Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, ligy, divize a krajské soutěže

Střední Čechy - Mládežnické fotbalové soutěže v ligách, divizích, ale i kraji mají za sebou další díl podzimní části mistrovské soutěže. V divizi dorostu A si stále dobře vede 1. FK Příbram B, který nadělil Českému Krumlovu osm branek a stále zůstává neporažen. Na druhé straně v divizi C se z prvního vítězství radoval FK Kolín, který tak opustil dno tabulky.

22.9.2009 1
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

Česká liga dorostu
7. kolo: Jablonec – Teplice B 4:1 (starší), 6:2 (mladší), Meteor Praha – Motorlet 1:3, 2:2, Ml. Boleslav B – Bohemians 1905 B 0:2, 1:1, Liberec – Sparta Praha B 3:2, 2:2, Pardubice – Hr. Králové B 0:0, 2:1, České Budějovice B – Most B 5:0, 4:1, Dukla Praha – Sezimovo Ústí 0:1, 1:1, Plzeň B – Slavia Praha B odloženo.
Starší
1. Liberec 7 6 0 1 20:10 18
2. Jablonec 7 5 1 1 16:10 16
3. Pardubice 6 4 1 1 16:2 13
4. Motorlet 7 4 1 2 10:9 13
5. Teplice B 7 4 1 2 14:15 13
6. Hr. Králové B 7 3 3 1 9:7 12
7. Plzeň B 6 3 2 1 9:6 11
8. Dukla Praha 7 3 0 4 7:9 9
9. Ml. Boleslav B 7 2 1 4 14:11 7
10. Bohemians 05 B 7 2 1 4 9:9 7
11. Č. Budějovice B 6 2 0 4 10:13 6
12. Sparta Praha B 7 2 0 5 10:15 6
13. Sezimovo Ústí 7 2 0 5 7:17 6
14. Slavia Praha B 4 1 2 1 2:2 5
15. Most B 7 1 2 4 7:21 5
16. Meteor Praha 7 1 1 5 6:10 4
Mladší
1. Jablonec 7 6 0 1 28:9 18
2. Motorlet 6 4 2 0 13:7 14
3. Liberec 7 3 3 1 17:9 12
4. Dukla Praha 6 3 3 0 5:2 12
5. Bohemians 05 B 6 3 2 1 15:10 11
6. Pardubice 6 3 1 2 13:7 10
7. Ml. Boleslav B 7 2 3 2 10:7 9
8. Meteor Praha 7 2 3 2 8:9 9
9. Sparta Praha B 7 2 2 3 11:11 8
10. Plzeň B 6 2 2 2 12:16 8
11. Teplice B 6 2 1 3 12:15 7
12. Sezimovo Ústí 7 1 3 3 9:17 6
13. Č. Budějovice B 6 1 2 3 9:16 5
14. Hr. Králové B 7 1 0 6 4:17 3
15. Most B 7 0 1 6 10:24 1
16. Slavia Praha B do bojů nezasáhla

