Výsledky utkání se nejlépe propletl Karel Huptys z Petroupce, který jako jediný uhádnul osm zápasů a získal 14 bodů. Za výborný výkon si z redakce Benešovského deníku odnese stokorunový tiket od sázkové kanceláře Fortuna a tričko s logem Fortuna ligy.

Na čele celkové soutěže se udržel Zdeněk Tůma z Benešova a Václava Hromase z Libže vystřídal Richard Kyselka z Teplýšovic. Oba vedoucí muži jsou zatím nejblíže k hlavní ceně Jarní Fortuna ligy sudu piva Ferdinand Benešov a elektrické sekačky Stiga.

Výsledky 5. kola Jarní Fortuna ligy BND

1. SK BENEŠOV – SK MARILA VOTICE (DIVIZE) 0:2 (0:1) 2
2. FC Graffin Vlašim – Viktoria Žižkov (II. liga) 1:2 2
3. Kolín – FC Graffin Vlašim B (Krajský přebor) 2:1 1
4. FK Fercom Týnec nad Sázavou – SK Pyšely (I. A) 2:1 1
4. SK Posázavan Poříčí nad Sázavou – Petrovice (I. B) 2:2 0
6. Sokol Sedlec–Prčice – Mníšek pod Brdy (I. B třída) 1:0 1
7. Sokol Maršovice – Měchenice (I. B třída) 2:1 1
8. Sokol Miřetice – TJ Úročnice (Okresní přebor) 3:0 1
9. Sokol Ostředek – SK Chocerady B (III. A třída) 3:2 1
10. Sokol Libouň – TJ Keblov (IV. D třída) 1:1 0
POČET BRANEK 29

CELKOVÁ JARNÍ FORTUNA LIGA

1. místo

0077 Richard Kyselka, Teplýšovice 8 37
0102 Zdeněk Tůma, Benešov 5 37

3. místo

0131 Jitka Žížalová, Týnec nad Sázavou 11 34
0046 Miroslav Čedík ml., Vrchotovy Janovice 8 34
0065 Vladimír Jíša, Třemošnice 8 34
0076 Josef Kyselka, Teplýšovice 8 34
0075 Jan Mrkvička, Benešov 8 34
0016 Iva Peroutková, Vlašim 8 34
0050 Václav Hromas, Libež 2 34

10. místo

0094 Aleš Drnec, Nespeky 11 31
0111 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou 11 31
0048 Miroslav Čedík st., Vrchotovy Janovice 8 31
0041 Jakub Hájek, Jeníkov 8 31
0015 Ludmila Peroutková, Vlašim 8 31
0053 Pavel Říha, Benešov 8 31
0042 František Hájek, Jeníkov 5 31

17. místo

0047 Tomáš Čedík, Benešov 11 28
0032 Jiří Petrů, Kalná 11 28
0026 Bohuslav Böhm, Keblov 8 28
0103 Jiří Filip, Hvězdonice 8 28
0105 Jiřina Filipová, Hvězdonice 8 28
0043 Pavel Hájek, Jeníkov 8 28
0044 Alena Hájková, Jeníkov 8 28
0027 Miroslav Holada, Keblov 8 28
0024 Jan Holada, Keblov 8 28
0025 Alena Holadová, Keblov 8 28
0087 Petr Naňák, Zdislavice 8 28
0078 Martin Kyselka, Teplýšovice 5 28
0035 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 5 28
0003 Stanislav Padevět, Břežany 5 28
0067 Miroslav Moravec, Benešov 2 28

32. místo

0001 Václav Čichovský, Benešov 11 26
0056 Jaroslav Mrázek, Vrchotovy Janovice 11 26
0002 František Chmelík, Benešov 8 26

35. místo

0074 František Cipl, Vlašim 8 25
0147 Jana Exnerová, Vlašim 8 25
0104 Julie Filipová, Hvězdonice 8 25
0114 Ondřej Paluska, Netvořice 8 25
0022 Jiří Stojan, Vlašim 8 25
0031 Miroslav Šmejkal, Neveklov 8 25
0117 Jiří Chobotský, Benešov 5 25
0028 Jan Šmejkal, Neveklov 5 25
0101 Jana Tůmová, Benešov 2 25
0142 Josef Bakeš, Kácov -1 25
0081 Aleš Benák, Benešov -1 25
0029 Irena Šmejkalová, Neveklov -1 25

47. místo

0116 Luděk Sysel, Kondrac 11 24

48. místo

0079 Milan Kyselka, Teplýšovice 11 22
0068 Josef Štork, Votice 8 22
0093 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem 8 22
0122 František Dráb, Chlistov 5 22
0095 Pavel Drnec, Nespeky 5 22
0049 Jaroslav Mareš, Vlašim 5 22
0088 Petra Naňáková, Zdislavice 5 22
0011 Karel Pacholík, Vlašim 5 22
0123 Jaroslav Pištěk, Benešov 5 22
0089 František Souček, Benešov 5 22
0059 Antonín Brejla, Krusičany 2 22
0072 Blanka Rezková, Olbramovice 2 22

60. místo

0157 Karel Huptys, Petroupec 14 20
0156 Miroslav Bubeník, Benešov 8 20

62. místo

0038 Blažena Bendová, Vrchotovy Janovice 11 19
0132 Jaroslav Žížala ml., Týnec nad Sázavou 11 19
0137 Tomáš Beran, Chotýšany 8 19
0060 Jan Holoubek, Drachkov 8 19
0129 Václav Mojdl, Benešov 8 19
0063 Stanislav Pešek, Benešov 8 19
0138 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 8 19
0139 Robert Žarnecki, Chotýšany 8 19
0040 Pavel Benda, Vrchotovy Janovice 5 19
0128 Jaroslava Brabencová, Benešov 5 19
0057 Jiřina Brejlová, Krusičany 5 19
0037 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou 5 19
0084 Markéta Benáková, Benešov 2 19
0004 Ladislav Padevět, Břežany 2 19
0124 Milena Pištěková, Benešov 2 19
0030 Petr Šmejkal, Neveklov 2 19

