TEPLÝŠOVICE – PRŮHONICE 0:4

Překvapivě snadnou výhru pátých Průhonic na hřišti lídra z Teplýšovic režíroval šikovný dvaadvacetiletý levonohý záložník Adam Douda, jenž byl u všech čtyř gólů. V prvním poločase je střílel – první „angličanem" z trestného kopu z 25 metrů, druhý přidal z úhlu do šibenice. Ve druhém dějství zakončil průnik do tyče a dílo dokonal Mezei, na konečných 0:4 jeho střelu z voleje po centru, vyrazil brankář Stařecký a míč do sítě dorazil Brázda.

„Někdy se mu chce hrát, někdy ne. Teď hrál výborně, gólovej není, spíše branky připravuje," poznamenal na adresu muže zápasu vedoucí mužstva Průhonic Jan Přílepek a přidal: „Přivedl si ho trenér Ruda Kahle z Cholupic, a pokud bude podávat takové výkony, v létě asi u nás nezůstane."

Teplýšovice nastoupily s velmi mladým kádrem, kde byl nejstarší 31 letý David Podhorský. Hráči se po hřišti spíše ploužili, a když už se dostali do šance (Král, dvakrát Hruška, Vyhlídal a Vilímek), tak koncovku zpackali.

A tak ani po zápase nemohli slyšet z úst trenéra Petra Chomáta, který po třetím gólu usedl na lavičku a jen tupě zíral na hřiště, nic lichotivého. „Mužstvo podalo katastrofální výkon a nezasloužili jsme si vůbec nic. Všichni naši hráči podali velice špatný výkon," byl zdrcený Chomát, který se nechtěl vymlouvat ani na neúčast zkušenějších hráčů.

Branky: 16. a 21. Douda, 66. Mezei, 70. Brázda. Rozhodčí: Kosina. Poločas: 0:2.

Teplýšovice: Stařecký – Vilímek, Kubálek, Šahin, Stěhule – Pejša – Hruška, Vyhlídal, Breburda (58. Matoušek) – D. Podhorský (77. Škvor), Král.