V SOBOTU 2. ZÁŘÍ

FORTUNA:NL: 17.00 Vlašim – Jihlava
ČFL A: 10.30 Králův Dvůr – Č. Budějovice B
Divize A: 17.00 Hořovice – Doubravka, Příbram B – Rokycany
Divize B: 10.15 Hřebeč – Březová, 17.00 Slaný – Meteor Praha
Divize C: 10.15 Benešov – Kosmonosy
Krajský přebor: 10.15 Libiš – Doksy, Kutná Hora – Chlumec, 10.30 Milín – Velim, 17.00 Tuchlovice – Mn. Hradiště, Povltavská FA B – Průhonice (hř. Hvozdnice), Dobříš – Poříčí n. S., Tochovice – Sokoleč
I. A třída A: 10.00 Kosoř – Podlesí, 10.30 Sp. Příbram – Nelahozeves, 17.00 SK Kladno B – Votice, Beroun – Jinočany, Tuchoměřice – Kralupy
I. A třída B: 10.15 Stará Boleslav – Lysá n. L., Sn Poděbrady – Pš. Mělník, 17.00 Hlízov – Čáslav B, Horky n. J. – Boh. Poděbrady, Dol. Bousov – Kosmonosy B, Rejšice – Luštěnice, Vrdy – Psáry
I. B třída A: 10.15 Slavoj Kladno – Lhota, 17.00 Hředle – Libčice, Švermov – Mšec, Lány – Zavidov
I. B třída B: 17.00 Lužec – Pěčice , Chotětov – Čelákovice, Obříství – Benátky n. J. B
I. B třída C: 15.00 Semice – Sadská, 17.00 Ostrá – Pátek
I. B třída D: 10.15 Vyžlovka – Miřetice, Kunice – Říčany, 17.00 Jesenice – Olbramovice, Sázava – Teplýšovice
I. B třída E: 10.15 Tlustice – Sedlčany, 17.00 Černolice – Dolní Břežany, Lety – Loděnice, B, Zdice – Nová Ves p. Pl.
Okresní přebor: 17.00 Divišov - Kondrac, Bílkovice - Nespeky B, Pyšely - Přestavlky, Pravonín - Týnec n. S.
III. třída A: 17.00 Poříčí n. S. B - Krhanice, Lešany - Týnec n. S. B, Ostředek - Václavice, Úročnice - Čerčany
III. třída B: 17.00 Ratměřice - Miřetice B, Dolní Kralovice - Tichonice, Libež - Chotýšany
IV. třída A: 17.00 Netvořice - Votice B, Bystřice - Mezno B, Drachkov - Olbramovice B, Miličín - Neveklov B, Pecerady / Bukovany - Maršovice B
IV. třída B: 17.00 Radošovice - Kondrac B, Čechtice B - Veliš, Hulice - Dolní Kralovice B

V NEDĚLI 3. ZÁŘÍ

ČFL A: 17.00 Povltavská FA – Hostouň (hř. Štěchovice)
ČFL B: 10.15 Mladá Boleslav B – Most/Souš
Divize C: 17.00 Benátky n. J. – Sl. Hradec Králové, Čáslav – Dobrovice
Krajský přebor: 17.00 Sedlčany – Poříčany
I. A třída A: 17.00 SK Rakovník – Vestec, Slaný B – Klecany
I. A třída B: 17.00 Úvaly – Nymburk
I. B třída A: 17.00 Vraný – Velká Dobrá, Dobrovíz – Libušín, Hostouň B – Braškov
I. B třída B: 17.00 Zeleneč – Všestudy, Líbeznice – Bakov n. J. , Řepov – Hovorčovice, Záryby – Mělník 1909
I. B třída C: 17.00 Jestřabí Lhota – Rožďalovice, Paběnice – Plaňany, Jíkev – Býchory, Velim B – Vykáň, Pečky – Městec Králové
I. B třída D: 17.00 Vlašim B – Křivsoudov, Uhlířské Janovice – Červené Janovice, Kácov – Jevany
I. B třída E: 17.00 Dobříš B – Petrovice, Hořovice B – Jílové
Okresní přebor: 15.00 Vrchotovy Janovice - Chocerady, 17.00 Mezno - Struhařov, Maršovice - Jankov
III. třída A: 15.30 Soběhrdy - Neveklov, 17.00 Zaječice - Jablonná, Teplýšovice B - Jírovice
III. třída B: 15.00 Bl. Načeradec - SK Načeradec, Divišov B - Postupice, 16.00 Zdislavice - Trhový Štěpánov, 17.00 Čechtice - Popovice
IV. třída A: 17.00 Struhařov B - Budenín
IV. třída B: 14.00 Křivsoudov B - Trhový Štěpánov B, 15.00 Nesperská Lhota - Pravonín B, Louňovice p. B. - Kamberk, Keblov - Vracovice