Česká divize dorostu
Skupina A
7. kolo: SKP České Budějovice – Písek 2:2 (starší), 5:1 (mladší), Příbram B – Český Krumlov 8:1, 4:0, Prachatice – Motorlet B 1:2, 1:3, Benešov – Domažlice 3:0, 2:0, Klatovy – Strakonice 1:3, 2:4, Hořovicko – Rokycany 2:2, 0:8, Vlašim – Vejprnice 1:2, 1:5.
Starší
1. SKP Budějovice 6 4 1 1 13:6 13
2. Příbram B 6 3 3 0 17:5 12
3. Strakonice 6 4 0 2 16:9 12
4. Motorlet B 6 4 0 2 10:9 12
5. Písek 6 3 2 1 16:7 11
6. Vejprnice 6 3 1 2 11:10 10
7. Prachatice 6 3 1 2 9:10 10
8. Hořovicko 6 2 2 2 8:13 8
9. Benešov 6 2 1 3 14:16 7
10. Rokycany 6 1 3 2 14:14 6
11. Klatovy 6 2 0 4 13:16 6
12. Český Krumlov 6 1 2 3 6:14 5
13. Vlašim 6 1 0 5 6:14 3
14. Domažlice 6 0 2 4 4:14 2
Mladší
1. Vejprnice 6 5 1 0 30:2 16
2. Příbram B 6 4 1 1 16:6 13
3. SKP Budějovice 6 4 1 1 14:4 13
4. Vlašim 6 4 0 2 11:7 12
5. Rokycany 6 3 2 1 15:4 11
6. Motorlet B 6 3 1 2 12:6 10
7. Domažlice 6 3 1 2 7:11 10
8. Benešov 6 3 1 2 8:14 10
9. Strakonice 6 3 0 3 15:12 9
10. Klatovy 6 3 0 3 11:13 9
11. Písek 6 1 1 4 5:10 4
12. Český Krumlov 6 1 1 4 7:15 4
13. Prachatice 6 0 0 6 3:25 0
14. Hořovicko 6 0 0 6 2:27 0
Skupina B
7. kolo: Junior Praha – Varnsdorf 3:0, 1:3, Karlovy Vary – Libuš 0:1, 2:1, H. Měcholupy – Sokolov 1:6, 1:5, Loko Česká Lípa – Most 1:1, 1:2, Roudnice – Meteor Praha B 1:2, 0:1, Vikt. Žižkov – Ústí n. L. 1:3, 5:0, Arsenal Česká Lípa – Kladno 0:2, 1:3.
Starší
1. Sokolov 6 6 0 0 35:4 18
2. Kladno 6 5 1 0 21:3 16
3. Meteor Praha B 6 5 0 1 17:7 15
4. Ústí n. L. 6 4 1 1 20:10 13
5. Vikt. Žižkov 6 3 1 2 15:8 10
6. Junior Praha 6 3 0 3 11:9 9
7. Most 6 2 2 2 7:10 8
8. Libuš 6 2 1 3 6:12 7
9. Ars. Č. Lípa 6 1 2 3 12:16 5
10. Roudnice 6 1 1 4 6:13 4
11. H. Měcholupy 6 1 1 4 8:19 4
12. Varnsdorf 6 0 3 3 6:13 3
13. Karlovy Vary 6 1 0 5 7:23 3
14. Loko Č. Lípa 6 0 3 3 3:27 3
Mladší
1. Sokolov 6 6 0 0 33:4 18
2. Ústí n. L. 6 5 0 1 23:7 15
3. Meteor Praha B 6 5 0 1 11:4 15
4. Vikt. Žižkov 6 4 2 0 25:7 14
5. Kladno 6 4 2 0 22:7 14
6. Libuš 6 3 0 3 24:8 9
7. Karlovy Vary 6 3 0 3 10:12 9
8. Ars. Č. Lípa 6 2 1 3 13:13 7
9. Junior Praha 6 2 0 4 10:18 6
10. Most 6 2 0 4 5:17 6
11. Roudnice 6 1 2 3 9:12 5
12. Varnsdorf 6 1 1 4 5:20 4
13. H. Měcholupy 6 0 0 6 3:26 0
14. Loko Č. Lípa 6 0 0 6 3:41 0
Skupina C
7. kolo: Čáslav – Jablonec B 0:3, 2:1, Kosmonosy – Rapid Liberec 1:1, 0:5, Olympia Hr. Králové – Litomyšl 3:0, 5:1, Nový Bydžov – Dvůr Králové 0:1, 2:1, Liberec B – Jičín 3:0, 2:0, Pardubice B – AFK Chrudim 1:0, 0:3, FK Kolín – Pěnčín/Turnov 2:0, 10:0.
Starší
1. Jablonec B 6 6 0 0 21:4 18
2. Rapid Liberec 6 4 1 1 15:7 13
3. Nový Bydžov 6 4 0 2 13:7 12
4. Liberec B 6 4 0 2 11:10 12
5. Dvůr Králové 6 4 0 2 10:9 12
6. AFK Chrudim 6 3 1 2 14:11 10
7. Ol. Hr. Králové 6 3 0 3 15:11 9
8. Pardubice 6 2 1 3 8:9 7
9. Kosmonosy 6 0 6 0 8:8 6
10. Čáslav 6 2 0 4 14:16 6
11. Pěnčín/Turnov 6 1 1 4 8:15 4
12. Jičín 6 1 1 4 7:15 4
13. FK Kolín 6 1 1 4 4:13 4
14. Litomyšl 6 1 0 5 8:21 3
Mladší
1. AFK Chrudim 6 5 1 0 20:5 16
2. FK Kolín 6 5 0 1 21:6 15
3. Nový Bydžov 6 5 0 1 16:7 15
4. Ol. Hr. Králové 6 4 0 2 22:7 12
5. Rapid Liberec 6 4 0 2 23:11 12
6. Jablonec B 6 4 0 2 16:6 12
7. Čáslav 6 4 0 2 16:19 12
8. Liberec B 6 3 0 3 12:6 9
9. Pardubice 6 3 0 3 11:14 9
10. Jičín 6 2 0 4 4:12 6
11. Kosmonosy 6 1 1 4 13:14 4
12. Dvůr Králové 6 1 0 5 6:17 3
13. Litomyšl 6 0 0 6 3:22 0
14. Pěnčín/Turnov 6 0 0 6 3:40 0

