Po polovině sezóny přinášíme statistiky florbalových mužstev Benešova.


Muži A – PH + SČ liga B


Áčko mužů SK Florbal Sloane Park se po lovině soutěže drží na bronzové pozici.


Výsledky: Benešov – FBC Merkur Praha B 3:3, EMCO Cholerics – Benešov 4:1, Benešov – TBC Horoměřice 1:0, AGC Malá Strana B – Benešov 4:7, Benešov – FBC United Příbram 3:2, Benešov – TJ Sokol Vršovice II – Florbal 0:3, Red Dragons Hořovice – Benešov 1:3, Benešov – Pallotaikurit 5:2, Black Angels LUXUS Praha – Benešov 2:2.


Kanadské bodování Benešova
11 (5 + 6) Milan Baloun, 7 (4 + 3) Martin Libra, (2 + 5) Oldřich Svoboda, 5 (4 + 1) Vladimír Suk, (1 + 3) Martin Mičlo, 3 (3 + 0) Ondřej Novotný, (2 + 1) Martin Hlinka, 2 (2 + 0) Marek Libra, (1 + 1) František Paluš, (0 + 2) Václav Gergelits, 1 (1 + 0) David Rainhart, (0 + 1) Vladimír Novotný, (0 + 1) Jiří Fifka.


Tabulka
 1. Cholerics 9 6 3 0 39:20 21
 2. Vršovice II 9 6 2 1 39:20 20
 3.SK Benešov 9 5 2 2 25:21 17
 4. Pallotaikurit 9 5 1 3 38:27 16
 5. LUXUS Praha 9 5 1 3 26:23 16
 6. Hořovice 9 4 3 2 34:24 15
 7. Merkur Pr. B 9 1 4 4 30:31 7
 8. Horoměřice 9 2 1 6 19:35 7
 9. Malá Strana B9 2 0 7 21:38 6
10. Unit. Příbram 9 0 1 8 11:43 1


Ženy – 1. liga


Prvoligové ženy SK Florbal Sloane Park Benešov jsou na osmém, předposledním místě.


Výsledky: Benešov – FBC Wings Most - Kadaň 9:4, FBK Jičín – Benešov 12:1, Tatran Střešovice – Benešov 4:4, Benešov – EVVA FBŠ Bohemians B 3:3, Děkanka Praha B – Benešov 4:2, Benešov – SK Jihlava 3:10, Benešov – FBC Wings Most - Kadaň 3:8, USK Slávie Ústí nad Labem – Benešov 6:5, Benešov – Tatran Střešovice 1:4, FBK Jičín – Benešov 3:1, VSK Medik–Ovocné Báze – Benešov 11:1, Benešov – Děkanka Praha B 4:6.


Kanadské bodování
14 (9 + 5) Hana Kubátová, 12 (7 + 5) Pavla Dvořáková, 10 (6 + 4) Eva Králová, 7 (4 + 3) Hana Vuová, 6 (3 + 3) Jitka Nováková, 5 (2 + 3) Jana Kadlecová, 4 (4 + 0) Barbora Dostálová, (0 + 4) Markéta Syslová, 3 (1 + 2) Lenka Barková, 1 (1 + 0) Renata Slámová.


Tabulka
1. FBK Jičín 12 11 1 0 63:26 34
2. Děkanka B 12 7 3 2 43:31 24
3. Ovocné Báze 12 7 1 4 55:27 22
4. SK Jihlava 12 7 1 4 50:38 22
5. Most - Kadaň12 5 3 4 52:44 18
6. Bohemians B 12 4 3 5 35:44 15
7. Střešovice 12 2 2 8 33:50 8
8. Benešov 12 2 2 8 40:72 8
9. Ústí n. Labem 12 1 0 11 22:61 3


Junioři – 3. liga – divize III.


Junioři SK Florbal Sloane park Benešov jsou zatím na pěkném druhém místě.


Výsledky: Benešov – FbC Barracudas Slaný 5:1, ASK Orka Stará Boleslav – Benešov 1:2, Benešov – FBŠ Bohemians B 3:3, TJ Sokol Královské Vinohrady B – Benešov 2:9, Benešov – SSK Future C 0:4, FbC Panthers – Benešov 1:3, FBK Čelákovice – Benešov 0:10.


Kanadské bodování
10 (7 + 3) Jakub Fejtek, 9 (3 + 6) David Rainhart, 8 (1 + 7) Matyáš Pokorný, 6 (5 + 1) Ondřej Novotný, (4 + 2) Tomáš Pýcha, (3 + 3) Filip Horálek, 3 (3 + 0) Matěj Mareš, (2 + 1) Martin Libra, (2 + 1) Aleš Chod, 2 (2 + 0) Václav Mareš.


