Týnec nad Sázavou – Jankov 0:1

Derby, navíc boj o první místo v tabulce, si zasloužilo remízu. Jankovská mašina ale vytěžila z minima maximum. Domácí se fyzicky urostlých borců nezalekli a byli v prvním poločase o malinko lepší. V 11. minutě připravil šanci pro O. Stejskala Štamberský, který však hlavičkoval vedle. V 25. minutě měli domácí velkou šanci, ale brankář Nerad uhasil tři rychlé střely. Hosté přidali a prověřovali týneckou obranu nebezpečnými útoky a střelami. Ve 33. minutě na druhé straně spálil šanci Voldřich po přihrávce Hejduka, hosté vzápětí také nemířili přesně.

Chvíli po přestávce chytil brankář Jankova Nerad penaltu O. Stejskalovi. Trest pro domácí za neproměněné šance přišel v 74. minutě. Pěknou akci začal Balík, posunul míč na střídajícího Kratochvíla, a ten naservíroval balón před prázdnou branku Kozlovi. V nastavení mohl Týnec vyrovnat, ale hrdina zápasu brankář Jankova Nerad chytil i druhou penaltu, tentokrát svému protějšku Vašákovi.

Branka: 74. Kozel. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 3:6. Poločas: 0:0.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Vašák – Kolář, Štamberský, Havel, Hildebrand – Mentel, Voldřich, Kalfas, Vajgl, Hejduk - O. Stejskal. Střídali: J. Kroupa, Padevět.

Sokol Jankov: Nerad – Babický, Kozel, Kropáček, Wittner – Smrčina, Čermák, Balík, Hons – Uhliar, Veselý. Střídal: Kratochvíl.

Sedlec-Prčice – Teplýšovice 4:3

Derby začali raketově Teplýšovičtí, když se v 5. a 13. minutě dvakrát trefil Heřmánek. Domácí se do hry dostali v závěru poločasu gólem Prchlíka z penalty.

Dokonalý obrat ve prospěch Sedlce–Prčice nastal ve druhém poločase, když v 54. a 82. minutě otočil Prchlík na 3:2. Hosté stačili v 85. minutě vyrovnat Králem, ale poslední slovo měl muž zápasu domácí Prchlík, který svým čtvrtým gólem rozhodl derby.

Branky: 45., 54., 82. a 90. Prchlík – 5. a 13. Heřmánek, 85. Král. Poločas: 1:2.

Sokol Sedlec–Prčice: J. Pištěk – Seidl, Tvrdý, Trpka, T. Kotva – Kabíček, Lagron, D. Kotva, Prchlík – T. Pištěk, Hudák. Střídali: Křížek, Chocholoušek.

Sokol Teplýšovice: J. Černý – Mokrý, A. Černý, Heřmánek, Hruška – Horák, Beneš, Král, Pejša – Holešovský, Klabík.

Nový Knín – Marila Votice 6:1

SK Benešov B – Petrovice 3:4

Domácí se sice dostali do vedení Hrochem, ale hosté do přestávky vyrovnali. Po změně stran již Benešovští stále tahali za kratší konec provazu. Sice Marek Chrpa srovnal na 2:2, Marušák po přihrávce Martina Chrpy na 3:3, ale závěrečné slovo patřilo v závěru hostům.

Branky Benešova: Hroch, Marek Chrpa, Marušák. Poločas: 1:1.

SK Benešov B: Hrbek - Kubálek, Mařinec, M. Balík, P. Balík - Marek Chrpa, Hroch, Skopec, Rezek - Matoušek, Marušák. Střídali: Řezníček, Martin Chrpa, Papež.