Týnec n. S. – Petrovice 1:0

Proti soupeři „s vizitkou těžký“ se museli domácí obejít bez dvou hráčů základní sestavy. Zranění z přípravy nedoléčil V. Kalfas a po čtvrthodině hry odstoupil po tvrdém střetu Voldřich. První poločas se hrál bez branek, i když měla obě mužstva možnost skórovat. Zápas nakonec rozhodla 60. minuta, kdy se ze skrumáže dotlačil míč do sítě domácí M. Stejskal.

„Měli jsme velké problémy se sestavou a ještě se nám na začátku zranil klíčový hráč. Naši mladí kluci, ale předvedli, že jsou parta a bojovali. Zahráli jsme proti těžkému soupeři, to co jsme potřebovali. Se štěstím jsme vstřelili branku po důrazu M. Stejskala a získali tak tři body,“ spokojeně po zápase konstatoval trenér Týnce Miroslav Tůma mladší.

Branka: M. Stejskal. Rozhodčí: Březnovský. Poločas: 0:0.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Vašák – Hildebrand, Havel, Štamberský, Žížala – Fulín, Voldřich, O. Stejskal, Kroupa – Krejčí, L. Kalfas. Střídali: M. Stejskal, Mikeštík.

Votice – Benešov B 1:2

V derby měl velkou územní převahu Benešov, jenže do šancí je votická obrana moc nepouštěla. Když už vstřelili branku Šímou, tak domácí vyrovnali z brejku Hruškou po obrovské chybě Benešova ve středu hřiště. Rozhodnutí nakonec přinesl hostům v poslední minutě Barvínek, který prošel přes tři domácí hráče, udělal kličku i gólmanovi a poslal míč do prázdné brány.

„Chtěl bych poděkovat našim dvěma nejzkušenějším hráčům Šmejkalovi a Fillipovi, že šli mladším spoluhráčům příkladem, jak výkonem, tak přístupem k zápasu,“ poděkoval trenér Benešova B Tomáš Turek.

Branky: 66. Hruška – 50. Šíma, 90. Barvínek. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 2/3. Poločas: 0:0.

SK Marila Votice: Dvořák – Sládek, Váňa, Vinduška, Bursík – J. Říha, Homolka, Dohnal, Šedivý (86. Bradáč) – Bauer (66. Otradovec), Boukal (46. Hruška).

SK Benešov B: Fillip – Komárek, Hruška, Říha, Pazdera – Barvínek, Šmejkal, Slavík – Helma, Šíma (60. Krejza), Turek.

Sedlec–Prčice – Teplýšovice 3:1

V prvním poločase okresního derby měli domácí tlak, ale problémy v zakončení. Gól se jim podařilo vstřelit až těsně před odchodem do kabin, když D. Kotva zužitkoval přihrávku Kubáta – 1:0. Hosté zahrozili, když míč po rohovém kopu lízl břevno Škvor sedleckoprčické svatyně. Po přestávce se pokračovalo ve stejné režii. Domácí měli víc míč na kopačkách a hosté hrozili z brejků. V 60. minutě odpískal rozhodčí penaltu po faulu na Prchlíka a Kubát jí nadvakrát proměnil – 2:0. Poté hra trochu opadla, přesto domácí mohli zvýšit skóre. Jenže udeřilo na druhé straně, když byl po brejku faulován Dřízal a penaltu proměnil Král – 2:1. Hosté se tlačili za remízou. To se jim ale nepovedlo, naopak domácí střídajícím T. Kotvou do prázdné branky po přihrávce Kubáta upravili na konečných 3:1.

Branky: D. Kotva, Kubát, T. Kotva – Král (z PK). Poločas: 1:0.

Sokol Sedlec–Prčice: Trpka – Hudák, Jindrák, Jenčík, Pilík – Pištěk, Prchlík, Dvořák, Hudák – Kubát, D. Kotva. Střídal: T. Kotva.

Sokol Teplýšovice: Průša – Hruška, Heřmánek, Cvrček, Mokrý – Beneš, Král, Vávra, Konrád – Škvor, Dřízal.

Jankov – Jílové 3:0

Hosté dobře kombinovali, měli více balón pod kontrolou, ale domácí pozorně bránili a nepustili Jílové k vážnější akci. Ve 20. minutě domácí podnikli rychlý protiútok a po kolmici vstřelil první gól Němeček. Hosté byli poněkud zaskočeni důsledným napadáním a Jankovští toho ještě do poločasu využili pěknou střelou Kindla z 25 metrů – 2:0. Na začátku druhé půle přidal po centru Němečka nepokrytý Veselý hlavou třetí gól. Hosté se až do konce utkání snažili kombinací překonat domácí obranu, ale když už se jim to povedlo, „čaroděje“ Nerada nepřekonali. Všechny body zůstaly tak nováčkovi soutěže.

Branky: Němeček, Kindl, Veselý. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 2:1. Poločas: 2:0.

Sokol Jankov: Nerad – Kindl, Uhliar, Kratochvíl, Peroutka – Hynek, Veselý, Vojtěch, Čermák – Balík, Němeček. Střídali: Vosátka, Bartůněk.