Benešovští porazili třetiligový Králův Dvůr

Benešov/ Na umělé trávě sehráli benešovští fotbalisté další přípravné utkání, tentokrát proti účastníku ČFL FK Králův Dvůr. Zápas se domácím vydařil a góly Čápa hlavou po centru Šindeláře a Doseděla z trestného kopu srazili favorizovanějšího soupeře do kolen.

22.2.2009

Obránce Benešova Luboš Braný (vpravo) byl faulován útočníkem Králova Dvora Petrem DochtoremFoto: Robin Novák

SK Benešov - FK Králův Dvůr 2:0

V první čtvrthodině zápasu domácí divizní fotbalisté svého soupeře z ČFL malinko přehrávali. Důkazem toho bylo v 7. minutě nadějné vysunutí Turka Havlíčkem a všemu scházelo jen lepší zakončení. Pak se začali více dopředu tlačit hosté. V 19. minutě po jejich rychlém útoku zakončoval tvrdou střelou P. Dochtor, ale Capouch se překvapit nedal. V závěru poločasu měl Benešov dvě dobré příležitosti ke změně skóre. Nejprve po Bártově rohu šla Žákova hlavička nad a o minutu později skončila povedená Turkova střela dalším rohovým kopem.

Krátce po zahájení druhé půle vytlačil pro změnu domácí brankář nepříjemnou ránu Matějky na roh. Chvíli nato spálil tutovku domácí Turek. Gólu se hrstka věrných diváků dočkala v 62. minutě a vstřelil ho hlavou Čáp po centru Šindeláře – 1:0. Pak na pár minut domácí malinko polevili a za čisté konto musí děkovat brankáři Capouchovi, který chytil dvě hodně nepříjemné střely. Na druhé straně mohl v 83. minutě pojistit vedení domácích Žák, ale na malém vápně nedosáhnul hlavou na balón po rohovém kopu Páva. Na konečných 2:0 upravil dvě minuty před koncem střelou z přímého kopu Doseděl.

"Výsledek je dobrý, ale nepřeceňuji ho, protože soupeř nebyl kompletní. Zlepšila se nám trošku hra a vyvarovali jsme se kromě jedné standardní situace, hrubých chyb. V Jihlavě jsme udělali čtyři a dostali čtyři góly, dnes jsme vyrobili jednu po standardní situaci, ale soupeř ji nepotrestal. Jinak mě potěšilo, že si hosté jinou vyloženou šanci nevypracovali. Trošku nám vázne hra dopředu, kazíme hodně míčů a v koncovce to také není ono," zhodnotil zápas sportovní ředitel SK Benešov Ladislav Fiala a dodal k posilám: "Chceme ještě tři, čtyři hráče zkoušet, snad to vyjde příští týden."

Branky: Čáp, Doseděl. Poločas: 0:0.

SK Benešov: Capouch – Křivohlavý (46. Braný), Chomát, Doseděl, Šindelář – Žák, Havlíček (46. Bubeník), Bárta (62. Hanousek), Štěpán (75. Páv) – Čáp, Turek.

Další zápas sehraje SK Benešov ve středu 25. února od 18 hodin v Praze s ligovým dorostem Slavie Praha. V neděli 1. března zajíždí SK Benešov opět do Prahy, kde hraje od 14 hodin se Zličínem Praha.

22.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič ostatních speciálních 22 000 Kč Obsluha jeřábů jeřábník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Čerčany, Požadujeme platný průkaz jeřábníka, Podnikové stravování, 25 dnů dovolené, stravenky, První kontakt telefonicky všední den 6-14,30 nebo e-mailem.. Pracoviště: Žpsv a.s., Za tratí, č.p. 369, 257 22 Čerčany. Informace: Jitka Kostková, +420 317 477 100. Výroba - Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě ostatní 13 350 Kč Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě ostatní pomocní pracovníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13350 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Pracoviště: Sázava, § 92. Pracoviště: Odv-invest s.r.o.., Sklářská, č.p. 359, 285 06 Sázava. Informace: Oleksandr Lembak, +420 774 097 206. Výroba - Pracovníci s odpady Manipulační dělník do spalovny 15 000 Kč Pracovníci s odpady Manipulační dělník do spalovny odpadů. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Podmínka řp. skup. B!, Nabízíme: adekvátní mzdové ohodnocení, 25 dní dovolené + 2 dny zdravotního volna, podnikové stravování,penzijní připojištění po 1 roce práce, kulturní akce, další podnikové benefity, Kontaktovat můžete vedoucího pracovníka pana Slepičku, 317 756 264 (374). Pracoviště: Nemocnice rudolfa a stefanie benešov, a.s., nemocnice středočeského kraje, Máchova, č.p. 400, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Petra Zbořilová, +420 317 756 554. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 15 000 Kč Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Hotelová pokojská. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Dvůr Semtín, Farma Čapí hnízdo., Do týmu našeho hotelu hledáme hotelovou pokojskou. Náplň práce: úklid hotelových pokojů a společných prostor. Nabízíme práci v příjemném prostředí, mladý kolektiv, zaměstnanecké benefity. První kontakt e-mailem.. Pracoviště: Imoba, a.s. farma čapí hnízdo, 257 53 Vrchotovy Janovice. Informace: Jan Gavenda, .

Překvapení. Šachisté Lysé nad Labem porazili Novoborský ŠK, ten padl po devíti letech. Nad šachovnicí jsou zamyšlení lyský Tamir Nabaty (vlevo) a David Navara.

Don Giovanni se nestačil divit, Lysá šokovala jasného favorita

Kelti Nové Strašecí.

Kelti si zahrají proti poválečným mistrům

Nohejbalovou sezonu uzavře Poslední smeč

Praha - Soutěžní sezóna 2018 zavírá brány. V nohejbalu dává za sezonou definitivní razítko mezinárodní turnaj Poslední smeč, nejprestižnější halová akce roku mužské kategorie. Letos pražská akce zapisuje o víkendu 8. a 9. prosince už 33. ročník konání.

Šachový velmistr Jansa se stal mistrem světa v 76 letech

Lysá nad Labem - Jsou sporty, ve kterých se stanete mistrem světa v sedmnácti, jsou další, ve kterých to dokážete v jednadvaceti a v některých si počkáte do šestatřiceti. Ale stát se mistrem světa v 76. letech? Říkáte: Nemožné! Kdepak! V šachu se vám to klidně může stát.

Tisem nasázela jedenáctku

Neveklov - O prvním adventním víkendu propuklo za zvuku vánočních koled druhé turnajové kolo okresního přeboru futsalu. Nejlépe z hrajících týmů vyšla Tisem, která nejprve porazila Mrač, když ještě nastřelila dvakrát tyč. Ve druhém zápase nadělila dvouciferný debakl Eltsenu.

Zruč nad Sázavou bude hostit atraktivní finále futsalového poháru

Zruč nad Sázavou - Futsalisté ze středních Čech a fanoušci tohoto sportu mají jedinečnou možnost vidět ten nejlepší futsal na vlastní oči přímo ve svém regionu. AC Sparta Praha si totiž pro svůj domácí zápas finále Poháru FAČR vybrala halu ve Zruči nad Sázavou. Utkání proti desetinásobnému šampionovi poháru Chrudimi začne v úterý 11. prosince v 18.10 hodin.