ZDISLAVICE – SL. JESENICE 2:1

V bojovném utkání se první gólová šance urodila až ve 20. minutě, když Gregor nastřelil pouze hostujícího brankáře Jeřábka. O chvíli později udeřilo na druhé straně, když po rychlém protiútoku Kratochvíl krásně nabil Procházkovi – 0:1. Domácí v první půli zahrozili už jen dvakrát hlavičkami mimo po rohových kopech.

Ve druhém poločase již měli Zdislavičtí zřetelnou převahu a hosty nepustili do žádné šance. Svoji aktivitu přetavili ve vyrovnání dorážkou Vobeckého po trestném kopu Filipa. Otočení výsledku zajistil Filip přímo z rohového kopu, když se míč odrazil od zadní tyče do sítě.

Kouč Zdislavic František Heřmánek okomentoval zápas. „Kvalitní soupeř se po naší chybě dostal v první půli do vedení. Ve druhém poločase jsme zlepšeným výkonem už Jesenici k ničemu nepustili a dokázali výsledek otočit," a dodal: „Musím kluky za celý podzim pochválit, protože 27 bodů je pro nás po loňském zachraňování, neuvěřitelný výsledek a doufám, že budeme v nastaveném trendu pokračovat i na jaře."

Branky: 53. Vobecký, 68. Filip – 25. Procházka. Rozhodčí: Kuka. Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Zdislavice: Klenot – Páv, Lapáček, Hejný, T. Naňák – Vobecký, Kubálek, P. Bouček, Gregor – T. Bouček (85. P. Naňák), Filip.