78. místo

0135 Roman Filip, Vlašim 5 17
0092 Martin Chrpa, Benešov 2 17
0159 Ivan Vondrák, Lbosín 2 17
0119 Jiří Malypetr, Jablonná nad Vltavou 0 17

82. místo

0109 Jiří Filip, Čerčany 11 16
0054 Radka Čedíková, Benešov 8 16
0020 Vladimír Dřízal, Teplýšovice 8 16
0009 Lukáš Kocourek, Vlašim 8 16
0098 Miloslav Šach, Votice 8 16
0130 Jaroslav Žížala, Týnec nad Sázavou 8 16
0080 Miroslav Benák, Benešov 5 16
0039 Zdeněk Cipl, Vrchotovy Janovice 5 16
0071 Josef Kratochvíl, Nespery 5 16
0014 Miloslav Peroutka mladší, Vlašim 5 16
0064 Ondřej Pešek, Benešov 5 16
0066 Tomáš Růžek, Praha 5 16
0126 Václav Vincíbr, Benešov 5 16
0061 Tomáš Růžek, Mladovice 2 16
0070 Marek Štork, Votice 2 16
0023 Věra Hromasová, Divišov -1 16

98. místo

0155 Martin Bubeník, Benešov 8 14
0153 Jiřina Hošková, Keblov 8 14
0062 Petr Kokta, Benešov 8 14
0151 Josef Šimánek, Bílkovice 2 14
0055 Jiří Chobotský ml., Benešov 0 14

103. místo

0127 Miroslav Brabenec, Benešov 5 13
0112 Eva Marková, Krusičany 5 13
0148 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 5 13
0036 Libor Žížala, Týnec nad Sázavou 5 13
0136 Ivana Beranová, Chotýšany 2 13
0083 Ilona Benáková, Benešov -1 13
0110 Jana Filipová, Čerčany -1 13

110. místo

0162 Rostislav Baran, Keblov 8 12

111. místo

0100 Jiří Hronek, Benešov 5 11
0121 Martin Kohoutek, Jírovice -1 11
0058 Katka Šlapalová, Mladá Vožice -1 11

114. místo

0163 Jiří Brůna mladší, Vlašim 8 10
0143 Josef Novák, Čechtice 5 10
0113 Petr Paluska, Netvořice 5 10
0010 Václav Hromas, Divišov 2 10
0144 Markéta Nováková, Čechtice 2 10
0013 Miloslav Peroutka, Vlašim 2 10
0069 Ema Štorková, Votice 2 10
0140 Jaroslav Bakeš, Praha -4 10

122. místo

0005 Ivana Adamová, Libež 8 8
0154 Antonín Brejla starší, Krusičany 8 8
0161 Jaroslav Horáček, Lešany 8 8
0006 Martin Adam, Libež 2 8
0096 Pavlína Slunečková, Nespeky 0 8
0051 David Štěpánek, Benešov -1 8
0150 Lenka Matoušková, Býkovice -4 8

129. místo

0034 Jaroslav Petrů, Kalná 8 7
0033 Roman Kunčický, Hulice 5 7
0007 Lukáš Smítka, Hrazená Lhota 5 7
0115 Richard Takács, Netvořice 5 7
0073 Blanka Ciplová, Benešov 2 7
0165 Jana Tvrdíková, Benešov 2 7
0118 Eva Malypetrová, Jablonná nad Vltavou 0 7
0082 Lucie Benáková, Benešov -1 7
0133 Miroslav Kohoutek ml., Benešov -1 7
0108 Jiří Smitka, Benešov -1 7
0086 Jiří Brůna, Vlašim -4 7

140. místo

0158 Martin Doležal, Olbramovice 2 5
0160 Milan Matoušek, Chotýšany 2 5
0120 Petr Kohoutek, Jírovice -1 5
0099 Jaroslav Kučera, Dalovy -1 5

144. místo

0018 David Šenigl, Vlašim 5 4
0052 Pavel Dvořák, Kobylí 2 4
0125 Radim Kašpar, Vlašim 2 4
0012 Helena Pacholíková, Vlašim 2 4
0090 Zdeňka Součková, Benešov 2 4
0106 Jaroslav Zíka, Votice 2 4
0134 Miroslav Kohoutek st., Benešov -1 4
0097 Jana Šachová, Votice -1 4
0085 Jiří Švejda, Vracovice -1 4
0146 Libor Exner, Vlašim -4 4

154. místo

0019 Věra Štěpánková, Jinošice -1 2

155. místo

0091 Jana Chrpová, Benešov 0 1
0152 Lukáš Šimánek, Bílkovice 0 1

157. místo

0145 František Dušek, Vlašim 0 0

158. místo

0017 Ludmila Šeniglová, Vlašim 5 -1
0166 Pavla Tipičivá, Benešov -1 -1

160. místo

0008 Zdeněk Smítka, Vlašim -4 -2

161. místo

0045 Josef Rabiňák, Blažim 2 -3

162. místo

0164 Josef Dušek, Domašín 0 -4

163. místo

0021 Aneta Peroutková, Vlašim 0 -5

164. místo

0107 Vlasta Dubová, Benešov -4 -8
0149 Marek Tvrdík, Benešov -4 -8
0141 Jana Venkrbcová, Praha -7 -8