Hvozdnice – Poříčí nad Sázavou 0:6 (0:4)

Hráči Poříčí navázali s Hvozdnicí na kvalitní výkony s Novým Strašecím a Berounem. Od začátku se do Hvozdnice zakousli a ve 26. minutě bylo defakto po zápase – 4:0. To špatně kousali bývalí ligoví hráči soupeře Stracený a Třešňák, i nejlepší loňský střelec přeboru Mráz.

Skóre otevřel v 9. minutě Filip dorážkou po centru P. Pohorského a hlavičce Trpišovského. Následně po přihrávce Bohaty od brankové čáry a přiťuknutí P. Pohorského, uklidil míč do sítě Rejhon. Třetí zápis připsal Trpišovský, jenž si po kolmici Bohaty poradil s obráncem i brankářem, aby dílo dokonal hlavičkou Žák po centru Vosáhla. Nutno dodat, že v brance Hvozdnice nastoupil hráč.

Poté Poříčští stáhli nohu z plynu a i Hvozdničtí mohli snížit, ale Třešňák, Rochl ani standardní situace, gól nepřinesly. Na druhé straně nezměnili skóre Filip, J. Pohorský ani Trpišovský.

Ve druhém poločase již hra upadla do průměru. Hvozdničtí měli snahu snížit, ale to se jim nepovedlo. Druhý celek soutěže spoléhal na brejkové situace, po kterých se dvakrát trefil Trpišovský a zkompletoval tak hattrick – 0:6.

„Mám z naší hry na jaře radost a doufám, že mi vydrží dlouho. Opět jsme díky pěkným kombinacím byli i produktivní. Navíc jsme udrželi vzadu nulu a tak měl Michal Soukup v naší brance skvělou premiéru,“ radoval se po zápase trenér Poříčí Pavel Šimáček.

Branky: 23., 75. a 85. Trpišovský, 9. Filip, 15. Rejhon, 26. Žák. Rozhodčí: Benák. ŽK: Tomanec (H).

Poříčí nad Sázavou: Soukup – J. Pohorský, Žák, Peroutka, Vosáhlo – Filip (80. Hašek) – Jíša, Bohata (66. Balata), Rejhon, P. Pohorský (73. Vacek) – Trpišovský.