JANKOV – VYŠEHOŘOVICE 1:5

Už od úvodu zápasu dali hosté jasně najevo, kdo bude pánem na hřišti, které přes zimu posílil bývalý ligový hráč Jan Blažek, jenž byl vidět. Už v 9. minutě otevřel skóre z penalty po ruce domácího hráče. Druhý gól přidal v 18. minutě, kdy se tváří v tvář Neradovi nemýlil. O třetí branku hostů se postaral Letko ve 23. minutě. Domácí se poté trošku osmělili a začali i útočit, ale hrozili pouze ze standardních situací.

Druhý poločas začali Jankovští aktivněji dopředu, ale v první vyložené šanci neprostřelil brankáře hostů Skála. A tak zahřmělo na druhé straně, kdy svým třetím gólem přispěl do účtu utkání Blažek. Poté už se hrál otevřený fotbal. Na straně domácích neuspěl dvakrát Balík, Skála ani Uhliar. Až Horčička se v 74. minutě trefil. Konečný stav 1:5 stanovil v závěru po rychlém brejku střídající Mičkal.

„Zápas se odehrával na velmi těžkém terénu. Soupeř byl ve všech směrech lepší. Trošku jsme se osmělili až ve druhém poločase, kdy už hosté trošku ubrali plyn, ale opět jsme i ty nejvyloženější šance nevyužili," posteskl si po porážce stratég Jankova Stanislav Brabenec.

Branky: 74. Horčička – 10. (z PK), 19., 51. Blažek, 23. Lesyk, 87. Mičkal. Rozhodčí: Kocourek. Poločas: 0:3.

Jankov: F. Nerad – V. Nerad (46. Šimánek), Kolář, Peroutka, Čermák – Uhliar, Balík, Skála, Vrzal – Zach, Horčička.

STANISLAV BALÍK