SK Benešov – Dukla Praha 0:1

V prvním poločase měla sice Dukla více ze hry, ale vyloženou šanci si nevypracovala, stejně na tom byl Benešov, který dobře bránil.

Po přestávce se pokračovalo ještě dvacet minut se stejném duchu. V závěru se ukázala větší kvalita druholigového mužstva. Capouch dvakrát vychytal Vránu, poradil si i s několika rohovými kopy. Rozhodnutí přinesla 75. minuta, když Šiml vyslal českou uličku na Antipova, který se odpoutal od svého strážce Chomáta a podél Capoucha vstřelil jediný gól zápasu.

„Gól byl smolný, prohráli jsme osobní souboj menším důrazem, škoda, mohli jsme uhrát remízu,“ popsal jediný gól zápasu trenér Benešova Jaroslav Tesař a zhodnotil utkání: „Dukla měla celý zápas herní převahu. Přesto jsme odehráli dobré utkání a po čtyřech týdnech je vidět, že kluci vydrželi běhat celých devadesát minut naplno. Dobře jsme bránili již zhruba na pětadvaceti metrech a soupeř měl problém s překonáním bariéry systému 4 – 1 – 4 – 1. Do zakončení jsme se dostávali málo, ale to jsem očekával, i když náznaky tam byly. Jsem rád, že jsme nedostali výprask a odehráli docela dobré utkání, protože kvalita druhé ligy by měla být někde jinde.“

Branka: 75. Antipov. Rozhodčí: Kovář – Ratajová, Kaucký. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

SK Benešov: Capouch – Zoubek (46. Chomát), Žák, Doseděl, Křivohlavý (46. Večera) – Veselý (62. Prikner), Doležal, Šmejkal (62. Knotek), Braný, O. Štěpán – Turek.

Dukla Praha: Svoboda – Mikula, Kučera, Vorel (46. Šiml), Mičic – Kokoška, Bajer, Malý (46. Gedeon), Antipov – Vrána, Chigou (46. Kulvajt).