Jdeme pomalu do Finále, jsou tu semifinále. První semifinále je pro mě obrovským překvapením, a to v podobě obou týmů,kt.se tam dostaly. Netipovala jsem, že tyhle týmy postoupí. Mohlo by to byt zajímavé utkání, na každé straně uvidíme jedny z nejlepších hráčů světa… Ronaldo vs. Bale.

Portugalsko zatím ani jedno utkaní nevyhrálo v normalní hrací době a je v semifinale Eura, coz je neuvěřitelné. I proto tak trochu doufám a věřím, že postoupí Wales. Ten doposud předváděl velmi dobré výkony, líbí se mi jejich touha a vůle po vítězství a důraz.

Druhé semifinále bude podle mě i predčasným Finále… Oba týmy jsem před Eurem tipovala na jedny z favoritů celého turnaje. Francie po vítězství ve čtvrtfinále bude nabuzená a je fakt, že zápas od zápasu se jejich hra zlepšuje a i útočníci střílí více branek.

Německo potvrdilo roli favorita a nakonec se radovalo proti Italům z vítězství. Takže očekávám velký a dobrý zápas. Doufám, že ne spojený s taktikou bránit a že uvidíme dobré akce a dobrý fotbal. Myslím si, že do Finále postoupí Německo.

Lucie Ratajová