POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU – KUNICE 4:3

Poříčí rozjelo zápas ve svižném tempu. Trpišovský po přihrávce Žáka, Pohorský z parádního trestného kopu do šibenice a Páv pěkným ukopnutým centrem, když se míč od tyče odrazil do sítě, získalo tříbrankový náskok. V závěru poločasu Kunice snížily na 3:1.

„První půle byla podle našich představ, co jsme si řekli, tak jsme hráli," byl spokojený s prvním dějstvím trenér Pavel Borovec, který Poříčí vede s manažerem Lacinou.

Po změně stran Trpišovský neproměnil dvě šance, aby na druhé straně Hašek zacílil nešťastně do vlastní sítě – 3:2. Poříčí ale zase soupeři odskočilo, když po úniku a centru na první tyči netrefil míč Trpišovský, aby na zadní zachytil míč Šindelář a po zpracování propálil brankáře Kunic. V závěru účastník krajského přeboru polevil, v obraně vytvořil dálnici pro kunického hráče, který po sóle překonal Tlamichu a upravil na konečných 4:3.

„Druhá půlka byla vláčná, už kluci neplnili, to co měli a nechali soupeře hrát. Posledních deset minut bylo z naší strany velmi špatných, nebránili jsme pořádně, soupeř převzal iniciativu a pořádně jsme se nedostali na jeho polovinu," byl rozčarovaný z výkonu hráčů ve druhém dějství Pavel Borovec, bývalý ligový hráč.

Branky Poříčí: Trpišovský, Pohorský, Páv, Šindelář. Poločas: 3:1.

Poříčí: Tlamicha – Pohorský, Křivohlavý, Vacek, Hašek – V. Balata, Verner, Peroutka, Páv – Žák – Trpišovský. Průběžně střídali: Jíša, Šindelář.


Poříčí hraje další přípravný zápas v sobotu 25. února v Nymburku.