov 3:2 (2:0).
11. kolo:
Nový Bydžov – Polepy 3:0 (1:0) Kolín – Dvůr Králové 2:0 (2:0), Pardubice B – Velim 0:1 (0:0), Náchod – Hr. Králové B 1:1 (1:1), Jablonec B – Nová Paka 3:1 (3:1), Admira Praha – Pěnčín /Turnov 4:3 (2:3), Ústí n. Orl. – Převýšov 0:3 (0:3), Trutnov – Mšeno 0:0.

11. kolo
Tn. Rakovník – SK Rakovník 2:0 (2:0) Kudela 2. Rozhodčí: Benák. Diváci: 600.
Kutná Hora – Beroun 0:2 (0:1) M. Novák, Zelenka. Rozhodčí: Šimáček. Diváci: 183.
Nymburk – Mn. Hradiště 3:1 (2:0) Bobek, Ryšánek, Mareš – Hrdina. Rozhodčí: Hůla. Diváci: 145.
Nové Strašecí – Libiš 1:2 (1:1) L. Mrázek – Pochman, Bičanik. Rozhodčí: Brejník. ČK: Kut, L. Mrázek, Ducár (všichni NS). Diváci: 100.
Dobrovice – Český Brod 0:0 Rozhodčí: Myška. Diváci: 200.
Čáslav B – Louňovice 3:0 (0:0) Matoušek, Špičák, Maxa. Rozhodčí: Voldan. Diváci: 100.
Dobřichovice – Sedlčany 1:4 (0:2) Krajči – Vodák 2, Rozhodčí: Hocek. Diváci: 80.
Úvaly – Sedlčany 1:4 (0:2) Marek – Soldát 2, Kopřiva, Fejtl. Rozhodčí: Brejník. Diváci: 120

11. kolo:
Dobříš – Petrovice 2:2 (0:1) Liška, Talůžek – Štemberk, Kilián, Hvozdnice – Hřebeč 5:1 (4:0) Fujdiar 2, Obusanya, Petschl, Hlava – Baranec, Hostouň – Slaný 2:1 (1:0) Slanina, Motlík – Mrština, Velká Dobrá – Hradištko 5:1 (2:0) Neuberger, Machek, Volman, Lev, Zelenka – Jarůšek, Nový Knín – Sp. Příbram 2:4 (1:3) Pinc, Chlumecký – Voříšek 2, Tošovský, Dražan, Tuchlovice – Černolice 1:4 (0:2) Jalaghonia – Rychlík 2, Šilhavý, Kocián, Vraný – Nová Ves 1:2 (1:1) Urban – Staroba, Krupa, Lhota – Všenory 2:0 (0:0) Mantlík, Vitásek.
11. kolo:
Červené Pečky – Radim 1:2 (0:1) Slezák – Slunéčko 2, Velim B – Kostelec u Kř. 2:0 (0:0) Dostál, Seifert, Semice – Zásmuky 3:1 (1:0) Koštíř, Bříza, Horejc – Lev, Klecany – Dlouhá Lhota 4:2 (3:0) vlastní, Vyhnal, Mandík, Filinger – Šolc, Kurac, Zeleneč – Brandýs /Boleslav 2:4 (1:2) Schulz, Skalický – Smejkal 2, Krulich, Petýrek, Jílové – Uhlířské Janovice 5:1 (2:0) Dvořák 2, Chalupa, Müller, Vostarek – Hrstka, Poděbrady – Týnec n. S. 3:0 (0:0) Fořt 2, Billy, Benešov B – Bakov n. J. 2:0 (2:0) Štěpán, Voráček.

