LODĚNICE – TÝNEC N. S. 3:0

Padla kosa na kámen. Domácí, ač poslední v tabulce, dali Týnci lekci v bojovnosti. Hosté se proti houževnatému mužstvu nemohli prosadit, a tak zaslouženě prohráli tříbrankovým rozdílem.

Rozhodčí: Ducký. Poločas: 2:0. Týnec nad Sázavou: Koukol – Brhel, Petrášek, Severin, Havelka – Hašek, Smolík, Vavrek – Žofaj, Šejstal. Střídali: Khamulyak, Souček, Štech.

VOTICE – PODLESÍ 1:3

První poločas se odehrával spíše ve středu hřiště, bez větších šancí, přesto padly dva góly. Ve 32. minutě po brejku a centru Písaříka zahrál stoper hostů rukou a penaltu sám Písařík proměnil. Jenže domácí vedení do poločasu neudrželi, když se po rohovém kopu Votic dostal do brejku podleský útočník, jenž si poradil s Oppltem a Procházkou a brankáři Zimmermannovi nedal šanci. Po přestávce padla na domácí deka. Všechny souboje prohrávali a když už byli u míče, tak si pořádně nepřihráli a do šancí se nedostávali. To byl voda na hostující mlýn. Podlesí valilo jeden útok za druhým na votickou obranu, což přineslo dvakrát ovoce v podobě proměněných sól.

Branka Votic: 32. Písařík (z PK). Rozhodčí: M. Macháček. Poločas: 1:1. Votice: Zimmermann – Procházka, Bradáč, Molčík, Slunečko – Opplt, Tábořík, Písařík, Košař – Kramný, Holub. Střídal: Boukal.

TEPLÝŠOVICE – PEČKY 2:1

V utkání ve vysokém tempu, se hosté dostali v 6. minutě do vedení. Soukupem. Jenže domácí vzápětí vyrovnali hlavičkou Horáka. Rozhodnutí zápasu přišlo po hodině hry, kdy se trefil domácí Hanka do prázdné brány. Ve zbývajícím čase již teplýšovičtí hráči dokázali obětavou hrou stav udržet.

Branky: 8. Horák, 60. Hanka – 6. Soukup. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 0:1. Poločas: 1:1. Teplýšovice: Stařecký – Hroch, Bakos, Kamenský, Horák, Škvor, Hanka, Hruška, Benák, J. Průcha, Stěhule. Střídali: Š. Průcha, Kuchta.

CHOCERADY – ZÁBOŘÍ 1:11