Vyrovnané derby rozhodla v závěru větší kvalita benešovských hráčů.

Branky: Strnad, Shapoval, Šahin – O. Stejskal, Šejstal. Rozhodčí: Kovář.

SK Benešov B: Bébr – Krejza, Mařinec, F. Jendele, Kubálek – Řezníček (46. Shapoval), Vrňák, Vyhlídal (46. Verner), Šahin – Strnad, D. Jendele.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Vašák – Kolář, Štamberský, Havel, Hildebrand – Šejstal, Kalfas, Vajgl, Radačovský - Lacina, O. Stejskal. Střídali: L. Kroupa, Topol, J. Kroupa.

Sedlec–Prčice – Měchenice 1:1

V 5. minutě se hosté ujali po standardní situaci vedení. Domácí poté neproměnili několik slibných šancí, kdy hostující gólman v bráně přímo čaroval. V 75. minutě přišla pro Sedleckoprčické šance na vyrovnání s pokutového kopu, avšak Prchlík netrefil branku. V 80. minutě důrazný D. Kotva přeci jen poskakující míč po břevně poslal hlavou do sítě a srovnal na 1:1.

Branka Sedlce–Prčice: D. Kotva. Poločas: 0:1.

Sedlec–Prčice: J. Pištěk – Seidl, Tvrdý, Křížek, T. Kotva – Kabíček, Lagron, D. Kotva, Prchlík – T. Pištěk, Hudák.

Jílové – Teplýšovice 5:3

V prvním poločase drželi hosté s domácími ještě krok, avšak v úvodu druhé části inkasovali ihned dvě branky (4:2) a o zápase bylo rozhodnuto. Domácí pak ještě přidali jeden gól a hosté v závěru již jen, pro ně nepříznivé skóre, zkorigovali Heřmánkem.

Branky Teplýšovic: Holešovský, Heřmánek, A. Černý. Rozhodčí: Chaloupka. Poločas: 2:2.

Sokol Teplýšovice: J. Černý – A. Černý, Heřmánek, Škvor, Beneš – Benák, Mokrý, Vávra, Holešovský – Hruška, Horák.

Jankov – Hostomice 2:0

Po celý zápas měli domácí jednoznačnou převahu, ale v prvním poločase neproměnily spousty šancí. Hosté zahrozili pouze ze dvou rychlých protiútoků, které vyřešila domácí obrana společně s brankářem Neradem.

Skóre otevřel až v 65. minutě Smrčina. Druhý uklidňující gól pro Jankov vstřelil Veselý. Poté se už zápas dohrával v poklidném tempu.

Branky: Smrčina, Veselý. Poločas: 0:0.

Sokol Jankov: Nerad – Hynek, Kozel, Kropáček, Babický – Smrčina, Čermák, Balík, Hons – Uhliar, Veselý. Střídali: Kratochvíl, Wittner.

Votice – Rožmitál 2:5