STARŠÍ DOROST

VLAŠIM – NYMBURK 4:2

Vlašim začala první půli dobře, soupeře přehrávala a dokázala si vypracovat čtyřbrankové vedení po trefách Jeništy, Albrechta a dvakrát Novotného. Ve druhé půli domácí polevili, hosté hru vyrovnali a zkorigovali dvěma góly na konečných 4:2.

Branky Vlašimi: 10. Jeništa, 21. Albrecht, 35. Novotný, 39. Novotný – 60. Mejzr, 85. Leš. Poločas: 4:0. Vlašim: Gabriel (74. Burda) – Martinák, Janák, F. Zvára, Srb – Pavouček (70. Vlk), Albrecht, Stanka, Novotný (55. Šanda) – Staněk (65. Bělohlávek), Jeništa (72. Polyak).

MLADŠÍ DOROST

VLAŠIM – NYMBURK 6:0

Od úvodního hvizdu rozhodčího bylo zřejmé, že Nymburk bude spoléhat hlavně na bránění a do útoku se moc nepožene. Do vedení se dostala Vlašim po chybě hostujícího stopera a následném sóle Duška. Na 2:0 zvýšil hlavou Motyčka a na poločasových 3:0 upravil do prázdné brány Matzner, po nezištné přihrávce Duška.

Druhá půle měla stejný scénář. Domácí nadále dobývali hostující obranu a díky třem brankám Duška navýšili skóre na konečných 6:0. Hosté měli jen jednu šanci, ale trefili tyč Štecherovy brány.

„Po minulém zápase, kdy jsem kluky chválil, přišlo menší uspokojení a výkon s Nymburkem nebyl úplně podle mých představ. Chybělo nám více pohybu a můj vkus jsme měli dost nepřesností. Na druhou stranu šest vstřelených branek a žádná obdržená není až tak nejhorší počinek," dodal k utkání trenér Vlašimi Josef Linhart a věří: „Doufám, že na půdě posledního Berouna potvrdíme v sobotu roli favorita a uzavřeme tak úspěšnou podzimní část sezony. 

Branky: Dušek 4, Motyčka, Matzner. Poločas: 3:0. Vlašim: Štecher – Jelínek, Janovský, Sedláček, Vlk – Motyčka, Vavro, Rut, Matzner – Kříž, Dušek. Střídali: Zvára, Chvátal, Vesecký, Němec, Martinák, Vender, Macháček.