ŘÍČANY – TÝNEC NAD SÁZ.   5:3

Domácí sice načali utkání dělovkou do tyče, ale gólovou radost si užili první hosté, když po přihrávce Radačovského zakončoval Sedlák. Jenže radost byla krátká, když Dobrý z brejku vyrovnal. Vzápětí sice Mach po rohu hlavičkoval nad, ale to bylo od Týnce do poločasu vše.  To domácím se zadařilo mezi 30. až 35. minutou, když Vilhelm a Dobrý z dálky a Tipta tečovanou střelou, získali tříbrankový náskok.

Ve druhé půli sice trenér Týnce Skála vsítil dva góly (po přihrávce Jíši a z voleje). Jenže se mezi ně vtěsnala rána Korandy a proto hosté odjížděli domů s pláčem, a to je ještě dvakrát náhradník Vašák podržel.

Hrající trenér a dvougólový střelec Týnce Radek Skála si po zápase postěžoval. „Věděl jsem, že bude chybět Orsák, ale  v den zápasu se mi ještě omluvili Žížala, Dvořák, Stibůrek, takže jsme lepili sestavu a musel jsem nastoupit i já," a dodal k zápasu: „Dostat venku pět gólů to je katastrofa, zvláště, když tři dáme. Sice jsme se dostali do vedení, ale pak jsme hned zbytečně inkasovali, nestíhali jsme hráče, soupeř měl odražené míče za vápnem a přidal tři góly z dálky. Ve druhé půli jsme se začali více pohybovat a mohli jsme ještě zápas zdramatizovat, což se ale nepovedlo."

Branky: 19. a 35. Dobrý, 30. Vilhelm, 33. Tipta, 79. Koranda  – 57. a 80. Skála, 17. Sedlák. Rozhodčí: Hron. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 4:1.

Týnec: Kruliš (46. Vašák) – Kavoň, Štamberský, Mach, Jellúš – Vavrek (46. Voldřich), Dvořáček, Radačovský, Sedlák (76. Pazdera) – Skála, Jíša.