Votice - Lety 6:3 (3:1)

Branky: Šedivý 4, Kramný, vlastní - Janouš, Skučko, Girga (z PK). Rozhodčí: Hocek.

Votice: Dvořák - Bednář, Bursík, Klos, Procházka - Bauer, Říha, Bradáč (76. Holub), Prégr (57. Kytler) - Kramný, Šedivý.

Teplýšovice – Pečky 1:3 (0:2)

Hosté potvrdili, že hrají špičku tabulky a byli lepším mužstvem. Domácí dokázali v závěru utkání korigovat a soupeře dostat pod tlak.

Branky: Horák – R. Hovorka 2, Růžička. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 3:1.

Teplýšovice: J. Černý – Mokrý, A. Černý, Kamenský, Škvor – Beneš, Breburda, Průcha, Hruška – Klabík, Horák. Střídali: Benák, Stařecký, Stěhule.

Loděnice – Týnec nad Sázavou 3:1 (2:0)

Týnečtí narazili na důrazné a rychlé mužstvo domácích, které jakoukoli akci hostů zastavili v rámci pravidel tvrdými zákroky. To hosty zaskočilo a celý zápas nenašli recept na chytrou hru soupeře. V 15. minutě Tsybulya po akci O. Stejskala a Součka trefil brankáře domácích, který mimochodem loděnické několikrát podržel. V 17. minutě Smolík zbytečně ztratil míč před velkým čtvercem a hosté chybu okamžitě potrestali – 1:0. Ve 33. minutě pronikali domácí po levé straně a potrestali nedůslednost hostů podruhé. Zaskočený Týnec se nemohl dostat do pořádné akce a hra jim prostě nešla, jak by si přáli. Domácí ale tento výpadek hostů již v prvním poločase nepotrestali.

Do druhého poločasu ale ze strany hostů nastoupilo úplně jiné mužstvo. Týnec se rozehrál a pustil domácí za středovou čáru jenom jednou za poločas a Loděničtí toho okamžitě v 65 minutě využili ke vstřelení třetí branky do sítě Koukola. Hosté pokračovali v úsilí výsledek zkorigovat, ale brankář domácích byl v mnoha případech proti. Nestačil pouze v závěru utkání na střelu Šejstala, který snížil na 3:1.

Branka Týnce: Šejstal. Rozhodčí: Kubíček.

Týnec nad Sázavou: Koukol – Kolář, Šejstal, L. Havel, M. Stejskal – Topol, Smolík, Souček, Vajgl - Tsybulya, O. Stejskal. Střídali: Kříž, J. Kroupa.

Sedlec-Prčice - Sedlčany 0:4 (0:2)

V regionálním derby jasně dominovali hosté a zaslouženě si odvážejí všechny tři body ze sedlecko-prčického hřiště. Začátek zápasu byl opatrný z obou stran. Hosté však ve 23. minutě proměnili svou první velkou příležitost a udali ráz celému utkání. Domácím vázla kombinace a navíc dostali ve 44. minutě gól do šatny.

Do druhé půle nastoupili domácí se snahou zvrátit nepříznivý stav, ovšem klidně hrající Sedlčanští trestali každou jejich chybu. Postupně v 50. a 75. minutě navýšili skóre na 0:4 a měli několik brankových příležitostí. Výsledek se však neměnil.

Sedlec–Prčice: Jankovský - Křížek, J. Kabíček, T. Pištěk, Mařík (60. Hudák) - Hájek, P. Kabíček, Chocholoušek, Luzum (78. Müller) - Kotva, Lagron (85. Švagr).

Tn Rakovník B – Struhařov 0:1