VOTICE – HOSTOUŇ 2:3

Vývoj zápasu určil jeho začátek. V osmé minutě domácí po dvou hlavičkách ze standardek prohrávali už 0:2, když se do sítě trefili Čurda se Slaninou. Votičtí se v prvním poločase prakticky k ničemu nedostali. V jeho závěru hosté ještě mohli zvýšit, ale z hlavičky tentokrát míč olízl břevno.
Druhý poločas začal pro domácí nadějně. Faul gólmana Kolumbiče na Němečka potrestal z penalty Čupr. Jenže za dvě minuty přišel nedovolený zákrok před votickým vápnem a Motlík přes zeď zvýšil na 1:3. A pro domácí přišla další komplikace. V 54. minutě po dlouhém pasu zatáhl před vápnem za brzdu Jonszta a spatřil červenou. I v deseti se Votičtí pokoušeli dobýt soupeřovu branku, ale podařilo se jim pouze snížit. V 86. minutě Štork prostřelil Kolumbiče.
„V prvním poločase jsme rychle prohrávali o dvě branky, když jsme neuhlídali standardní situace. Právě na ně jsem hráče upozorňoval, že je soupeř dobře zahrává. Od 54. minutě jsme hráli o deseti, přesto si myslím, že právě za druhý poločas jsme si bod zasloužili. Svojí nedůsledností a nedisciplinovaností jsme soupeři darovali tři body," byl zklamaný trenér Votic Martin Bárta.

Branky: 46. Čupr (pen.), 86. Štork – 2. Čurda, 8. Slanina, 48. Motlík. Rozhodčí: Divílek. ŽK: Bareš, Jonszta, Kolář, Němeček, Čupr, Homolka – Kolumbič. Burant, Slanina. ČK: 54. Jonszta (V). Poločas: 0:2. Votice: Soukup – Šlejmar (84. Říha), Dušátko (46. Kondáš), Čupr, Bareš – Jonszta. Pohan, Kolář, Viskup – Štork, Němeček (67. Homolka).