Sázava – Zdislavice 2:0

První poločas začali domácí náporem, z kterého vytěžili pouze sérii rohových kopů. Celý první poločas se nesl ve znamení územní převahy Sázavy. Po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště se domácí ujali ve 32. minutě zaslouženě vedení 1:0 Švecem.
Zdislavice do druhého poločasu překopaly sestavu a obraz hry hry se diametrálně změnil. Po zbytek zápasu domácí bránili jednobrankový náskok, ale hosté si z ustavičného tlaku dokázali vypracovat pouze jedinou stoprocentní šanci, kterou Naňák trestuhodně zahodil. Naopak Sázava podnikala smrtící protiútoky. Dvakrát se zaskvěl výborným zákrokem Klenot, ale nakonec kapituloval v 88. minutě z penalty podruhé.
„ Do utkání jsme nevstoupili dobře. Vlastními nepřesnostmi jsme umožnili tlak soupeře, který si vytvořil několik vyložených příležitostí, ale naštěstí skóroval pouze jednou. Druhý poločas byl již o něčem jiném, vytvořili jsme si stálý tlak, šance, ale branka domácích pro nás zůstala zakletá,“ zhodnotil utkání kouč Zdislavic Ladislav Fiala.

Branky: 32. Švec, 88. Chuchla (p.k.). Rozhodčí: Dvořák – Kelner, Hruška. ŽK: 2/3. Diváci: 70. Poločas: 1:0.
Zdislavice: Klenot – Jankovský (45. Naňák), Páv, Gregor, Sedlák – Pecháček, Jirka, Kubálek, Jaroš – P. Bouček, Ngo (58. Nácovský).