Sokol Teplýšovice – Podlesí 4:1

Domácí předvedli velmi kvalitní výkon a lídra tabulky z Podlesí přehráli kolektivním výkonem.

Branky: Beneš, Pejša, A. Černý, Heřmánek – Sirotek. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 1:3. Poločas: 2:1.

Sokol Teplýšovice: J. Černý – Mokrý, A. Černý, Holešovský, Hruška – Pejša, Klabík, Beneš, Horák – Heřmánek, Vávra. Střídali: Průcha, Benák.

Sokol Jankov – FK Jílové 6:0

I když konečný výsledek tomu nenasvědčuje, tak po většinu hrací doby se hrálo vyrovnané utkání. Jediným, ale podstatným rozdílem bylo, že domácí na rozdíl od hostů stříleli branky. První vstřelil Veselý, druhou Balík z přímého kopu a třetí opět Veselý po hrubé chybě hostujícího gólmana. Ve druhém poločase zvýšil na 4:0 krásnou střelou z 25 metrů Uhliar, který následně přidal i pátou branku. Gólový účet v závěru utkání stanovil Kratochvíl.

Branky: Veselý 2, Uhliar 2, Balík, Kratochvíl. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 0:1. Poločas: 3:0.

Sokol Jankov: Nerad – Vrtiška, Kozel, Kropáček, Babický – Čermák, Balík, Hons, Uhliar – Kratochvíl, Veselý. Střídal: Wittner.

Petrovice – Týnec nad Sáz. 5:0

Domácí, hlavně ve druhém poločase, Týnecké jasně přehráli. První poločas se hrála vyrovnaná partie. Skóre otevřely Petrovice ve 22. minutě po chybě brankáře Vašáka. Hosté ve 28. minutě sice dostali míč do sítě Kalfasem po trestném kopu Štamberského, který ale nebyl uznán. Ve 39. minutě Kalfas z trestného kopu zazvonil na tyč a dobíhající Voldřich trefil břevno. Vzápětí domácí z trestného kopu po teči týneckého Voldřicha zvýšili na 2:0, což hosty zlomilo. Druhý poločas hráli už jen domácí. V 52. minutě po špatně rozehraném míči od vlastní branky hosté inkasují třetí branku. V 60. minutě nechali domácí vyniknout Vašáka. V 72. minutě projel petrovický útočník hostující obranou jako po másle – 4:0. Poslední parádu předvedli domácí v 83. minutě, když znovu lehce přelstili obranu Týnce a završili zasloužený debakl hostů.

Rozhodčí: Glogar. Poločas: 2:0.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Vašák – Kolář, Štamberský, Havel, Hildebrand – Mentel, Voldřich, Kalfas, Vajgl – Lacina, O. Stejskal. Střídali: Hejduk, Koubek, Padevět, M. Stejskal.

Hostomice – Sedlec–Prčice 4:1

Skóre otevřeli domácí ve 22. minutě, ve 38. minutě Lagron přihrál Chocholouškovi, který srovnal na 1:1. Jenže vzápětí domácí udeřili podruhé a tím odrazili hostující odpor. Ve druhé půli ještě domácí přidali další dva góly a zaslouženě vyhráli.

Branka Sedlce–Prčice: 38. Chocholoušek. Poločas: 2:1.

Sokol Sedlec-Prčice: J. Pištěk – Seidl, T. Kotva, D. Kotva, Chocholoušek – Kabíček, T. Pištěk, Lagron, Trpka – Hudák, Tvrdý. Střídali: Křížek, Mařík, Prchlík.

Marila Votice – SK Benešov B 1:1

Hosté se v okresním derby dostali do vedení utěšenou střelou F. Jendele, domácí ale stačili ve druhém poločase vyrovnat z penalty Sládkem.

Branky: Sládek (z PK) – F. Jendele. Rozhodčí: J. Novotný. Poločas: 1:0.

Marila Votice: Jan Dvořák - Bednář, Bursík, Sládek, Procházka – Váňa, Boukal, Vinduška, Říha - Šedivý, Otradovec. Střídal: Bradáč.

SK Benešov B: Bébr - Kubálek, Krejza, F. Jendele, Balata - Mrkvička, Skopec, Papež, Rezek – Kubín, Zavadil. Střídali: Strnad, Řezníček, Šahin, Kubů.