Ve čtyřiadvacátém kole dorostenecké divize přivítali mladší a starší hráči SK Benešov na svém hřišti u Konopiště mužstva Prazdroje Plzeň. Starším se podařilo soupeře deklasovat, mladíci těsně prohráli.

Starší dorost

 


SK BENEŠOV 5
PRAZDROJ PLZEŇ 0


Benešov, třetí v tabulce, přivítal devátý Prazdroj Plzeň a ač to po prvním poloča〜se nevypadalo, soupeře po přestávce zchladil pěti góly.
Od úvodních minut si domácí vytvořili územní i herní převahu a po většinu času kontolovali míč na svých kopačkách. Brankově se ale nemohli prosadit, i když šance si vypracovali.
Až po přestávce se strhla gólová lavina v podání benešovských hráčů. Benák načal soupeře hned v úvodu – 1:0. Hosté se vrhli do útoku a v 60. minutě mohli vyrovnat z přísně nařízeného pokutového kopu. Netrefili však branku a za pět minut je potrestal druhým gólem Miroslav Stibůrek – 2:0. Gól poslal plzeńské hráče do kolen, domácích najednou bylo plné hřiště a ještě třikrát díky Zoubkovi, Miroslavu Stibůrkovi a Semerádovi rozvlnili hostující síť.

 

Branky: M. Stibůrek 2, Benák〜, Zoubek, Semerád. Poloč〜as: 0:0. SK Benešov: Sviták – Večera, T. Moravec, Zoubek, Král – J. Moravec, Šika, Říha, Slovák – Benák, M. Stibůrek. Střídali: Kačírek, Semerád, Podhorský, R. Stibůrek.
Mladší dorost


SK BENEŠOV 1
PRAZDROJ PLZEŇ 2


Souboj třetího Benešova s devátou Plzní vyzněl překvapivě pro hosty, kterým vyšel už úvod zápasu a v 21. minutě po zbytečných chybách domácí obrany měli dvoubrankový náskok. Poté se domácí probudili a ve 31. minutě snížil Horčička na 1:2.
Po přestávce měli více míč na kopačkách domácí dorostenci, ale vyloženou šanci si nevytvořili. Hosté podnikali nebezpečné protiútoky, ale také jim zakončení vázlo. Vyrovnaný zápas tak skončil výhrou Plzně, která exportovala do města piva tři body.

Branka Benešova: Horčička. Poločas: 1:2. SK Benešov: Franěk – Vrňák, Kačírek, Semerád, R. Stibůrek – Pazdera, Peter, Hruška, Podhorský – Horčička, Blažíček. Střídali: Sadílek, M. Stibůrek.