III. třída A
Nespeky B - Krhanice 0:3, Heřmaničky - Soběhrdy 0:3, Maršovice B - Mezno 3:1, Miličín - Václavice 1:0, Úročnice - S. Přestavlky 3:2, Lešany - Chocerady B 2:0, Bystřice - Týnec B 6:1.


1. Soběhrdy⋌ 3 3 0 0 12:2  9
2. Maršovice B⋌ 3 2 1 0  9:3  7
3. Úročnice⋌ 3 2 1 0  7:2  7
4. Lešany⋌ 3 2 1 0  6:3  7
5. Krhanice⋌ 3 2 0 1  7:5  6
6. Miličín⋌ 3 2 0 1  6:5  6
7. Bystřice⋌ 3 1 0 2  7:6  3
8. Nespeky B⋌ 3 1 0 2  5:7  3
9. Přestavlky⋌ 3 1 0 2  8:11 3
10. Mezno⋌ 3 1 0 2  3:7  3
11. Václavice⋌ 3 0 2 1  0:1  2
12. Chocerady ⋌ 3 0 1 2  1:5  1
13. Heřmaničky⋌ 3 0 1 2  0:5  1
14. Týnec B⋌ 3 0 1 2  3:12 1


III. třída B

Postupice - Velíš 4:0, Ratměřice - Tichonice 1:2, SK Načeradec - Kladruby 4:4, Chotýšany B - Ostředek 0:2, Pravonín - Popovice 3:1, Dolní Kralovice - Čechtice 3:1, Kondrac B - Křivsoudov 3:7.


1. Pravonín⋌ 3 3 0 0 12:4  9
2. Tichonice⋌ 3 3 0 0  9:5  9
3. Postupice⋌ 3 2 0 1 12:6  6
4. Ostředek⋌ 3 2 0 1  8:4  6
5. Křivsoudov⋌ 3 2 0 1 12:9  6
6. D. Kralovice⋌ 3 2 0 1  8:5  6
7. Popovice⋌ 3 1 1 1  3:3  4
8. Kladruby⋌ 3 1 1 1  8:10 4
9. Ratměřice⋌ 3 1 0 2  6:6  3
10. Velíš⋌ 3 1 0 2  4:7  3
11. Chotýšany B ⋌ 3 1 0 2  2:5  3
12. SK Načeradec⋌ 3 0 2 1  4:8  2
13. Čechtice⋌ 3 0 0 3  3:10 0
14. Kondrac B⋌ 3 0 0 3  4:13 0


IV. třída A

Jablonná A - Křečovice 8:1, Zaječice - Poříčí B 3:1, Netvořice - Václavice B 5:0, Úročnice B - Neveklov B 2:3, Čerčany B - Pecerady 3:4, Soběhrdy - Jankov A 0:2.


1. Jankov A⋌ 3 3 0 0 14:1  9
2. Zaječice⋌ 3 3 0 0 18:6  9
3. Pecerady⋌ 3 3 0 0 12:8  9
4. Jablonná A⋌ 3 2 0 1 11:2  6
5. Bukovany⋌ 2 1 1 0 10:4  4
6. Netvořice⋌ 3 1 1 1 11:7  4
7. Poříčí B⋌ 3 1 1 1  5:6  4
8. Neveklov B⋌ 3 1 1 1  8:16 4
9. Čerčany B⋌ 3 1 0 2  8:11 3
10. Soběhrdy B ⋌ 2 0 0 2  2:7  0
11. Úročnice B⋌ 3 0 0 3  5:14 0
12. Václavice B⋌ 3 0 0 3  3:12 0
13. Křečovice⋌ 2 0 0 2  2:15 0


IV. třída B

Olbramovice B - Kamberk 3:2, Heřmaničky B - Bystřice B 1:3, Sedlec-Prčice B - Přestavlky 2:4, Miličín B - Budenín 0:3, Mezno B - Neustupov 1:3, Drachkov - Jankov B 12:3.


