Týnec nad Sázavou – Uhlířské Janovice 0:1

Do utkání vstoupili mnohem lépe hosté. Ve 12. minutě mohli jít do vedení, ale hlavička jejich útočníka skončila těsně vedle Krulišovy branky. Na druhé straně Vavrek zaťukal na tyč. V závěru poločasu nejprve Kruliš vytěsnil nebezpečnou střelu na roh, ale na hlavičku Janouška byl již krátký. V 65. minutě po Peroutkově střele se podruhé zatřásla uhlířskojanovická konstrukce brány a odražený míč poslal Orsák nad. Největší šanci na zkorigování nepříznivého výsledku měl Jíša, jehož střelu z penalty hostující gólman vyrazil a Vavrek přestřelil odkrytou bránu.

Trenér Týnce Jaroslav Žížala byl po zápase hodně sklíčený: „Utkání se mi nehodnotí dobře. I když jsme do něho nastupovali s nedostatkem lidí, předvedli jsme mizerný výkon. Soupeř byl od začátku aktivnější, rychlejší, lépe se pohybovali a u všeho byli dřív. Určitě vyhráli zaslouženě. Vyjma dvou šancí jsme si už nic nevytvořili. A z mého pohledu byla penalta asi hodně přísná. Faktem je, že na podzim jsme neproměnili už čtvrtou. Škoda těchto bodů, mohli jsme se od spodku tabulky trochu utrhnout. Takhle jsme si záchranářské boje v jarní části zkomplikovali.“

Branka: 40. Janoušek. Rozhodčí: Astník. ŽK: Dvořáček, Orsák/2. Poločas: 0:1. Diváci: 70.

Týnec: Kruliš – Štamberský, Pazdera, Dvořáček, R. Sedlák – Vavrek, Orsák, Peroutka, Radačovský, Lacina (74. Vašák) – Jíša.