V dorostenecké kategorii zůstal v čele Vojta Vavrek z Týnce nad Sázavou se 44 body, k jemuž se ale přiblížil na sedm hlasů David Cacák z Vlašimi (37). Na třetí příčku se propadl Jakub Šifra z Týnce nad Sázavou (27). Čtvrtý je prozatím Vojta Přitasil z Miřetic (21), pátý zůstal Milan Cacák z Vlašimi (10), šestý je Patrik Vyhlídal z Benešova (5) a na sedmé pozici je Josef Kabát z Vlašimi (2 hlasy).

V kategorii žáků došlo také k velkým změnám. Do čela vyskočil s obrovským náskokem nový hráč Jakub Breburda z Benešova z 99 hlasy. Stříbrný je Dominik Novák z Čechtic s 49 kupóny a bronzový je Jakub Vavrek z Týnce nad Sázavou (44). Čtvrtý je již Michal Dub z Velíše (28), na pátou pozici má Matěj Skalický z Týnce nad Sázavou o kupón méně (27). Šestý je Adam Toula z Vlašimi (11) a sedmý Jakub Šimáně z Vlašimi (8 bodů).

U nejmenší kategorie přípravek stále bojuje jen dvojice hráčů, ale souboj se přiostřil, když Šimon Novák z Miřetic (49), již vede jen o dva hlasy před Jakubem Strnadem z Vlašimi (47).