ČAFC Praha – SK Benešov 2:7

Zápas začali lépe domácí a po standardní situaci se dostali hlavou do vedení. To ale bylo na dlouho z jejich strany vše. Po deseti minutách převzal Benešov iniciativu a čtyřmi góly otočil stav do přestávky.


Po změně stran již hosté hru kontrolovali, přidali další tři branky. Domácí se prosadili za stavu 1:6 po chybě benešovského Hanouska.


„Začali jsme opět nedůrazně, nedůsledně, kazili jsme hodně přihrávek a nevyhovovalo nám úzké hřiště. Deset minut jsme hráli špatně a navíc jsme dostali gól po standardní situaci hlavičkou. Pak jsme se chytli, převzali iniciativu, vytvořili si šance a čtyři jsme proměnili. Ve druhém poločase náš tlak pokračoval, přidali jsme další tři branky a ještě hodně šancí neproměnili,“ zhodnotil zápas sportovní ředitel SK Benešov Ladislav Fiala a dodal k pohybu v kádru: „Nikdo nový zatím nedorazil, příchody se dvou hráčů se posouvají o týden.“


Branky Benešova: Turek 4, Chomát, Havlíček, O. Páv. Poločas: 1:4.


SK Benešov: Capouch (70. Fillip) – Braný (64. Šmejkal), Doseděl, Šindelář – Žák, Havlíček, Chomát (55. Hanousek), Bárta (60. O. Páv), O. Štěpán – Turek (58. Bubeník), Čáp.

V neděli odehraje SK Benešov další přípravné utkání v Jihlavě s místním béčkem .