1. Budenín⋌ 3 3 0 0 16:2  9
2. Drachkov⋌ 2 2 0 0 14:4  6
3. Olbramovice B⋌ 3 2 0 1  9:5  6
4. SK Přestavlky⋌ 3 2 0 1 10:7  6
5. Neustupov⋌ 3 2 0 1  8:6  6
6. Bystřice B⋌ 3 2 0 1  6:5  6
7. Miličín B⋌ 3 1 0 2  8:6  3
8. Mezno B⋌ 3 1 0 2  7:6  3
9. Kamberk⋌ 3 1 0 2  6:6  3
10. Ratměřice B⋌ 2 1 0 1  2:6  3
11. Sedlec–Prčice B⋌ 3 1 0 2  5:11 3
12. Heřmaničky B⋌ 3 0 0 3  3:16 0
13. Jankov B⋌ 2 0 0 2  4:18 0


IV. třída C

Radošovice - Velíš B 2:0, Teplýšovice C - Libež 1:3, Myslič - Divišov B 6:0, Louňovice B - Struhařov B 1:1, Nesperská Lhota B - Popovice B 2:4, Tichonice B - Postupice B 1:0.


1. Popovice B⋌ 3 3 0 0 12:4  9
2. Radošovice⋌ 3 3 0 0  9:1  9
3. Myslič⋌ 3 2 0 1  9:3  6
4. Libež⋌ 3 2 0 1  4:3  6
5. Teplýšovice C⋌ 3 2 0 1  7:7  6
6. Louňovice B⋌ 3 1 1 1 13:7  4
7. Postupice B⋌ 2 1 0 1  3:2  3
8. Tichonice B⋌ 2 1 0 1  1:1  3
9. Velíš B⋌ 3 1 0 2  1:3  3
10. Jablonná B⋌ 2 1 0 1  5:14 3
11. Struhařov B ⋌ 3 0 1 2  2:5  1
12. Nesp.Lhota B⋌ 3 0 0 3  7:12 0
13. Divišov B⋌ 3 0 0 3  5:16 0


IV. třída D

Zdislavice B - Dolní Kralovice B 3:0, Hulice - Miřetice B 4:3, Vracovice - Pravonín B 4:3, Louňovice A - Keblov 1:2, Nesperská Lhota A - Blaník Načeradec 1:0, Libouň - Čechtice B 10:0, Trhový Štěpánov B - Křivsoudov B 3:2.


1. Nesp.Lhota A⋌ 3 3 0 0 14:0  9
2. Vracovice⋌ 3 3 0 0  9:6  9
3. Libouň⋌ 3 2 0 1 15:4  6
4. Pravonín B⋌ 3 2 0 1 13:5  6
5. Miřetice B⋌ 3 2 0 1 10:6  6
6. Hulice⋌ 3 2 0 1  7:11 6
7. Tr.Štěpánov⋌ 3 1 1 1  3:7  4
8. Bl. Načeradec⋌ 3 1 0 2  6:4  3
9. Louňovice A⋌ 3 1 0 2  7:7  3
10. Křivsoudov B⋌ 3 1 0 2  6:7  3
11. Keblov⋌ 3 1 0 2  5:6  3
12. Zdislavice B⋌ 3 1 0 2  4:8  3
13. D.Kralovice B⋌ 3 0 1 2  1:5  1
14. Čechtice B⋌ 3 0 0 3  0:24 0


OP dorost

Lešany - Nespeky 0:3, Jankov - Mezno 2:3, Čechtice - Bystřice 1:5, Neveklov - Divišov 2:0, Lešany - Přestavlky 2:2, Benešov C - Nespeky 3:0.


1. Benešov C⋌ 3 3 0 0 13:1  9
2. Jankov⋌ 3 2 0 1 11:3  6
3. Mezno  3 2 0 1 11:7  6
4. Neveklov⋌ 2 2 0 0  6:2  6
5. Nespeky⋌ 3 2 0 1  6:5  6
6. Čechtice⋌ 3 2 0 1  6:6  6
7. Bystřice⋌ 3 1 0 2  7:16 3
8. S. Přestavlky⋌ 3 0 1 2  5:8  1
9. Lešany⋌ 2 0 1 1  2:5  1
10. Divišov⋌ 3 0 0 3  0:6  0
11. Trh. Štěpánov⋌ 2 0 0 2  2:10 0


OS dorost

Vrchotovy Janovice - Struhařov 3:0, Olbramovice - Pravonín 3:4, Libež – Kamberk 1:1, Vlašim B - Ratměřice 2:1, Struhařov - Blaník Načeradec 2:3, Úročnice - Vrchotovy Janovice 1:0.


