Lety – Týnec nad Sázavou 3:5

V Letech hrál rychlý a pohledný fotbal. Týnečtí se do soupeře od začátku doslova zakousli a v 15. minutě L. Kalfas po přihrávce Štamberského otevřel skóre. Po další čtvrthodince hosté ztratili míč ve středu hřiště a domácí z rychlé akce vyrovnali. Chvíli po přestávce otočili Letští skóre na svou stranu po zmatcích v týnecké obraně. Jenže vzápětí vyrovnal L. Kroupa a o chvíli později vsítil třetí gól Týnce hlavou O. Stejskal po trestném kopu Štamberského. Gólové hody pokračovali vzápětí a domácí opět srovnali. Zlom zápasu přišel v 80. minutě, kdy O. Stejskal proměnil penaltu – 3:4. Definitivu pro hosty završil v závěru L. Kalfas tvrdou střelou z dálky pod břevno, která by mohla kandidovat do rubriky „Borce na konec“.

Branky Týnce: O. Stejskal 2 (1 x z PK), L. Kalfas 2, L. Kroupa. Rozhodčí: Kubíček. Poločas: 1:1.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Hildebrand, Štamberský, Voldřich, J. Kroupa – Vajgl, V. Kalfas, O. Stejskal, M. Stejskal - L. Kalfas, L. Kroupa. Střídali: Krejčí, Břicháček, Hejduk, Lacina.

Sedlec–Prčice – Jankov 1:0

V okresním derby domácí od začátku vlétli na hosty, vytvořili několik šancí, ale hostující gólman Nerad vše vyřešil. Poté se osmělili Jankovští a kontrovali střelami zdálky, ale v domácí gólman Kubát se nenechal zahanbit. Ve 30. minutě přišla jediná gólová akce zápasu. Na levé straně se uvolnil domácí Kotva, přihrál Pilíkovi, který uklidil míč do sítě. Ve druhém poločase se hrála otevřená kopaná, ale již bez gólového efektu.

Branka: Pilík. Rozhodčí: Mrázek. Poločas: 1:0.

Sedlec–Prčice: Kubát - Prchlík, Jenčík, P. Hudák, J. Hudák - Dvořák, Jindrák, Pilík, D,. Kotva – Muška, Pištěk. Střídali: T. Kotva, Tvrdý.

Jankov: Nerad – Peroutka, Kratochvíl, Vrtiška, Babický – Uhliar, Hynek, Vojtěch, Čermák – Vosátka, Veselý. Střídali: Balík, Němeček.

Teplýšovice – Nový Knín 2:2

V prvním poločase byla hra vyrovnaná, ale branky stříleli pouze hosté, když se v 25. minutě trefil Rákosník a v závěru poločasu Stránský. Po přestávce domácí příchodem J. Dřízala zlepšili hru, v úvodu ještě dvě velké šance neproměnili, ale v 62. minutě se již Král hlavou nemýlil. Snaha o vyrovnání domácím vyšla v 80. minutě, když A. Černý proměnil penaltu.

Branky: Král, A. Černý (z PK) – Rákosník, Stránský. Rozhodčí: Rybka. ŽK: 2:3. Poločas: 0:2.

Teplýšovice: J. Černý – Hruška, A. Černý, Holešovský, Mokrý – Beneš, Král, Průcha, Klabík – Žížala, Páv. Střídali: J. Dřízal, Anyalai.

Benešov B – Milín 2:1

Domácí urvali důležité tři body v boji o záchranu v soutěži. Hosté se ujali vedení v 10. minutě. Od té doby Benešovští převzali otěže zápasu, postupně zahazovali jednu šanci za druhou. Do přestávky se jim přeci jen podařilo vyrovnat Hruškou a pět minut před koncem trefil výhru Turek.

Branky Benešova: Hruška, Turek. Poločas: 1:1.

Benešov B: Jakoubek – Hroch, Pazdera, Šimeček, Sochor – Skopec, Kobes, Slavík, Turek – Papež, Hruška.

Votice – Mirošovice 2:1

Domácí byli od počátku utkání lepší, ale až po několika pokusech na dobrého gólmana hostů vyzrál po půlhodině hry „angličanem“ J. Říha. Mirošovičtí se pomalu osmělovali a minutu po přestávce se jim podařilo po chybě votické obrany vyrovnat. Dlouho se oba týmy snažily strhnout vítězství na svou stranu, ale až v 75. minutě se trefil Voráček a rozhodl o výhře domácích. V závěru ještě spálil tutovku Subič, který vysoko přestřelil prázdnou branku hostů.

Branka Votic: Říha, Voráček. Rozhodčí: Hocek. Poločas: 1:0.

Votice: Jan Dvořák - Bursík, Sládek, Homolka, Váňa (46. Šedivý) - J. Říha, Boukal, Subić, Otradovec - Bauer (83.Holub), Voráček.