Milín – Týnec n. S. 3:2

V úvodu byli hosté agresivnější, přesto gól padl až ve 42. minutě, ale do branky Týnce po školácké hrubce. V 50. minutě se situace opakovala. Hosty dostal do hry L. Kroupa, ale za dvě minuty zvýšili domácí na 3:1. Hosté bojovali, ale více než snížit O. Stejskalem nestačili.

„Neodehráli jsme špatný zápas, pouze nás trápila koncovka a hlavně jsme inkasovali po hrubých chybách, ze kterých se musíme poučit,“ povzdechl si kouč Týnce Miroslav Tůma mladší.

Branky Týnce: O. Stejskal, L. Kroupa. Rozhodčí: Kelner. Poločas: 1:0.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Hildebrand, Havel, Štamberský, Žížala – V. Kalfas, Voldřich, O. Stejskal, M. Stejskal – L. Kroupa, Fulín. Střídali: J. Kroupa, L. Kalfas, Mikeštík, Nárovec.

Petrovice – Votice 1:1

Bojovné, vyrovnané utkání, ve kterém měli zpočátku větší šance domácí, kteří nastřelili dvakrát břevno nebo hosty podržel gólman Říha. Přesto jednou kapituloval. ještě předtím mohl Voráček dostat Votice do vedení, ale hlavičkoval vedle. Stejný hráč musel ve 40. minutě opustit hřiště, když si v souboji s domácím hráčem přivodil tržnou ránu na holeni a musel být převezen do nemocnice v Sedlčanech. Po přestávce se hra vyrovnala, Otradovec ještě nezamířil přesně, ale Homolka v 70. minutě již vyrovnal na 1:1.

Branka Votic: Homolka. Rozhodčí: Jarolímek.

Votice: L. Říha - Vinduška, Bursík, Sládek, J. Říha - Dvořák, Dohnal (Wegschmied), Homolka, Otradovec (Váňa) - Šedivý, Voráček (Bauer).

Dobříš – Benešov B 5:0

Od úvodního hvizdu byla Dobříš jasně lepší. Do vedení se dostala již v 5. minutě po standardní situaci. Ve 44. minutě zvýšila po brejkové situaci. Ve druhém poločase již domácí excelovali, k čemuž jim pomohli tři nesmyslná vyloučení benešovských hráčů mezi 60. a 70. minutou.

„Z naší strany se jednalo o totální propadák, jak herní, tak výsledkový. V Dobříši jsme si uřízli pěknou ostudu,“ soptil trenér béčka Benešova Tomáš Turek.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Jarolímek. ŽK: 3/8. ČK: Hruška, Barvínek, Čálek (vš. B). Poločas: 2:0.

Benešov B: Ježek - Čálek, Matys, Pazdera, F. Jendele, - Barvínek, Říha, Hruška, Hroch, - Turek, Trousil.

Podlesí – Teplýšovice 2:5

Teplýšovicím se povedl po přestávce parádní obrat a dočkaly se první výhry v soutěži.

Branky Teplýšovic: Král 2, Holešovský, Cvrček, Kaňka. Poločas: 2:1.

Teplýšovice: Průša – Hruška, Heřmánek, Cvrček, Mokrý – Beneš, Král, Černý, Holešovský – Škvor, Dřízal. Střídali: Vávra, Kaňka.

Jílové – Sedlec-Prčice 2:1

Zasloužená výhra domácích. Hosté si vytvořili šance, ale v zakončení byli zbrklí jako D. Kotva, který zazdil tři gólové šance.

Branka Sedlce–Prčice: Kubát. Rozhodčí: Šípek. Poločas: 1:0.

Sedlec–Prčice: Trpka – J. Hudák, Jindrák, Jenčík, Pilík – Pištěk, Prchlík, Dvořák, P. Hudák – Kubát, D. Kotva. Střídali: T. Kotva, Horváth.

Mirošovice – Jankov 1:1

Vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu zahájili hosté dvěma nadějnými šancemi. Ve 30. minutě ale chybovala jankovská obrana a domácí otevřeli snadno skóre, navíc po pěkné kombinaci ještě nastřelili břevno. Po změně stran začali lépe hosté, když v 48. minutě překonal po akci Čermáka ležícího brankáře Němeček. Poté měli míč u nohy více domácí, ale nebezpečnější byli hosté, kteří však gólmana Mirošovic nepřekonali.

Branka Jankova: Němeček. ŽK: 2:2. Poločas: 1:0.

Jankov: Nerad – Uhliar, Peroutka, Kratochvíl, Vrtiška – Račanský, Vojtěch, Čermák, Balík – Němeček, Veselý.