Česká liga žáků
7. kolo: Most – Slavia Praha 0:4 (starší), 1:3 (mladší), Jablonec – Liberec 2:2, 1:1, Sparta Praha – České Budějovice 1:2, 4:2, Plzeň – Pardubice 2:3, 2:1, Teplice – Příbram 5:1, 1:0, Sokolov – Hr. Králové 2:4, 2:2, Motorlet – Chrudim 2:2, 2:2, Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 1:3, 0:0.
Starší
1. Slavia Praha 7 7 0 0 35:1 21
2. Hr. Králové 7 5 2 0 20:10 17
3. Sparta Praha 7 5 0 2 27:11 15
4. Č. Budějovice 7 5 0 2 12:9 15
5. Teplice 7 4 1 2 18:13 13
6. Jablonec 7 3 3 1 9:7 12
7. Liberec 7 3 2 2 12:10 11
8. Motorlet 7 3 2 2 10:13 11
9. Plzeň 7 2 3 2 16:13 9
10. Ml. Boleslav 7 3 0 4 12:16 9
11. Pardubice 7 2 0 5 8:16 6
12. Bohemians 1905 7 2 0 5 8:19 6
13. Chrudim 7 0 5 2 11:16 5
14. Most 7 1 1 5 6:20 4
15. Příbram 7 1 0 6 13:23 3
16. Sokolov 7 0 1 6 6:26 1
Mladší
1. Slavia Praha 7 6 0 1 24:6 18
2. Hr. Králové 7 4 2 1 27:7 14
3. Bohemians 1905 7 4 2 1 16:1 14
4. Sparta Praha 7 4 2 1 21:11 14
5. AFK Chrudim 7 4 1 2 20:12 13
6. Teplice 7 4 1 2 13:5 13
7. Ml. Boleslav 7 3 3 1 9:6 12
8. Č. Budějovice 7 3 3 1 16:14 12
9. Příbram 7 4 0 3 13:13 12
10. Plzeň 7 3 0 4 11:15 9
11. Sokolov 7 2 1 4 10:21 7
12. Most 7 1 2 4 8:20 5
13. Liberec 7 1 2 4 7:19 5
14. Motorlet 7 0 3 4 7:16 3
15. Pardubice 7 0 2 5 6:21 2
16. Jablonec 7 0 2 5 5:26 2

