Vysočina Jihlava – Graffin Vlašim 2:0
Od úvodního hvizdu se domácí tlačili před Tomovu branku. Do 5. minuty se v pokutovém území hostů vystřídali v nadějných pozicích oba útočníci Jihlavy Mešanovič a Tecl, Vlašimští situace ustáli. Okolo 30. minuty Velický a Karlík ranami z dálky jen těsně minuli Tomovu branku. Domácí byli stále útočnější a dočkali se gólové odměny. Ve 39. minutě se povedla Jihlavě pohledná kombinační akce. Šilinger rozehrál nalevo Vaculíkovi, jehož precizní centr našel hlavu Tecla a Toma se natahoval marně – 1:0.
Po přestávce začaly oba celky opatrně. Až po devíti minutách hry se ocitl v ohromné příležitosti Tecl, který ale osamocen na malém vápně překopl vlašimskou svatyni. Téměř to samé předvedli domácí i v 60. minutě. Tecl přesně zprava přihrál míč na desítku Mešanovičovi, ten však rovněž jen pozdravil diváky na tribuně. Tím se opět, a tentokráte definitivně, pohledné momenty vytratily. Oba týmy měly problém přesně si přihrát, hra postrádala plynulost a tempo. Až v okamžiku, kdy už diváci pomalu opouštěli tribuny, dorazil Tomou vyraženou střelu Bača a stvrdil tak výhru domácích.
„Do utkání jsme nevstoupili dobře. Po individuální chybě jsme soupeře nechali hlavičkovat, kdy šel do vedení. První půli jsme odehráli špatně. Po přestávce se obraz hry z naší strany rapidně změnil. Neproměnili jsme šanci a soupeř v závěru z brejku přidal druhou branku,“ zhodnotil zápas vlašimský trenér Roman Nádvorník.

Branky: 39. Tecl, 89. Bača. Rozhodčí: Ochotnický. ŽK: Vaculík, Velický - Pokorný, M. Nešpor. Diváci: 1114. Poločas: 1:0.
Jihlava: Uvarenko - Karlík, Tlustý, Komárek, Gavrić (22. Šilinger) - Gabriel, Kučera, Velický, Vaculík - Tecl (87. Bača), Mešanović (78. Sedláček).
Vlašim: Toma – Vebr, Petrů, M. Nešpor, Mareš – Janda (69. Jícha), Pokorný, Macek (57. D. Nešpor), Průcha (16. Norek) – Vrťo, Strnad.