Tupadly – Kondrac 4:2

Hosté z Kondrace přijeli na hřiště posledních Tupadel s cílem zvítězit a dotáhnout se na vedoucí duo Poříčí a Nespeky. Začátek utkání byl ze strany hostů špatný, hráči kazili přihrávky a navíc v bojovnosti zaostávali za domácími. Ti si vytvořili v úvodu několik možností ke skórování, ale gól nevstřelili. Ve 29. minutě naopak udeřilo na druhé straně. Vítovský předložil Pavlíčkovi míč do šance a ten poslal hosty do vedení – 0:1. Neutekly ani dvě minuty a domácí srovnali. Kročák našel před brankou Čmakala a ten vyrovnal na 1:1. Aby toho pro Kondrac nebylo málo, ve 37. minutě se po centru prosadil ze vzduchu Píška. Těsně před odchodem do šaten naopak kontroval kondracký Petr Sedláček, který odražený balón napálil do branky domácích – 2:2.
Ve druhém poločase se hosté o moc nezlepšili, přesto si vytvořili některé zajímavé situace před domácí brankou, ale branka byla pro ně zakletá. Rozhodující okamžiky přišly v rozpětí 63. a 65. minuty. Nejprve domácí Kročák v pokutovém území předvedl let střemhlav a z následné penalty skóroval Čmakal. O dvě minuty později na druhé straně domácí brankář jen vyrazil střelu z dálky před sebe, ale těsně předtím než dobíhající Přitasil vyrovnal, byl rozhodčím odpískán údajný faul. V 66. minutě byl navíc vyloučen kondracký Houdek za podražení protihráče před pokutovým územím a bylo rozhodnuto. Na hřišti se poté začalo přiostřovat. V 81. minutě se domácí dočkali druhé penalty a Čmakal pojistil vítězství domácích na 4:2. V poslední minutě se po sražení Linharta v přerušené hře strhla mela a rozhodčí utkání ukončil. Žádná další červená karta však již udělena nebyla.
„Dnešní výkon mě moc zklamal ze dvou důvodů. Domácím jsme se nevyrovnali v bojovnosti, a protože jsme byli navíc nepřesní v kombinaci, nebyl náš výkon vůbec dobrý. Nedokážu posoudit jestli se hráčům dnes jednoduše nedařilo, což se samozřejmě může stát, nebo přistoupili k utkání laxně a pak už se do zápasu nedostali. Zadruhé jsme svým špatným výkonem umožnili, aby měl druhý poločas přesně tento průběh, který jsme sice v Tupadlech neočekávali, ale bohužel nastal. Hráči byli po utkání naštvaní, ale měli by projevit sebereflexi a naštvaní být především na sebe. Pokud bychom totiž předvedli alespoň přibližnou kvalitu jako v minulých zápasech, neodjížděli bychom bez bodů. Každopádně jsem s celkovým ziskem bodů a hlavně předváděnou hrou v podzimní části spokojen a chtěl bych hráčům i touto cestou poděkovat,“ uvedl trenér Kondrace Jiří Janouš mladší.“

Branky: 31., 63. a 81. (obě penalta) Čmakal, 37. Píška – 29. Pavlíček, 44. Petr Sedláček. ČK: 66. Houdek (K). Poločas: 2:2. Kondrac: Císař – Houdek, Linhart, M. Kubín, Pohorský – Přitasil (74. Nedvěd), Pavelka, Kubát (46. T. Kubín), P. Sedláček – Vítovský, Pavlíček.