Česká divize žáků
Skupina A
7. kolo: Prachatice – Beroun 1:2 (starší), 7:1, Vejprnice – Č. Budějovice B 0:4, 0:2, Příbram B – Sušice 9:0, 4:1, Prachatice – Podolí 2:4, 6:0, Tábor – Dukla Praha 1:1, 6:0, Hořovicko – Beroun 4:1, 0:3, Písek – Doubravka 0:0, 3:1, Plzeň B – Tachov 1:1, 4:0.
Starší
1. Příbram B 6 5 1 0 27:7 16
2. Doubravka 6 4 2 0 17:2 14
3. Č. Budějovice B 6 4 1 1 16:4 13
4. Dukla Praha 6 3 3 0 8:4 12
5. Sušice 6 3 1 2 11:17 10
6. Tábor 6 2 3 1 12:7 9
7. Písek 6 2 2 2 6:8 8
8. Plzeň B 6 2 1 3 6:8 7
9. Beroun 6 2 1 3 7:12 7
10. Tachov 6 1 3 2 13:16 6
11. Podolí 6 2 0 4 11:17 6
12. Hořovicko 6 1 2 3 10:13 5
13. Prachatice 6 1 0 5 8:20 3
14. Vejprnice 6 0 0 6 6:23 0
Mladší
1. Prachatice 6 6 0 0 42:6 18
2. Písek 6 5 1 0 19:6 16
3. Tábor 6 5 0 1 25:2 15
4. Č. Budějovice B 6 3 2 1 15:6 11
5. Podolí 6 3 2 1 9:9 11
6. Příbram B 6 3 1 2 12:6 10
7. Beroun 6 3 1 2 11:12 10
8. Plzeň B 6 2 2 2 14:12 8
9. Dukla Praha 6 2 2 2 10:10 8
10. Doubravka 6 1 1 4 6:15 4
11. Hořovicko 6 1 0 5 9:20 3
12. Sušice 6 1 0 5 8:26 3
13. Vejprnice 6 0 2 4 5:16 2
14. Tachov 6 0 0 6 1:40 0
Skupina B
7. kolo: Most B – Neratovice 2:1, 1:1, SK Rakovník – Česká Lípa 6:4, 0:1, Sparta Praha B – SK Kladno 1:3, 4:1, Ústí n. L. – Bohemians 1905 B 1:2, 1:2, Sokolov B – Meteor Praha 0:1, 0:1, Teplice B – Střešovice 1:4, 3:3, Děčín – Junior Praha 4:1, 3:4. Dohrávka: Junior Praha – Teplice B 3:4, 0:3.
Starší
1. SK Kladno 6 5 1 0 25:7 16
2. Meteor Praha B 6 5 0 1 19:6 15
3. Teplice B 6 4 0 2 19:11 12
4. Bohemians 05 B 6 4 0 2 12:10 12
5. Sparta Praha B 6 3 0 3 12:7 9
6. Neratovice 6 3 0 3 10:8 9
7. Střešovice 6 3 0 3 10:10 9
8. Ústí n. L. 6 3 0 3 13:16 9
9. Děčín 6 3 0 3 10:13 9
10. SK Rakovník 6 3 0 3 18:22 9
11. Most B 6 2 1 3 9:11 7
12. Česká Lípa 6 2 0 4 14:24 6
13. Junior Praha 6 1 0 5 9:22 3
14. Sokolov B 6 0 0 6 2:15 0
Mladší
1. Sparta Praha B 6 5 1 0 31:3 16
2. Bohemians 05 B 6 5 1 0 18:7 16
3. SK Kladno 6 4 1 1 22:11 13
4. Střešovice 6 4 1 1 14:10 13
5. Teplice B 6 3 3 0 17:6 12
6. Meteor Praha 6 3 2 1 15:6 11
7. Sokolov B 6 3 1 2 10:6 10
8. Česká Lípa 6 2 1 3 8:19 7
9. Děčín 6 2 0 4 8:17 6
10. Junior Praha 6 2 0 4 6:21 6
11. Most B 6 0 3 3 8:13 3
12. Ústí n. L. 6 1 0 5 6:13 3
13. Neratovice 6 0 2 4 6:19 2
14. SK Rakovník 6 0 0 6 3:21 0
Skupina C
7. kolo: Liberec B – Nymburk 4:0, 5:0, Slavia Praha B – Hr. Králové B 2:1, 7:0, Úpa – Náchod/Deštné 0:0, 1:4, Vikt. Žižkov – Vysoké Mýto 1:0, 2:4, Letohrad – Ml. Boleslav B 5:1, 0:6, Pardubice B – Nový Bydžov 1:3, 2:6, FK Kolín – Čáslav 2:0, 1:0.
Starší
1. Slavia Praha B 6 4 2 0 20:7 14
2. Letohrad 6 4 1 1 12:8 13
3. Náchod/Deštné 6 3 2 1 9:3 11
4. Vysoké Mýto 6 3 2 1 7:3 11
5. FK Kolín 6 3 1 2 14:12 10
6. Úpa 6 2 3 1 11:5 9
7. Vikt. Žižkov 6 2 3 1 8:5 9
8. Nový Bydžov 6 2 3 1 6:7 9
9. Hr. Králové B 6 2 2 2 8:8 8
10. Liberec B 6 2 0 4 9:10 6
11. Čáslav 6 2 0 4 5:16 6
12. Pardubice 6 1 1 4 9:12 4
13. Nymburk 6 1 1 4 4:12 4
14. Ml. Boleslav B 6 0 1 5 5:19 1
Mladší
1. Slavia Praha B 6 6 0 0 49:0 18
2. Vysoké Mýto 6 6 0 0 35:5 18
3. FK Kolín 6 5 0 1 22:16 15
4. Náchod/Deštné 6 4 1 1 34:11 13
5. Vikt. Žižkov 6 4 1 1 15:8 13
6. Nový Bydžov 6 4 0 2 21:18 12
7. Ml. Boleslav B 6 2 1 3 12:13 7
8. Hr. Králové B 6 2 0 4 15:24 6
9. Pardubice 6 2 0 4 13:23 6
10. Letohrad 6 2 0 4 7:20 6
11. Úpa 6 1 1 4 9:19 4
12. Čáslav 6 1 0 5 6:9 3
13. Liberec B 6 1 0 5 6:30 3
14. Nymburk 6 0 0 6 1:49 0

