DIVIŠOV – JANKOV 2:0

Jankov vydržel hrát s Divišovem dvacet minut, poté hřiště opanovala domácí Jawa. Do poločasu viděli diváci dvě krásné branky, když se ve 27. minutě ze standardní situace z 20 metrů trefil Zd. Janovský a ve 35. minutě míč uklidil do brány Campodonico, po ukázkové přihrávce Pekárka.

Ve druhém poločase se domácí předháněli v tom, kdo spálí větší brankovou příležitost, nutno ovšem podotknout, že janovský gólman Nerad byl famózní a většinu šancí domácích zneškodnil a skóre už se k nelibosti divišovských fanoušků nezměnilo.

„Zaslouženě jsme vyhráli, když hosty od větší porážky zachránil brankář. Předháněli jsme se v zahazování šancí a bylo jen otázkou času, kdy se prosadíme. Hosté jen bránili a za celý zápas si vypracovali jednu šanci hlavou," řekl po derby trenér Divišova Roman Sedlařík.

„Podali jsme dobrý výkon proti výbornému soupeři. Kluci hráli dobře a gólman nám zachytal, přesto jsme dostali dva góly. Divišov je ale suverénní mančaft a já jsem s výkonem mužstva spokojený," neplísnil tým po derby kouč Jankova Stanislav Brabenec.

Branky: 27. Zd. Janovský, 35. Campodonico. Rozhodčí: Garaja. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 2:0.

Divišov: J. Hanuš – Martin Hanuš, Hronek, Jíša, Lehán (90. L. Janovský), Campodonico, Zd. Janovský, Vávra, Vondrák – Marek Hanuš, Pekárek (86. L. Svoboda).

Jankov: Nerad – Mrázek (81. Kratochvíl), Čermák, Kolář (56. Zajíc), Peroutka, Vrzal (86. Krška), Říha, Balík, Skála, Šimánek, Uhliar.