9. kolo:
Mutějovice – Doksy 1:2 (0:1) Sajner – Junek, Zlota, Lidice – Jeneč 4:2 (2:0) Hackl, T. Radosta, Falout – Hořánek 2, Lužec – Braškov 3:1 (2:1) Merta 3 – Maňkoš, Hýskov – Velvary 0:4 (0:4) Velcovský 2, Pekárek, Jedlička, Tuchoměřice – Loděnice 3:3 (0:3) Tecl, Šafr, Fiala – Novák, Mráz, Horel, Novo Kladno – Stochov 5:1 (4:0) Kovařík 2, Moc, Brnovjak, Rösler – Burle, Lány – Branov 5:3 (3:1) Rajgl 2, Rybář, Dudášik, Ambroz – Sklenička, Sweit.
9. kolo:
Kosmonosy – Rejšice 1:3 (0:0) Mašek – Váňa, Hanuš, Herman, Bělá p. B. – Pš. Mělník 3:2 (0:1) Zdražil, Souček, Mikisa – Pokorný, Voljanskij, Pěčice – Lab. Kostelec 5:0 (2:0) J. Kandráč 2, Charvát, Parýzek, Volf, FC Mělník – Vysoká 3:2 (2:1) Jiskra, Hofman, Hakl – Rolenc, M. Skopka, Záryby – Kosořice 3:0 (3:0) Babovák 2, Schütz, Dol. Bousov – Řepín 3:0 (0:0) Šolc, Vacek, Zahrada, Byšice – Luštěnice 0:1 (0:0) Hrdlička.
9. kolo:
Sadská – Třebovle 1:0 (0:0) Remsa), Ostrá – Milovice 1:1 (1:0) Bartolšic – Novák, Rožďalovice – Sokoleč 2:0 (0:0) Mašinda, Ott, Poříčany – Lysá n. L 3:1 (2:1). O. Puk 2, Zajíc – Moravel, Říčany – Jirny B 1:3 (0:2) Fliegel – Dubský, Vávra, Beran, Městec Králové – Brandýs /Boleslav B 0:1 (0:0) vlasní, Tuchoraz – Radonice 4:2 (1:1) Franek, T. Černý, Nekolný, Pazderec – Lampír, Lenz.
9. kolo:
Teplýšovice – Sázava 3:3 (2:2) Král, Kukač, Chomát – Švec 2, Foltýn, Sedlec /Prčice – Chocerady 1:2 (1:0) Růzha – Říčař 2, Chotýšany – Kondrac 0:5 (0:1) Kubín, Müller, Sedláček, Pavlíček, Pavelka, Zbraslavice – Jesenice 4:1 (1:1) Čálek 2, M. Veselý, Šindelář – Chrpa, Zdislavice – Poříčí n. S 1:6 (0:1) T. Bouček – Šimáček 3, Říha, Kupša, Borovec, Votice B – Nespeky 0:1 (0:0) Doubek, Tupadly – Bílé Podolí 1:1 (1:1) Drbohlav – Jelínek.
9. kolo:
Lety – Cerhovice 3:2 (2:2) Janouš, Nesrovnal, Jablonský – Krejčí, Čihař, Dublovice – Tochovice 0:4 (0:1) Ivaník 3, Valta, Rožmitál – Březnice 1:2 (0:1) Závodný – Jindřich 2, Vonoklasy – Hostomice 2:1 (1:1) Cipra, Nejepsa – Lenkvík, Podlesí – Mníšek p. B. 3:1 (2:0) Kuba, Harvan, Červenka – vlastní, Hořovicko B – Jíloviště 4:1 (1:0) Chrdle, Šimůnek, Petráš, Zítek – Hoštecký, Nečín – Komárov 2:1 (2:0) M. Gregor, Kretschmer – Hausner.
1. Jíloviště 9 6 2 1 35:18 20
2. Vonoklasy 9 6 1 2 32:18 19
3. Cerhovice 9 6 1 2 33:20 19
4. Lety 9 6 0 3 22:21 18
5. Podlesí 9 5 2 2 26:25 17
6. Březnice 9 5 1 3 19:11 16
7. Nečín 9 4 1 4 14:19 13
8. Rožmitál 9 3 3 3 25:20 12