Dorost – Krajský přebor
7. kolo: SK Kladno B – SK Rakovník 5:1 (starší), 1:0 (mladší), Sp. Příbram – Novo Kladno 7:1, 2:1, Neratovice – AFK Kolín 9:0, 9:0, Sedlčany – Čelákovice 1:0, 2:3, Nymburk – Kročehlavy 0:0, 1:2, Pš. Mělník – Kutná Hora 6:1, 2:4, Brandýs/ Boleslav – Kralupy 8:1, 3:1, Poděbrady – Slaný 3:5, 2:1.
Starší
1. SK Kladno B 7 5 2 0 38:5 17
2. Sp. Příbram 7 5 1 1 26:9 16
3. Neratovice 6 5 0 1 21:6 15
4. Kročehlavy 7 4 2 1 12:5 14
5. Brandýs/Boles. 7 3 4 0 21:9 13
6. Nymburk 7 3 3 1 14:11 12
7. Čelákovice 7 3 1 3 11:6 10
8. SK Rakovník 7 3 1 3 16:12 10
9. Novo Kladno 7 3 1 3 13:25 10
10. Sedlčany 7 3 0 4 12:20 9
11. Slaný 6 2 1 3 16:16 7
12. AFK Kolín 7 2 1 4 9:33 7
13. Pš. Mělník 6 1 3 2 14:13 6
14. Poděbrady 7 0 3 4 10:18 3
15. Kralupy 7 0 1 6 6:29 1
16. Kutná Hora 6 0 0 6 6:28 0
Mladší
1. SK Kladno B 7 6 0 1 21:5 18
2. Neratovice 6 5 1 0 30:3 16
3. SK Rakovník 7 5 1 1 32:9 16
4. Sp. Příbra 7 5 0 2 21:9 15
5. Brandýs/Boles. 7 5 0 2 18:14 15
6. Poděbrady 7 5 0 2 12:15 15
7. Čelákovice 7 4 2 1 17:10 14
8. Sedlčany 7 3 2 2 23:14 11
9. Kročehlavy 7 3 2 2 10:8 11
10. Kutná Hora 6 3 0 3 10:15 9
11. Nymburk 7 2 0 5 9:13 6
12. Novo Kladno 7 1 1 5 10:17 4
13. Slaný 6 1 1 4 12:21 4
14. Pš. Mělník 6 0 1 5 3:17 1
15. Kralupy 7 0 1 6 2:25 1
16. AFK Kolín 7 0 0 7 3:38 0

