Týnec nad Sáz. – Sedlec–Prčice 13:1

Domácí se po trpké podzimní zkušenosti v Prčici na soupeře řádně připravili a čestně jim uštědřili ostudnou porážku. Spanilá jízda Týneckých začala už ve 3. minutě, když odražený míč od Laciny dopravil do sítě O. Stejskal. Do poločasu ještě Šejstal po přihrávce Radačovského, Voldřich po asistenci Vajgla a O. Stejskal po dlouhém míči Hildebranda zvýšili na 4:0.

Ihned po přestávce pokračovala kanonáda Týnce. O. Stejskal po přihrávce Laciny dovršil hattrick, Radačovský po spolupráci s O. Stejskalem, L. Kroupa po rohovém kopu, Voldřich, opět L. Kroupa a skóre na 10:0 zakulatil hlavou Voldřich. Hosté se dostali ke slovu až v 70. minutě, kdy Vašák fauloval pronikajícího Chocholouška a Prchlík z penalty vsítil jediný úspěch Sedlce–Prčice.

V závěrečné dvacetiminutovce domácí ještě třikrát rozvlnili hostující síť, když dvakrát Hejduk a jednou Radačovský upravili na konečných 13:1.

Branky: O. Stejskal 3, Voldřich 3, Radačovský 2, L. Kroupa 2, Hejduk 2, Šejstal – Prchlík (z PK). Rozhodčí: Bartůšek. Poločas: 4:0.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Kolář, Štamberský, Havel, Hildebrand – Šejstal, Voldřich, Vajgl, Radačovský - Lacina, O. Stejskal. Střídali: Hejduk, J. Kroupa, L. Kroupa, Topol.

Sedlec–Prčice: J. Pištěk – Tvrdý, Křížek, Kotva, Mařík – Kabíček, Lagron, Trpka, Prchlík - T. Pištěk, Chocholoušek. Střídal: Šmejkal.

Teplýšovice – Mirošovice 4:2

Utkání otevřeli domácí krásnou narážečkou Holešovský – Heřmánek, která skončila gólem, ale to bylo v prvním poločase vše.

Hosté pomalou hrou domácí po přestávce uspali a v 65. a 70. minutě otočili stav po dvou krásných únicích. Poté se se ale Teplýšovičtí probudili, vyvinuli tlak a během sedmi minut vstřelili tři góly a závěr již kontrolovali.

Branky: Heřmánek, Holešovský, Škvor, Breburda – Čížek, Marinčič. Rozhodčí: Hocek. Poločas: 1:0.

Teplýšovice: J. Černý – A. Černý, Heřmánek, Škvor, Kamenský – Beneš, Hruška (Breburda), Benák (Průcha), Sojka – Holešovský, Hruška.

Měchenice – Jankov 0:6

Odhodlání zvítězit naplňovali jankovští dorostenci od úvodního hvizdu rozhodčího. Během čtvrthodiny se Veselý trefil hlavou a po samostatném průniku. Třetí gól přidal Hons a do poločasu se trefil ještě Smrčina.

První poločas se odehrával přesně tak, jak prohodil jeden fanoušek domácích stojící na útočné polovině Měchenic: „Bude se hrát fotbal i na této polovině.“

I druhý poločas byl plně v režii janovských hráčů. Na 0:5 upravil po nacvičeném signálu Čermák. Šestou závěrečnou trefu zaznamenal střídající Kratochvíl, který zakončil oku pohlednou kombinaci celého jankovského mužstva.

Branky: Veselý 2, Hons, Smrčina, Čermák, Kratochvíl. Poločas: 0:4.

Jankov: Nerad – Hynek, Kozel, Kropáček, Wittner – Smrčina, Čermák, Balík, Hons – Uhliar, Veselý. Střídal: Kratochvíl.

Hostomice – Votice 1:1