TEPLÝŠOVICE – UHLÍŘSKÉ JANOVICE 3:1

První šanci měl domácí Beneš, ale po centru D. Podhorského poslal míč po skluzu těsně vedle branky. A tak v 9. minutě vypálil ze 40 mterů hostující Černík a k překvapení všech míč skončil za zády nereagujícího brankáře Šímy – 0:1. Jenže domácí se oklepali, začali se tlačit před branku hostů a vykoledovali si do přestávky, po faulech Uhera na J. Dřízala a Zadražila na Beneše, dvě penalty. První Pavlu Chomátovi vyrazil Hromádka na tyč, druhou již Ottl proměnil a vyrovnal na 1:1.

Po přestávce se domácí tlačili za vítězným gólem, který přišel po hodině hry, když Král hlavou přehodil po centru Ottla brankáře. O chvíli později si oba aktéři akci zopakovali, ale Král tentokrát hlavičkoval nad. Hosté zahrozili jen trestným kopem Černíka nad. Závěr patřil domácím. Nejprve D. Podhorský z malého vápna nastřelil brankáře, aby se následně převtělil do role nahrávače, připravil míč Královi, který při hře hostů vabank, uklidil míč podél gólmana potřetí do janovické sítě.

Branky: 61. a 89. Král, 40. Ottl (z PK) – 9. Černík. Rozhodčí: Hron. ŽK: 0:4. Diváci: 70. Poločas: 1:1.

Teplýšovice: Šíma – Drahota (76. Kamenský), Ottl, Pavel Chomát, J. Dřízal – D. Podhorský, M. Podhorský, Černý, Nerad – Král, Beneš (75. Veselý).