Dorost – I. A třída
Skupina A
5. kolo: Lužná – Loděnice 3:1, Beroun – Rudná 7:1, Velvary – Vysoký Újezd 5:4, Hostouň – Nové Strašecí 4:1, Tn. Rakovník – Zdice 14:0, FC Mělník – Králův Dvůr 4:2, Klecany – Libiš 0:0.
1. Tn Rakovník 5 5 0 0 39:1 15
2. Beroun 5 5 0 0 17:5 15
3. Velvary 5 4 1 0 21:11 13
4. Hostouň 5 4 0 1 16:5 12
5. FC Mělník 5 4 0 1 12:9 12
6. Vysoký Újezd 5 3 0 2 14:14 9
7. Lužná 5 2 1 2 9:9 7
8. Rudná 5 2 0 3 9:14 6
9. Loděnice 5 1 0 4 4:11 3
10. Králův Dvůr 5 1 0 4 8:17 3
11. Nové Strašecí 5 1 0 4 7:17 3
12. Zdice 5 0 2 3 7:25 2
13. Libiš 5 0 1 4 1:13 1
14. Klecany 5 0 1 4 1:14 1
Skupina B
5. kolo: Velký Borek – Mn. Hradiště 1:5, Dol. Bousov – Krnsko 0:1, Milovice – Luštěnice 0:3, Čejetice – Pěčice 1:1, Semice – Sn. Poděbrady 2:2, Brandýs/Boleslav B – Všechlapy 12:0, Byšice – Bakov n. Jiz. 2:1.
1. Mn. Hradiště 5 5 0 0 20:5 15
2. Bakov n. J 5 4 0 1 20:4 12
3. Velký Borek 5 4 0 1 19:9 12
4. Krnsko 5 3 0 2 10:10 9
5. Čejetice 5 2 2 1 9:8 8
6. Pěčice 5 2 1 2 14:8 7
7. Byšice 5 2 1 2 14:13 7
8. Semice 5 1 3 1 17:12 6
9. Luštěnice 5 2 0 3 7:8 6
10. Sn. Poděbrady 5 1 2 2 7:17 5
11. Všechlapy 5 1 2 2 4:17 5
12. Milovice 5 1 0 4 6:14 3
13. Brandýs/Bol. B 5 1 0 4 20:31 3
14. Dol. Bousov 5 0 1 4 1:12 1
Skupina C
5. kolo: FK Kolín B – Jirny 2:3, Ovčáry – Malešov 0:5, Uhl. Janovice – Zeleneč 2:0, Velim B – Kouřim 5:1, Kunice – Pečky 6:0, Libodřice – Říčany 3:4, Český Brod – Polepy 5:3.
1. Kunice 5 5 0 0 21:0 15
2. Jirny 5 4 1 0 16:6 13
3. Velim B 5 4 0 1 18:5 12
4. Polepy 5 3 0 2 20:11 9
5. Uhl. Janovice 5 3 0 2 15:12 9
6. Pečky 5 3 0 2 14:13 9
7. Malešov 5 2 2 1 15:8 8
8. Zeleneč 5 2 1 2 10:8 7
9. Říčany 5 2 0 3 11:11 6
10. FK Kolín B 5 2 0 3 14:15 6
11. Český Brod 5 2 0 3 12:17 6
12. Ovčáry 5 1 0 4 9:28 3
13. Kouřim 5 0 0 5 10:28 0
14. Libodřice 5 0 0 5 4:27 0
Skupina D
5. kolo: Jankov – Podlesí 4:2, Lety – Milín 2:1, Týnec n. S. – Mirošovice 4:2, Sedlec/Prčice – Nový Knín 1:2, Votice – Jílové 1:0, Benešov B – Petrovice 7:1, Teplýšovice – Dobříš 0:1.
1. Dobříš 5 5 0 0 17:0 15
2. Jankov 5 3 1 1 15:8 10
3. Benešov B 5 3 1 1 13:8 10
4. Jílové 5 3 0 2 14:5 9
5. Týnec n. S 5 3 0 2 12:10 9
6. Nový Knín 5 3 0 2 14:16 9
7. Mirošovice 5 2 1 2 10:8 7
8. Votice 5 2 1 2 8:7 7
9. Milín 5 2 0 3 8:10 6
10. Sedlec/Prčice 5 2 0 3 7:10 6
11. Petrovice 5 1 1 3 10:12 4
12. Podlesí 5 1 1 3 6:13 4
13. Teplýšovice 5 1 0 4 9:14 3
14. Lety 5 1 0 4 5:27 3