Tabulka 1. FbC Panthers 7 6 0 1 29:11 18
 2. Benešov 7 5 1 1 32:12 16
 3. SSK Future C 7 5 1 1 33:20 16
 4. St. Boleslav 7 5 0 2 40:13 15
 5. Benátky 7 5 0 2 39:24 15
 6. Sparta Pr. B 8 4 1 3 27:17 13
 7. Bohemians B 7 2 1 4 18:30 7
 8. K. Vinohrady B7 1 0 6 13:38 3
 9. Čelákovice 8 1 0 7 17:55 3
10. Slaný 7 0 0 7 11:39 0


Starší žáci – PH + SČ liga


Starší žáci SK Florbal Benešov se drží na pěkné druhé příčce.


Výsledky: FZŠ Vybíralova – Benešov 1:9, Benešov – IB Vodolka 4:1, RFK Pohoda Praha – Benešov 3:3, Benešov – RKČ F15 Praha 5:0 kontumačně, AC Sparta Praha B – Benešov 2:1, Benešov – TJ Sokol Královské Vinohrady B 3:1, Benešov – Orka B 9:1, Benešov – Tatran Střešovice C 5:1, FBŠ Bohemians Faraos D – Benešov 4:7.


Kanadské bodování
13 (8 + 5) Ondřej Bartůšek, 12 (10 + 2) Jakub Libra, 9 (6 + 3) Vít Nováček, 9 (4 + 5) Vojtěch Duchoslav, 5 (2 + 3) Monika Slavíková, (2 + 3) Martin Štěpánek, 4 (3 + 1) Ahn Hong Vu, (1 + 3) David Šarlák, 3 (2 + 1) Václav Kaucký, (2 + 1) Lukáš Kupička, 2 (0 + 2) Vladimír Zdeněk, 1 (0 + 1) Marek Chrpa, (0 + 1) Vojtěch Starec.


Tabulka
 1. Sparta Pr. B 9 8 1 0 88:14 25
 2. Benešov 9 7 1 1 46:14 22
 3. Bohemians D 9 6 1 2 67:29 19
 4. Pohoda Praha 9 4 3 2 42:31 15
 5. Vinohrady B 9 4 2 3 29:31 14
 6. Střešovice C9 3 2 4 32:49 11
 7. Vybíralova 9 3 1 5 35:55 10
 8. Orka B 9 3 0 6 34:40 9
 9. RKČ Praha 9 0 2 7 22:67 2
10. IB Vodolka 9 0 1 8 16:81 1


Liga žákyň – divize III.


Florbalistky SK Florbal Benešov jsou s jednobodovým odstupem na druhém místě. Navíc Monika Slavíková vede kanadské bodování soutěže.


Výsledky: Benešov – TJ JM Chodov 9:1, FA Tygřice Mladá Boleslav – Benešov 5:3, SSK Future Praha – Benešov 6:1, Děkanka Praha – Benešov 1:9, Benešov – Black Angels 10:1, Tatran Střešovice B – Benešov 0:11, Benešov – FA Tygřice Mladá Boleslav 5:2, FbC Liberec – Benešov 1:9, Benešov – FBŠ EVVA Bohemians 6:2.


Kanadské bodování
38 (28 + 10) Monika Slavíková (nejlepší v soutěži), 15 (8 + 7) Ludmila Fejtková, 9 (6 + 3) Veronika Šraierová, (3 + 6) Aneta Perná, 7 (6 + 1) Monika Vnoučková, 6 (1 + 5) Martina Vašáková, 5 (5 + 0) Simona Matušková, 3 (2 + 1) Petra Nováková, (1 + 2) Kateřina Červová, 2 (1 + 1) Barbora Jelínková, (1 + 1) Denisa Erlichová, (1 + 1) Barbora Chmielová, (0 + 2) Barbora Radová.


Tabulka 1. Future 9 7 1 1 77: 23 22
 2. Benešov 9 7 0 2 63: 19 21
 3. M. Boleslav 9 7 0 2 63: 22 21
 4. Střešovice 8 6 1 1 42: 8 19
 5. Bohemians 9 5 1 3 53: 28 16
 6. Liberec 10 5 1 4 36: 27 16
 7. Chodov 9 4 0 5 24: 38 12
 8. Střešovice B 9 1 0 8 8: 43 3
 9. Black Angels 9 1 0 8 8: 65 3
10. Děkanka 9 0 0 9 9:110 0