Podlesí – Týnec nad Sázavou 1:1

V prvním poločase nevěděli hosté kam dřív skočit, ale domácí se neprosadili. Naopak po úniku Vajgla po levé straně a centru na malé vápno, skóroval hostující O. Stejskal. Podlesí zapnulo na plné obrátky a do přestávky vyrovnalo.

Druhý poločas byl již vyrovnaný a branky již nepadaly ani po velké šanci týneckého O. Stejskala v závěru zápasu.

Branka Týnce: O. Stejskal. Rozhodčí: Schořovský. Poločas: 1:1.

Týnec nad Sázavou: Koukol – J. Kroupa, Šejstal, D. Havel, M. Stejskal – Kolář, Voldřich, Smolík, L. Havel, Vajgl - O. Stejskal. Střídali: Brhel, Souček.

Teplýšovice – Kouřim 6:3

Domácí nastoupili sebevědomě a již po deseti minutách vedli 2:0. Hosté během prvního poločasu stačili zkorigovat.

Po přestávce se rozjel střelecký koncert, hosté stačili dvakrát srovnat skóre, avšak domácí třemi rychlými góly strhli vítězství na svou stranu.

Branky: Beneš 3, Breburda 2, Horák – Polanecký, Svoboda, Kočí. Rozhodčí: Kaucký. ŽK: 1:1. Poločas: 2:1.

Teplýšovice: J. Černý – Mokrý, A. Černý, Kamenský, Škvor – Beneš, Pejša, Průcha, Holešovský – Klabík, Horák. Střídali: Breburda, Hruška, Stařecký, Stěhule.

Loděnice - Jiskra Struhařov 1:6

Nováček ze Struhařova se rychle zabydlel v I. A třídě a Loděnicím nastřílel šest gólů.

Branky Struhařova: Zmek 3, Sysel, M. Tichovský, Žížala. Poločas: 0:3.

Struhařov: Veselý – J. Sysel, Žarnecki, J. Sysel II., Šrejma – Folprecht, Zmek, J. Sysel, M. Tichovský – Žížala, Hroch. Střídali: Hasenkopf, Šicha, J. Tichovský.

Sedlec–Prčice – Jílové 1:4

Domácí odehráli s lídrem tabulky vyrovnané utkání, i když tomu konečný výsledek neodpovídá. Hned na začátku neměl dvakrát klid v koncovce domácí Chocholoušek. Přesto ve třetí šanci, po rohu, usměrnil míč za záda brankáře a poslal domácí do vedení. Jenže hosté o chvíli poději vyrovnal a do přestávky díky kombinační hře výsledek otočili.

Druhá půle byla herním obrazem půle první. Domácí však ke konci polevili v koncentraci, přestali dodržovat taktické pokyny a zaslouženě dvakrát inkasovali.

Branka Sedlce–Prčice: 23. Chocholoušek. Poločas: 1:2.

Sedlec–Prčice: Jankovský - Švagr (70. Šmejkal), Hudák, J. Kabíček, Křížek (35. J. Pištěk) - Luzum, P. Kabíček, Kotva, Hájek - Chocholoušek, Lagron.

Votice – Sedlčany 1:5

Votice nepodaly dobrý výkon a utržily od Sedlčan debakl.

Branka Votic: Kramný. Poločas: 0:3.

Votice: Dvořák - Bednář, Bursík, Váňa, Procházka - Boukal, Bradáč, Říha, Bauer - Šedivý, Kramný. Střídali: Holub, Prégr, Klos.