Žáci – Krajský přebor
7. kolo: Velký Borek – Tn. Rakovník 3:0 (starší), 1:4 (mladší), Kosmonosy – Pš. Mělník 3:2, 3:0, Kutná Hora – AFK Kolín 6:0, 0:4, Králův Dvůr – Vlašim 2:0, 0:4, Lysá n. L. – Sp. Příbram 0:2, 4:1, Mn. Hradiště – SK Kladno B 0:1, 1:4, Brandýs/ Boleslav – Sedlčany 2:4, 1:5, Čelákovice – Benešov 0:2, 1:5. Dohrávka 2. kola: Tn. Rakovník – Mn. Hradiště 0:3, 4:0, Pš. Mělník – AFK Kolín 4:0, 3:1, Sp. Příbram – Vlašim 11:2, 3:0, SK Kladno B – Velký Borek 1:1, 3:0, Sedlčany – Králův Dvůr 9:1, 7:2, Benešov – Kutná Hora 2:0, 5:0, Čelákovice – Kosmonosy 2:4, 1:5, Brandýs/Boleslav – Lysá n. L. 4:0, 7:0.
Starší
1. Benešov 7 7 0 0 25:2 21
2. SK Kladno 7 6 1 0 24:2 19
3. Sedlčany 7 6 0 1 32:10 18
4. Velký Borek 7 4 3 0 15:7 15
5. Sp. Příbram 7 4 2 1 34:7 14
6. Brandýs/Boles. 6 4 0 2 14:9 12
7. Kutná Hora 7 3 0 4 13:13 9
8. Pš. Mělník 7 3 0 4 14:15 9
9. Kosmonosy 7 2 1 4 12:21 7
10. Králův Dvůr 7 2 1 4 9:40 7
11. Čelákovice 7 2 0 5 10:16 6
12. AFK Kolín 7 1 3 3 6:17 6
Lysá n. L. 7 2 0 5 6:17 6
14. Vlašim 7 2 0 5 8:20 6
15. Mn. Hradiště 6 1 0 5 5:17 3
16. Tn. Rakovník 7 0 1 6 6:20 1
Mladší
1. Benešov 7 7 0 0 45:3 21
2. Sedlčany 7 6 1 0 37:7 19
3. Vlašim 7 6 0 1 22:6 18
4. Pš. Mělník 7 5 0 2 22:9 15
5. AFK Kolín 7 4 1 2 19:9 13
6. Tn. Rakovník 7 4 1 2 16:6 13
7. Kosmonosy 7 4 1 2 17:9 13
8. SK Kladno 7 4 1 2 14:9 13
9. Čelákovice 7 4 0 3 17:15 12
10. Lysá n. L. 7 2 1 4 7:25 7
11. Sp. Příbram 7 2 0 5 10:13 6
12. Králův Dvůr 7 2 0 5 7:23 6
13. Brandýs/Boles. 6 1 0 5 9:17 3
14. Kutná Hora 7 1 0 6 7:24 3
15. Mn. Hradiště 6 0 0 6 2:32 0
16. Velký Borek 7 0 0 7 1:45 0

