Starší žáci

Týnec n. S. – Votice 7:0

Okresní derby se stalo jasnou záležitostí Týnce, který ale do přestávky z mnoha šancí zacílil přesně jen ve 27. minutě L. Kroupou. Jinak votický brankář Zimmermann čaroval. Po přestávce pokračovalo týnecké dobývání hostující branky, s tím rozdílem, že domácí kanonýři si již seštelovali mířidla a ještě šestkrát rozvlnili votickou síť.

Branky: Horký 3, Kalfas 2, L. Kroupa, vlastní. Rozhodčí: Šimáček. Poločas: 1:0.

FK Metaz Týnec nad Sázavou: Bohuslav – J. Kroupa, Šejstal, M. Stejskal, Vajgl – Mentel, O. Stejskal, Kalfas, Fulín – L. Kroupa, Horký. Střídali: Pácal, Přílepek, Bezděk, Padevět, Smolík.

SK Marila Votice: Zimmermann (Zeimon) – Bednář, Váňa, Wegschmied, Fortelný - Kapička, Bradáč, Boukal, J. Rataj – Bauer, M. Rataj. Střídali: Dvořák, Tuček, Prégr, Holub.

Sázava – Čerčany 5:0

Čerčanští hráli v prvním poločase se Sázavou více než vyrovnanou partii. Jenže vypracované šance nedokázali na rozdíl od domácích proměnit. Sázavští tak hlavně úniky po levé straně a následnými zakončeními získali tříbrankový náskok. Po přestávce ještě hosté zvýšili úsilí, jenže přes dobře organizovanou domácí obranu se nedostali, naopak ještě dvakrát inkasovali.

Branky: nenahlášeny. Poločas: 3:0.

TJ Slavoj Čerčany: Heřmánek – Posadovský, Vojkůvka, Mlynář, Matoušek (48. Rada) – Šmíd (36. Adámek), P. Bulan, Buček, Uher – Sv. Řezníček, P. Řezníček (62. Urbánek).

Uhl. Janovice – Sedlec–Prčice 1:9

Utkaní začalo opatrně z obou stran a nikdo nechtěl udělat chybu. Pak začali úřadovat hosté a do poločasu vstřelili tři góly. Po změně stran však bylo na hřišti jen sedleckoprčické mužstvo, které předvedlo střelecký koncert, který táhl velmi dobře hrající Tomáš Kotva.

Branky Sedlce–Prčice: Kotva 3, Klucska 2, T. Pištěk 2, Lagron, J. Kabíček. Rozhodčí: Ledvina. Poločas: 0:3.

Sokol Sedlec–Prčice: Vávra - Trpka, Seidel, J. Pištěk, Mařík - Stránský, T. Pištěk, Kotva, J. Kabíček - Klucska, Lagron. Střídali: Cvoreň, P. Kabíček.

Čáslav B – Benešov B 1:1

Po opatrném úvodu udeřili první domácí, kteří v 6. minutě po dlouhém nákopu z poloviny hřiště a následné dorážce se dostali do vedení. Poté se hrálo většinou uprostřed hřiště. Až v závěru zahrozili hosté, ale Shapoval pálil vedle a Petr Balík nastřelil břevno. Až ve 43. minutě se dočkali Benešovští vyrovnání, když se po Majerově uličce prosadil Shapoval. V závěru měli sice hosté mírnou převahu, ale bez gólového zakončení.

Branka Benešova B: Shapoval. ŽK: M. Balík (B). Poločas: 1:0.

SK Benešov B: Holada - Mrkvička, M. Balík, Šahin, Vlasák - P. Balík, Majer (65. Gallschneider), Shapoval, Houzar - Tranchi, Martin Chrpa.

Mladší žáci

Týnec nad Sáz. – Votice 1:0

Okresní derby bylo vyrovnané a jedinou branku vstřelil ve 40. minutě domácí Šifra.

Branka: Šifra. Rozhodčí: Šimáček. Poločas: 0:0.

FK Metaz Týnec nad Sázavou: Lubínský – Hruška, Nikrmajer, Brhel, Severýn – Šifra, Voldřich, Humpl, Vavrek – Havelka, Petrášek.

SK Marila Votice: Málek - Fortelný, Tuček, Novák, Molčík – Opplt, Budil, Čáp, Lukeš – Rataj, Horák. Střídali: Hořínek, Drastych, Zadražil, Skořepa.

Sázava – Čerčany 3:3

Po úvodním náporu domácích se hosté oklepali a ve 13. minutě se dostali do vedení Klauzem z trestného kopu. Jenže Sázavští během sedmi minut skóre otočili, když před druhým gólem Nespečtí vehementně reklamovali ruku útočníka. Do přestávky ale stačil vyrovnat Židlík střelou z dálky. Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal. V 52. minutě strhli domácí vedení na svou stranu. Jenže hosté se s prohrou nesmířili a L. Rublič přímo z rohu vyrovnal.

Branky Čerčan: Klauz, Židlík, L. Rublič. Poločas: 2:2.

TJ Slavoj Čerčany: Šach – Jíša, Vojkůvka, Kukačka, Hubička – Bučková, Židlík, Drazdík st., L. Rublič – Klauz, Drazdík (45. Heřmánek).

Uhl. Janovice – Sedlec-Prčice 0:3

První letošní vítězství Sedlce–Prčice bylo výsledkem lepší sehranosti. V prvním poločase se do sítě domácích trefil pěknou střelou z velkého vápna Hájek. Ve druhém poločase se již domácí nedostali do žádné vážnější akce a lepší hosté plně hru kontrolovali a přidali další dva góy Luzumem a Švagrem.

Branky: Hájek, Luzum, Švagr. Rozhodčí: Ledvina. Poločas: 0:1.

Sokol Sedlec–Prčice: Šrámek (Jiroušek) – Müller, Jankovský (Krejčová), P. Kabíček, Hájek – Luzum, Pech, Dřevojan – Šmejkal (Rataj), Švagr, Polidar (P. Novák).

Čáslav B – Benešov B 0:2

Benešovská rezerva byla v prvním poločase jasně lepší. Úvodní tlak přetavil ve svůj první gól pohotovou střelou po rohovém kopu již v 5. minutě Rozsypal. Po řadě dalších nevyužitých příležitostí se hosté dočkali penalty za hru rukou domácího obránce. Úspěšným exekutorem byl v 21. minutě Srdínko. Do druhého poločasu přeskupili domácí sestavu, veškeré síly vrhly do útoku a vynutili si trvalou územní převahu. Benešovské několikrát zachránil výborný brankář Straka a také kus štěstí, když z brankové čáry vykopával míč Konopiský. I hosté měli několik šancí, ale hbití útočníci Jamrich a Tůma již také skóre nezměnili.

Branky: Rozsypal, Srdínko (z PK). Poločas: 0:2.

SK Benešov B: Straka - Srdínko, Verner, Molinari, Konopiský - Kobler (36. Hruška), Rozsypal, Skopec, Hýbek (52. Kopecký) - Tůma, Jamrich (56. Zdobinský).