Jesenice – Posílení vítěstvím v okresním derby zajížděla Kondrac ve fotbalové I. B třídě na hřiště Slavie Jesenice.

18.9.2011

Ilustrační fotoFoto: Ilustrační foto: Lukáš Suchý

Slavie Jesenice – Kondrac 1:5

Utkání v Jesenice začalo opatrně z obou stran, ale už po deseti minutách se začali dít velmi zajímavé věci. V rozmezí 10. a 25. minuty vstřelili hosté z Kondrace tři branky (dvě Pavlíček a Muller), které ovšem byly vždy neuznány pro ofsajd. Jako blesk z čistého nebe přišel brejk domácích zakončený úspěšným lobem do Kňazíkovy sítě – 1:0. Od tohoto momentu začali držet otěže zápasu ve svých rukách hráči Kondrace. Ve 35. minutě byla střela Pavelky sražena rukou domácím hráčem a z nařízené penalty vyrovnal Kňazík – 1:1. Do poločasu se ještě domácí také dočkali gólu, ovšem ten byl rovněž pro ofsajd neuznán.
Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva s cílem strhnout vedení na svou stranu. Hrál se útočný fotbal a po faulu v pokutovém území na Pohorského kopali hosté druhou penaltu. Kňazík však tentokrát netrefil branku. V 58. minutě se již skóre měnilo. Vítovský zatáhl míč do pokutového území, domácí čekali přihrávku, ale jeho překvapivá žabka skončila v síti domácích 2:1. V tento moment se hráči Kondrace zatáhli víc než je zdrávo a následující čtvrthodina byla nejhorší fází utkání z jejich strany. Domácí měli několik rohů a nebezpečných centrů do pokutového území, ale hosté vše ustáli a udeřili na druhé straně. Pavelka po rychlém brejku zvýšil na 3:1 a definitivně tak zlomil odpor domácích. V rozmezí 81. a 82. minuty pak přidali po brance Vítovský a Pavelka a hosté si po právu připsali vysoké vítězství.
„Jsem spokojený, většinu utkání jsme na hřišti dominovali a po zásluze zvítězili. Co se týče ofenzivy, nemám hráčům celkem co vytknout, dali jsme na hřišti soupeře pět branek, tři nám nebyly uznány pro ofsajd a neproměnili jsme navíc penaltu. Kromě mizerných patnácti minut po vedoucí brance na 2:1 jsme předváděli kvalitní fotbal a domácím činila naše hra velké problémy. Všichni hráči podali velmi solidní výkon, vyčníval především vynikající Pavelka, který vstřelil dvě branky,“ byl spokojený kouč Kondrace J. Janouše ml.

Branky Kondrace: 35. Kňazík (penalta), 58. a 81. Vítovský, 77. a 82. Pavelka.Poločas: 1:1.
Kondrac: Kňazík – Houdek, Linhart, M. Kubín, Nedvěd – Pohorský, Pavelka (84. Janouš), Müller, Přitasil (64. Karmazín) – Vítovský, Pavlíček.

Autor: Petr Roubíček

18.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Strojírenští technici technologové, 30 000 Kč Strojírenští technici technologové, normovači Procesní technik. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Máte znalosti z výroby a rádi byste realizovali a uplatnili vaše nápady a zlepšení? Zefektivňovali a nastavovali výrobní procesy? Ovládáte práci na PC MS Office? Umíte samostatně řešit úkoly? Pošlete svůj životopis. Vaše dotazy rádi zodpovíme na tel.: 317 798 215.. Pracoviště: Kemper spol. s r.o., Pyšelská, č.p. 393, 257 21 Poříčí nad Sázavou. Informace: Pavla Hrstková, +420 317 798 215. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - BENEŠOV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), ve městě BENEŠOV. , , Pracovní náplň , • prodej masa , • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva , • manipulace se zbožím , , Požadujeme , • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou , • chuť do práce , • nezaučené zaučíme , , Nabízíme , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi s možností postupu , , V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na alehka@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště benešov, Nádražní, č.p. 307, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Adéla Lehká, +420 416 856 107. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 18 500 Kč Pomocníci v kuchyni Pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Čerčany, Pracovní doba: krátký/dlouhý týden 6:00-18:00 (včetně so-ne a svátků), Požadujeme: čistý trestní rejstřík, samostatnost, pracovitost, pečlivost, základní pc dovednosti, důslednost., Osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny, příplatky za soboty, neděle, svátky, 25 dní dovolené , Kontaktovat 7-16 hodin.. Pracoviště: Tři, o.p.s., Sokolská, č.p. 584, 257 22 Čerčany. Informace: Jan Kostka, +420 731 604 239. Řemeslné práce - Řemeslné práce Obkladač 16 000 Kč Obkladači obkladač. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: Slavkov 25, Olbramovice + okr. Benešov, mzda: 16 000,- + osobní ohodnocení za dosažené výsledky, stačí zákl. vzdělání + praxe výhodou, požadujeme ŘP sk. B, - služební automobil při svozu více zaměstnanců, - příspěvek na obědy, kontakt: p. Kadlec Jaroslav tel. 728 114 785. Pracoviště: Jaka, spol. s.r.o., 257 53 Vrchotovy Janovice. Informace: Jaroslav Kadlec, +420 602 684 863.

Staňte se sportovním redaktorem Benešovského deníku

Fotbalisté Čáslavi dotáhli zápas 1. kola Mol Cupu do penaltového rozstřelu, ale v něm Vlašimi podlehli.
14

Pohárový zápas Čáslavi s Vlašimí musely rozhodnout penalty

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.

-

Los druhého kola MOL Cupu, do boje jde už i FORTUNA:LIGA

Střední Čechy - Jaké je rozlosování druhého kola MOL Cupu, v němž se představí až deset středočeských týmů? Zasáhnou do něj i dva prvoligovém týmy z kraje - Příbram a Mladá Boleslav.

Benešov opět zvládl penalty a veze body z Písku

Benešov – Třetiligoví fotbalisté Benešova zajížděli poprvé na venkovní hřiště. V gólově bohatém utkání v Písku dotáhli zápas do penaltového rozstřelu, kde jako minulý týden byli úspěšnější. Brankář Tetour zneškodnil hned pokus prvního střelce, a jelikož všichni následně proměnili, mohli se hráči benešovského SK radovat ze zisků dvou bodů. Hattrickem se blýskl záložník Hampl.

Těším se, ale moje příprava bude standardní, říká o návratu na Letnou Švenger

Příbram – V letní přípravě vyhrál souboj o post brankářské jedničky a důvěru trenérů splácí kvalitními výkony. Zkušený příbramský gólman Milan Švenger dokonce v posledním zápase proti Dukle Praha vychytal čisté konto. Nyní se pokusí zastavit střelce pražské Sparty, v zápase, který pro něj osobně bude mít velmi speciální příchuť. Na Letnou totiž přijede poprvé v kariéře jako soupeř. Nejen o tom promluvil v rozhovoru.