Žáci – I. A třída
Skupina A
5. kolo: Mníšek p. B. – Odolena Voda 0:0 (starší), 5:0 (mladší), Slaný – SK Rakovník B 0:1, 5:0, Sp. Kladno – Milín 5:1, 12:0, Mníšek p. B. – Nové Strašecí 1:3, 1:1, Brandýsek – Kralupy 0:5, 0:10, Odolena Voda – Dobříš 3:5, 1:1. Dohrávka: Slaný – Beroun 1:2, 2:2.
Starší
1. Sp. Kladno 5 5 0 0 30:5 15
2. SK Rakovník B 5 3 1 1 7:3 10
3. Kročehlavy 4 3 0 1 14:5 9
4. Dobříš 4 2 1 1 7:11 7
5. Beroun 3 2 0 1 8:7 6
6. Nové Strašecí 3 2 0 1 5:10 6
7. Mníšek p. B. 5 1 2 2 4:8 5
8. Odolena Voda 4 1 1 2 7:8 4
9. Slaný 4 1 0 3 9:7 3
10. Kralupy 3 1 0 2 7:6 3
11. Milín 4 0 1 3 7:24 1
12. Brandýsek 4 0 0 4 2:13 0
Mladší
1. Slaný 4 3 1 0 23:3 10
2. Dobříš 4 3 1 0 23:5 10
3. Sp. Kladno 5 3 1 1 22:5 10
4. Odolena Voda 4 3 1 0 18:2 10
5. Kročehlavy 4 3 0 1 19:6 9
6. Mníšek p. B. 5 2 1 2 6:11 7
7. SK Rakovník B 5 2 0 3 14:17 6
8. Kralupy 3 1 1 1 12:3 4
9. Beroun 3 0 1 2 3:7 1
10. Nové Strašecí 3 0 1 2 3:8 1
11. Brandýsek 4 0 0 4 4:38 0
12. Milín 4 0 0 4 2:44 0
Skupina B
5. kolo: Libiš – Benátky n. J. 0:6, 9:0, AFK Pečky – FC Mělník 1:0, 1:4, Jestřabí Lhota – Boh. Poděbrady 0:2, 0:5, Semice – Nymburk B 5:0, 1:4, Brandýs/Boleslav B – Milovice 7:0, 5:1, Český Brod – Sadská 1:3, 11:0. Dohrávky: Český Brod – Semice 6:1, 9:0.
Starší
1. Velim 4 4 0 0 29:2 12
2. Brandýs/Bol. B 4 4 0 0 21:2 12
3. Sadská 4 2 1 1 14:5 7
4. Benátky n. J. 4 2 1 1 12:3 7
5. Boh. Poděbrady 5 2 1 2 11:14 7
6. Libiš 5 2 1 2 7:13 7
7. Milovice 4 2 0 2 3:9 6
8. Nymburk B 4 1 2 1 9:9 5
9. AFK Pečky 5 1 2 2 4:16 5
10. Český Brod 4 1 1 2 8:6 4
11. FC Mělník 5 1 1 3 5:13 4
12. Jestřabí Lhota 5 1 0 4 4:16 3
13. Semice 5 1 0 4 8:27 3
Mladší
1. Brandýs/Bol. B 4 4 0 0 25:3 12
2. Libiš 5 3 2 0 22:5 11
3. Nymburk B 4 3 1 0 20:1 10
4. Velim 4 3 1 0 16:6 10
5. FC Mělník 5 3 0 2 14:6 9
6. Český Brod 4 2 1 1 21:4 7
7. Boh. Poděbrady 5 2 1 2 13:13 7
8. Milovice 4 2 0 2 14:9 6
9. AFK Pečky 5 2 0 3 8:19 6
10. Sadská 4 1 0 3 5:22 3
11. Benátky n. J. 4 0 2 2 2:17 2
12. Jestřabí Lhota 5 0 0 5 1:23 0

Autor: Vlastimil Dudáček

22.9.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Brankář Tomeček si protáhne zimní přípravu

Benešovsko – Okresní disciplinární komise OFS Benešov zasedala a trestala. Nejhůře dopadl brankář Nesperské Lhoty Michal Tomeček, který nejenže skončil na podzim, ale protáhne si i zimní přestávku. Největší pokutu, 3000 korun, dostaly za „černocha“ Čechtice.

KRÁTCE: Kvůli volbám se turisté k informacím nedostanou

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

ANKETA: Jdete k volbám?

Benešovsko - Ptali jsme se obyvatelů Benešovska, jestli půjdou k volbám.

OBRAZEM: Spirituál Kvintet vystoupil ve Vlašimi k poctě Farní charity

Vlašim - Farní charita Vlašim slaví 25 let od svého vzniku. Ke svému výročí uspořádala také benefiční koncert skupiny Spirituál Kvintet. Ten se původně měl uskutečnit 5. října, ale z důvodu nemoci jednoho z členů kapely byl přeložen až na úterní večer 17. října. Do vlašimského kostela sv. Jiljí, kde se koncert konal, dorazilo mnoho posluchačů, kteří zaplnili celý kostel a vystoupení si náramně užili. Některé písně společně se zpěváky zpívalo dokonce celé obecenstvo. Na konci hudebního představení ocenili přítomní um skupiny ovacemi ve stoje.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení