Zdislavice jsou nadále bez gólu

Sázava – Nejen o první bod, ale i o první gól se snažil nováček z fotbalové I. B třídy, skupiny D, Sokol Zdislavice (po třech zápasech jsou bez bodu s nelichotivým skórem 0:10) u dalšího nováčka v Sázavě.Domácí dvěma brankami zvítězili a Zdislavičtí dál pokračují v nepříjemné sérii.

17.9.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

Sázava – Zdislavice 2:0

První poločas začali domácí náporem, z kterého vytěžili pouze sérii rohových kopů. Celý první poločas se nesl ve znamení územní převahy Sázavy. Po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště se domácí ujali ve 32. minutě zaslouženě vedení 1:0 Švecem.
Zdislavice do druhého poločasu překopaly sestavu a obraz hry hry se diametrálně změnil. Po zbytek zápasu domácí bránili jednobrankový náskok, ale hosté si z ustavičného tlaku dokázali vypracovat pouze jedinou stoprocentní šanci, kterou Naňák trestuhodně zahodil. Naopak Sázava podnikala smrtící protiútoky. Dvakrát se zaskvěl výborným zákrokem Klenot, ale nakonec kapituloval v 88. minutě z penalty podruhé.
„ Do utkání jsme nevstoupili dobře. Vlastními nepřesnostmi jsme umožnili tlak soupeře, který si vytvořil několik vyložených příležitostí, ale naštěstí skóroval pouze jednou. Druhý poločas byl již o něčem jiném, vytvořili jsme si stálý tlak, šance, ale branka domácích pro nás zůstala zakletá,“ zhodnotil utkání kouč Zdislavic Ladislav Fiala.

Branky: 32. Švec, 88. Chuchla (p.k.). Rozhodčí: Dvořák – Kelner, Hruška. ŽK: 2/3. Diváci: 70. Poločas: 1:0.
Zdislavice: Klenot – Jankovský (45. Naňák), Páv, Gregor, Sedlák – Pecháček, Jirka, Kubálek, Jaroš – P. Bouček, Ngo (58. Nácovský).

PETR NAŇÁK

17.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 110 Kč Ostatní uklízeči a pomocníci Pracovník úklidu výrobní haly. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč, mzda max. 120 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Hledáme obsluhu pojízdného mycího stroje pro úklid výrobní haly. Pracovní doba dle dohody. Možnost i zkráceného úvazku (např. jen v odpoledních hodinách). Manipulace s břemeny. Prohlédněte si naše výrobní prostory na www.kemper.cz nebo si domluvte osobní schůzku.. Pracoviště: Kemper spol. s r.o., Pyšelská, č.p. 393, 257 21 Poříčí nad Sázavou. Informace: Pavla Hrstková, +420 317 798 215. Informační technologie - Informační technologie Správce informačního 25 000 Kč Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí Windows administrator. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Městečko, Hledáme posilu na centrálu BUSHMAN, úkolem bude:, - podpora uživatelů v prostředí MS Windows, MS Office, tisk, - základní aplikační podpora uživatelů, - dohled nad infrastrukturou komunikace se servisním partnerem, - častá osobní i telefonická komunikace s uživateli, - spolupráce na interních IT projektech, - působení zejména na centrále Nespeky - Městečko, POŽADUJEME:, - SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou), - zkušenosti s IT podporou, - znalosti správy operačních systémů Windows, - znalost diagnostiky hardware, PC a tiskáren, - samostatnost, flexibilita, spolehlivost, důslednost, - komunikativnost, - řidičský průkaz skupiny B, První kontakt e-mailem nebo telefonem.. Pracoviště: Lp komfort s.r.o. - bushman městečko, Mračská, č.p. 75, 257 22 Čerčany. Informace: Pavel Pecka, +420 736 600 235. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 18 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Benešov - odvoz firmou na pracoviště. Pracoviště: Stavební firma dráb a spol., s.r.o, F. V. Mareše, č.p. 2056, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Lenka Nováčková, +420 606 422 336. Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč Montážní dělníci elektronických zařízení Montážní dělníci elektronických zařízení ( operátor). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 25. Poznámka: Pracoviště Benešov, První kontakt telefonicky.. Pracoviště: D.i.l.an, s.r.o. - benešov, Jana Nohy, č.p. 2048, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Ishtvan Turzai, +420 773 137 075.

2

Vlašimská rezerva je po vítězství v čele tabulky

Jankov konečně urval výhru

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

SK Benešov má nového předsedu, je jím Tomáš Novák

Benešov - Nově zvolený Výkonný výbor fotbalistů SK Benešov na svém první zasedání zvolil v pondělí 15. října svého předsedu tak, jak mu ukládají Stanovy spolku. Nově ale zvolil i místopředsedu, kterého teprve musí zakotvit do nových stanov. To si dal výkonný výbor jako jeden ze základních úkolů.

-

Skvělý Benešov, marná Vlašim

Benešovsko - Zatímco v derby s Benešovem hokejisté Vlašimi zazářili úchvatným obratem, v sobotu doma splakali nad výdělkem, když je krutým výpraskem 9:2 vyprovodil Rakovník. To Benešov zazářil, přemohlo totiž silný celek Příbrami po velké bitvě 3:2.