1. Pravonín⋌ 3 3 0 0 17:5  9
2. Vr. Janovice ⋌ 3 2 0 1 17:2  6
3. Olbramovice⋌ 3 2 0 1 11:7  6
4. Úročnice⋌ 2 2 0 0  5:2  6
5. Bl. Načeradec⋌ 3 2 0 1  6:6  6
6. Libež⋌ 3 1 1 1  5:6  4
7. Ratměřice⋌ 3 1 0 2  7:6  3
8. Vlašim B⋌ 3 1 0 2  4:18 3
9. Kamberk⋌ 3 0 1 2  4:11 1
10. Struhařov⋌ 2 0 0 2  2:6  0
11. Drachkov⋌ 2 0 0 2  3:12 0


OP starší žáci A

Olbramovice - Úročnice 2:2, Jablonná - Krhanice 1:1, Maršovice - Budenín 11:0, Heřmaničky - Neveklov 1:4, Poříčí - Miličín 3:0, Lešany - Vrchotovy Janovice 2:2.


1. Maršovice⋌ 2 2 0 0 24:0  6
2. Poříčí ⋌ 2 2 0 0  7:3  6
3. Olbramovice⋌ 2 1 1 0  6:3  4
4. Jablonná ⋌ 2 1 1 0  4:3  4
5. Miličín⋌ 2 1 0 1  8:3  3
6. Neveklov⋌ 2 1 0 1  4:14 3
7. Úročnice⋌ 2 0 2 0  4:4  2
Lešany⋌ 2 0 2 0  4:4  2
9. Vr. Janovice⋌ 2 0 1 1  5:6  1
10. Krhanice⋌ 2 0 1 1  2:5  1
11. Heřmaničky⋌ 2 0 0 2  1:12 0
12. Budenín⋌ 2 0 0 2  2:14 0


OP starší žáci B

Radošovice - Dolní Kralovice 2:0, Ratměřice - Kamberk 3:0, Zdislavice - Popovice 10:0, Chotyšany - Teplýšovice 0:10, Tichonice - Chocerady 0:0, Trhový Štěpánov - Čechtice 9:0.


1. Teplýšovice⋌ 2 2 0 0 24:0  6
2. Ratměřice⋌ 2 2 0 0 10:0  6
3. Chocerady⋌ 2 1 1 0  7:2  4
4. Radošovice⋌ 2 1 1 0  3:1  4
5. Tr. Štěpánov⋌ 2 1 0 1 10:2  3
6. D. Kralovice⋌ 2 1 0 1  2:3  3
7. Zdislavice⋌ 2 1 0 1 10:14 3
8. Čechtice⋌ 2 1 0 1  2:10 3
9. Tichonice⋌ 2 0 1 1  1:2  1
10. Kamberk⋌ 2 0 1 1  1:4  1
11. Chotyšany⋌ 2 0 0 2  2:17 0
12. Popovice⋌ 2 0 0 2  0:17 0


OP mladší žáci

Struhařov - Teplýšovice 0:4, Pyšely - Sedlčany 3:2.


1. Teplýšovice⋌ 2 2 0 0 7:0  6
2. Sedlčany⋌ 2 1 0 1 8:6  3
3. Pyšely⋌ 1 1 0 0 3:2  3
4. Mezno⋌ 1 0 0 1 0:3  0
5. Struhařov⋌ 2 0 0 2 3:10 0


OP mladší žáci 7+1

Postupice - Pravonín 0:8, Tichonice - Lešany 5:2.


1. Pravonín⋌ 2 2 0 0 14:1 6
2. Lešany⋌ 2 1 0 1  9:6 3
3. Tichonice⋌ 2 1 0 1  6:8 3
4. Bystřice⋌ 1 0 0 1  1:7 0
5. Postupice⋌ 1 0 0 1  0:8 0


OP přípravky

Vlašim A - Votice 7:2, Vlašim B - Benešov A 2:1, Poříčí - Divišov 0:11, Pyšely - Sedlec-Prčice 13:1, Bílkovice - Čerčany 8:3, Benešov B - Týnec 4:3.


