TÝNEC NAD SÁZAVOU – VELVARY 0:2

Týnečtí doma zklamali, když se za celý zápas neohrozili brankáře Velvar. Hosté dobře kombinovali a dostávali se trpělivě do šancí. Vošmera z pár kroků přestřelil, Letkovu ránu vykopl nohou na roh Vašák a Šimeček z trestného kopu pálil vedle. Ve 34. minutě již Balcárek Vašáka po vyšachování domácí obrany prostřelil. Domácí zahrozili jen hlavičkou Kavoně a střelou Popelky vedle.

Po přestávce hosté kontrolovali vedení, Letko poprvé tečoval míč vedle, ale podruhé se již po slalomu přes tři týnecké hráče dočkal gólové radosti. Za domácí zahrozil bezúspěšně Popelka, a tak hosté pohodlně dokráčeli ke třem bodům.

„Byli jsme nedůrazní, všude druzí, strašně kazili a chyběly nám finální přihrávky i centry. Soupeř se nikam netlačil, kombinoval, nechvátal, měl velmi dobrého útočníka Letka, na šance si počkal a dal dva góly," dodal k utkání asistent trenéra Týnce Jaroslav Vavrek.

Branky: 34. Balcárek, 64. Letko. Rozhodčí: Baroch. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Mach, Jar. Dvořáček (72. Havel), Skála, Kolář – Radačovský (46. Štamberský), Orsák (72. Kaňka), Peroutka, Sedlák (33. Kavoň) – Popelka, Stejskal.