V prvním kole krajského fotbalového přeboru dorostu zajížděla Vlašim na půdu Kolína. Votické mužstvo přivítalo MFK Dobříš.

Starší dorost

AFK KOLÍN 4
GRAFFIN VLAŠIM 5
Do prvního zápasu sezóny vstoupili lépe vlašimští dorostenci a během deseti minut měli dvě stoprocentní šance, ale Jeništa ani jednu z nich neproměnil. Skóre zápasu otevřel až po rohu vlašimský kapitán Vaník, který se trefil nádherně hlavou. Domácím se podařilo po chybě středu obrany. Hosté se dostali opět do vedení po sólu Jandy, který zakončil křížnou střelou přesně k tyči. Další změna stavu zápasu byla opět ve scénáři domácích, když proměnili penaltu. Konečné slovo poločasu měli Vlašimáci. V posledních vteřinách Janda s Jeništou dotlačili míč do branky.
Druhá půle probíhala ve stejném duchu. Domácí rychle srovnali, ale vedení opět strhl na stranu Vlašimi po sólu Jeništa. Ještě jednou se Kolínským podařilo srovnat, to však bylo z jejich strany vše. S nerozhodným výsledkem se nespokojil Kahoun a střelou pod břevno definitivně strhl vítězství na vlašimskou stranu.

Branky Vlašimi: Jeništa 2, Janda, Vaník, Kahoun. Poločas: 2:3.

Vlašim: Šťastný – Sladkovský, Peroutka, Vaník, Vondrák – Bouček, Pavlečko, Kahoun, Jaroš – Jeništa, Janda. Střídali: Boček, Lalouček.

MARILA VOTICE 1
MKF DOBŘÍŠ 4
Vstup do začátku sezony se domácím nevyvedl a vysoko podlehl mužstvu z města rukavic.
Vedení se ujali hosté, ale Votičtí stačili do poločasu Voráčkem vyrovnat. Po změně stran už skórovali pouze Dobříští a po předvedené hře si zaslouženě odvážejí všechny body.

Branka Votic: Voráček. Rozhodčí: Milan Macháček. ŽK: 1/1. Diváků: 60. Poločas: 1:1.

Votice: Januš – Kronus, Neuberg, Nusek, Smažík (33. J. Říha) – Žák, Dvořák, Račanský – Šimák (70. Balík), Daniel, Voráček.

 

Mladší dorost

AFK KOLÍN 4
GRAFFIN VLAŠIM 7Divoké skóre v zápase mladšího dorostu načali vlašimští hráči, když se trefil Kováč. Domácím se podařilo během poločasu vývoj zápasu otočit a po chybách obrany odskočili až na dvougólový rozdíl.
Druhá půle však byla v rukou Vlašimských. Nejprve se trefil z penalty Boček a o vyrovnání se postaral z trestného kopu Vondrák. Domácím se opět podařilo jít do vedení, ale to mělo jepičí život. Vlašim nejprve srovnala Bočkem a pak již úřadoval Jeništa, který hattrickem upravil na konečných 4:7.

Branky Vlašimi: Jeništa 3, Boček 2, Vondrák, Kováč. Poločas: 3:1.

Vlašim: Šťastný – Zavadil, Přitasil, Houdek, Vondrák – Krása, Jaroš, Boček, Adam – Špička, Kováč. Střídali: Peroutka, Jeništa.

MARILA VOTICE 4
MFK DOBŘÍŠ 1
Po bezbrankovém poločase se na hřišti spustila votická kanonáda. Po tříbrankovém vedení se hostům podařilo snížit, ale poslední slovo měl votický Voráček – 4:1.

Branky Votic: Smažík, Sládek, Račanský, Voráček. Rozhodčí: Ratajová. ŽK: 0/1. Diváků: 50. Poločas: 0:0.

Votice: L. Říha – Šmíd, Veselý, Vinduška, Sládek – Trefil, Babický, Hruška, Balík – J. Říha, Otradovec. Střídali: Račanský, Nusek, Smažík, Voráček.