1. Pyšely⋌ 2 2 0 0 19:2  6
2. Vlašim A⋌ 2 2 0 0 18:2  6
3. Divišov⋌ 2 2 0 0 12:0  6
4. Bílkovice⋌ 2 2 0 0 12:3  6
5. Votice⋌ 2 1 0 1  8:7  3
6. Vlašim B⋌ 2 1 0 1  2:2  3
7. Sedlec-Prčice⋌ 2 1 0 1 10:13 3
8. Benešov B⋌ 2 1 0 1  4:9  3
9. Týnec⋌ 2 0 0 2  3:8  0
10. Čerčany⋌ 2 0 0 2  4:14 0
11. Benešov A⋌ 2 0 0 2  1:13 0
12. Poříčí⋌ 2 0 0 2  0:20 0


OS přípravky A

Soběhrdy - Olbramovice 6:1, Vrchotovy Janovice - Benešov C 1:4, Maršovice - Neveklov 3:0, Úročnice - Čerčany B 1:5, Bystřice - Kosova Hora 0:14.


1. Kosova Hora⋌ 2 2 0 0 17:0  6
2. Benešov C⋌ 2 2 0 0 14:3  6
3. Vr. Janovice⋌ 2 1 0 1  8:4  3
4. Čerčany B⋌ 1 1 0 0  5:1  3
5. Olbramovice⋌ 2 1 0 1 10:7  3
6. Maršovice⋌ 1 1 0 0  3:0  3
7. Soběhrdy⋌ 2 1 0 1  8:11 3
8. Úročnice⋌ 2 0 0 2  1:8  0
9. Neveklov⋌ 2 0 0 2  0:10 0
10. Bystřice⋌ 2 0 0 2  1:23 0


OS přípravky B

Vlašim C - Kondrac 5:2, Zdislavice - Křivsoudov 12:2, Trhový Štěpánov - Chocerady 10:0, Načeradec - Čechtice 8:2.


1. Zdislavice⋌ 2 2 0 0 23:2  6
2. Načeradec⋌ 2 2 0 0 12:5  6
3. Tr. Štěpánov⋌ 2 1 0 1 10:2  3
4. Vlašim C⋌ 1 1 0 0  5:2  3
5. Čechtice⋌ 2 1 0 1  4:8  3
6. Křivsoudov⋌ 2 1 0 1  4:12 3
7. Teplýšovice⋌ 1 0 0 1  0:2  0
8. Kondrac⋌ 2 0 0 2  5:9  0
9. Chocerady⋌ 2 0 0 2  0:21 0


OP přípravka 4 + 1

Miřetice – Trhový Štěpánov 9:6, Pravonín – Tichonice 0:11, Trhový Štěpánov – Miřetice 1:4, Miřetice – Pravonín 9:0, Pravonín – Trhový Štěpánov 0:4, Tichonice – Miřetice 11:6.


1. Tichonice 3 3 0 0 26: 5 9
2. Miřetice 3 2 0 1 24:17 6
3. Trh. Štěpánov 3 1 0 2 11:13 3
4. Pravonín 3 0 0 3  0:24 0


OP mladší přípravka

Čerčany - Úročnice 2:7, Vlašim A - Sedlčany 0:6, Vlašim B - Pecerady A 0:7, Benešov - Pecerady B 15:0.


1. Benešov⋌ 2 2 0 0 20:1  6
2. Pecerady A⋌ 2 2 0 0 11:0  6
3. Teplýšovice⋌ 1 1 0 0  7:0  3
4. Sedlčany⋌ 1 1 0 0  6:0  3
5. Úročnice⋌ 2 1 0 1  8:7  3
6. Vlašim B⋌ 2 1 0 1  4:8  3
7. Vlašim A⋌ 2 0 0 2  0:10 0
8. Čerčany⋌ 2 0 0 2  2:14 0
9. Pecerady B⋌ 2 0 0 2  1:19 0